fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dudullu Sihirli Orman Anaokulu

Özel Dudullu Sihirli Orman Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Dudullu Sihirli Orman Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye 'de bulunan Özel Dudullu Sihirli Orman Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Okulda çocukların bireysel farklılıkları ve yetenekleri göz önüne alınan bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Eğitimin temel hedefi, ezberlenen bilgiyi, doğru yanıt olarak öğretmene tekrarlayan çocuk yerine, nasıl öğrenileceğini ve düşünmeyi bilen bireyler yetiştirmektir. Uygulamakta olduğu eğitim sistemi ile çocukların yaratıcı, problem çözme becerilerine sahip ve başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Okulda psikolojik danışmanlık ve veli iletişim programları mevcuttur. Psikolojik danışman çocukların gelişimlerini takip etmekte ve çocukları yetenekleri doğrultusunda yönlendirmektedir. Okulda İngilizce eğitimi Milli Eğitimi müfredatına uygun olarak geliştirilmiş ve her yaş grubuna özel olarak uyarlanmaktadır. Ayrıca okulda müfredat derslerine ek olarak atölye ve kulüp programları ile aktif öğrenme sistemi uyarlanmaktadır. Okulun eğitim yöntemi High Scope’ dir. Okulda matematik etkinlikleri, sanat etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, drama çalışmaları, müzik eğitimi, oyun grubu etkinlikleri, ORFF çalışmaları, akıl oyunları, modern dans, zumba, yabancı dil, bilim atölyesi çalışmaları, gezi ve organizasyonlar, sosyal sorumluluk projeleri yer almaktadır. 3-6 yaş dönemi bireyin gelişiminde, yaşamı boyunca taşıyacağı özelliklerin oluşumunda çok etkilidir. Bu anlamda Özel Dudullu Sihirli Orman Anaokulu anne-baba-çocuk için yaşamı kolaylaştıran bir “yol haritası” sunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • Sa

    Oğlum severek koşarak gidiyor çok mutluyuz öğretmenimiz idari kadro muhteşem haftada 3gün İngilizce yaratıcı drama dersleri var

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dudullu Sihirli Orman Anaokulu İletişim Bilgileri

Necip Fazıl Mah. İlelebet Sok. No:11 Dudullu Ümraniye – İstanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum