fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Merkez Yuva Anaokulu

Özel Merkez Yuva Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Sabahçı: 09:00/13:00

Özel Merkez Yuva Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Merkez Yuva Anaokulu 3 ile 5 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Kurumun eğitim kadrosunda sorumlu müdür bulunmaktadır. Müdür Lale Delil Boğaziçi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü mezunudur. Kurumda genel koordinatör bulunmaktadır. İngilizce eğitimi İngilizce öğretmeni tarafından, şarkılarla, oyunlarla sunulmaktadır. Kurumun 3-4 yaş grup sınıf öğretmeni, 4-5 yaş grup sınıf öğretmeni, 5-6 yaş grup öğretmeni bulunmaktadır. Kurumda muhasebe müdürü, temizlik görevlisi ve sağlık danışmanı da bulunmaktadır. Kurumda serbest oyun etkinlikleri, beraber saat etkinlikleri, İngilizce etkinlikleri, drama, müzik, jimnastik, yoga, kitap saati, salon ve bahçe zamanı, kendi yemeğini kendin yap, bale, satranç etkinlikleri yapılmaktadır. Çocukların erken yaşlardan itibaren milli, manevi, ahlaki değerleri kazanması ve hayatlarında kullanmaları için değerler eğitimi çalışmaları yapılmaktadır. Özel Merkez Yuva Anaokulu çocukların ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayacak, son derece gelişmiş hizmet ve eğitim sektöründe gerekli çalışmaları yapacak, çocukların bütünsel gelişim alanlarında ilerlemelerini sağlayacak teçhizatlarla donatılmıştır. Kurumun 5 senelik hedefleri arasında 1000’den fazla öğrencinin gelişimine katkıda bulunmak, eğitim hizmetleri sektöründe kalıcı ve önemli iz bırakmak vardır. Okulun amacı başka insanların hayallerini gerçekleştirmek ve onların daha iyi yaşamlar sürdürmelerine yardım etmektir. Çocuklar için yaşayarak ve yaparak öğrenmeye dayalı High Scope felsefesini dikkate alan aktif öğrenme modeli temele alınmaktadır. High Scope eğitim felsefesinde dil, zaman, aktif öğrenme, sınıflandırma, sayı, sıralama, alansal ilişkiler, ifade etmek ve yaşamak vardır. Okulda çocukların tüm gelişim alanları kendi içlerinde paralel bir düzene göre ilerlediği görüşü kabul edilmektedir. Bu amaçla aktif öğrenme sürecinde çocukların fiziksel, sosyal, bilişsel, duygusal gelişim alanlarının hepsi aynı zamanda desteklenmektedir. Bu sayede çocuklarda daha kalıcı ve hızlı bir ilerleme süreci kaydedileceğine inanılmaktadır. Eğitim hizmetleri sunulurken çocuklara gerekli malzemeler sağlanmaktadır. Çocuklara malzemeleri inceleme ve tüm duyu organları ile tanıma fırsatı verilmektedir. 2 ile 3 yaş arasındaki çocuklar oyun grubunda bulunmaktadır. Özel Merkez Yuva Anaokulu 'nda tam gün, yarım gün ve oyun grubu hizmetleri sunulmaktadır. Kurumda yemek listeleri aylık olarak düzenlenmektedir. Yemek listeleri hazırlanırken çocukların gelişim seviyeleri, ihtiyaç duydukları protein miktarı, yaş ve kilo çizelgeleri dikkate alınmaktadır.

Yorumlar (4)

 • Temiz hijyenik ortamı özellikle tercih nedenimizdi. Bir çocugun bulunması gereken en iyi ortamı sağlayan bir okul bulmak için çok araştırmıştık. Vatan Okullarına güvendik. Gerçekten başarılılar. :)

 • SD

  Topkapı Vatan Okulları kalitesine güvendik. Her şey için teşekkür ederiz. Gerçekten bir çocugun alması okul öncesi eğitim için özenle ilgilendiler. gözü kapalı emanet edebilirsiniz. biz memnun kaldık. değerler eğitiminiyse titizlikle sürdürüyorlar. Teşekkürler tekrar...

 • SK

  Güvenle çocugumuz bıraktığımız bir kurum. İlgilenen ailelere önce bunu söylemek isterim. bununla birlikte sevgi dolu neşeli ortam çocuga da yansıyor haliyle. Sahip oldukları oyun ortamı sanatsal faliyetleri büyük avantaj. Kısacası iyi bir tercih.

 • Vatan okulları kalitesine zaten güveniyorduk. güvenimiz boşa çıkmadı. ilgili öğretmenleri ile çocugumuzun okuluna severek gitmesi ve bir çok güzel yeni şeyler öğrendiğini gördükçe mutlu oluyoruz. Sizlere Çelik ailesi olarak çok teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merkez Yuva Anaokulu İletişim Bilgileri

Seyitnizam Mah., Merkezevler, 2.etap Yolu Sok., 2.etap Topkapı Merkezevleri Sitesi B3 Blok No.:2/a Zeytinburnu/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum