fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sarissa Akademi Çocuk Anaokulu

Özel Sarissa Akademi Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Sarissa Akademi Çocuk Anaokulu Hakkında

Her çocuğun ihtiyacı,geliştirilebilir ilgi alanları birbirinden farklıdır ve farklı öğrenme süreçleri vardır. Tüm çocukları içine alacak bir sistem oluşturmayı ve her birine kabul edildiklerini, önemsendiklerini hissettirmeyi,sevildiklerini bilmeyi, aynı zamanda her çocuğa seçim hakkı olduğu bilinci kazandırmaya çalışarak mutlu ve verimli olmalarını önemsiyoruz. Çocukların iç motivasyonunu geliştirmeyi, onlara güvenli ve aktif öğrenme ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Ödülün yarattığı koşullu sevgiden koşulsuz sevgiye, bağımlılıktan bağımsızlığa, güvensizlikten karşılıklı güvene, gerçekçi geribildirimlere, kendi sorumluluğunu almaya çalışan bireyler yetiştiriyoruz. Çocuğu yargılamadan , ne yaptığını ve ne hissettiğini anlamaya çalışan bireyler yetiştirirken`; merak eden, anlamaya ve destek olmaya çalışan bir yerden yaklaşmayı seviyoruz.. Tüm gün yabancı eğitmenlerle,İngilizceyi günlük konuşma dili haline getirmeyi oyunlar,survivor yarışmaları ve tüm branşları yabancı öğretmenlerle yaparak,en önemlisi günlük ihtiyaçlarında yardımı ,Türkçe bilmeyen öğretmenlerden almasını sağlayarak öğrencinin farklı bir dili akıcı,zekice,kıvrak ve hünerli bir şekilde kullanmasını sağlıyoruz. Okulumuzda drama,perküsyon,sanat atolyesi,ritmik jimnastik,dünya dansları,hip hop,klasik bale,eğlenceli bilim dersleri,salsa branşları verilmektedir. Yaz okullarında binicilik,yüzme,buz pateni,tırmanma gibi ek branşlar yapılmaktadır. Öğrencilerin kristalize zekaları;dikkat çalışmaları ve sağ-sol beyin egzersizleriyle her zaman dinamik halde tutulmaktadır. En önemlisi AKADEMİ ÇOCUKTA TÜM ÇOCUKLAR MUTLUDUR……..

Yorumlar

  • M

    Akademiye başladığımızda oğlum daha 2 yaşında bile değildi ve o kadar çok korku ,endişe doluydum ki ..acaba yemek yiyecek mi ,acaba uyuyacak mı ,ya düşerse ,ya bir şey olursa ? Okulla tanışmaya gittiğimizde daha farkını ortaya koydu ,mükemmel bir karşılama ,öğretmenin ilk defa oğlumu görmesine rağmen kurulan muhteşem bir iletişim ,sevgi bağı..Tabi tüm bunların yanında fazlasıyla yemek seçen ve uyumakta zorluk çeken oğlumun ne yapacağı da merak konusuydu .Bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki okulda oğlum uyku eğitimi aldı ,öğretmenin bizimle yaptığı işbirilği ile kendi kendine uyumasını evde de sağladık ;akşam saat 20.30 da beni elimden tutup odasına götürüp uyuyan bir çocuk oldu.Yemek konusunda da yine şaşırmaya devam ettik çünkü okulun menüsü gerçekten fazlasıyla doyurucuydu ve en önemli tarafı öğretmenleri herseyi yemesi gerektiğini çok güzel öğretti .Tabi ki yemek seçmeleri devam ediyor ama artık makarna ,pilavdan başka yemek olduğunu da biliyor Akademi hepimizin bir aile olduğunu çok güzel hissettiriyor ,gönül rahatlığı ile okula bırakıp gidebiliyorum çünkü biliyorum ki öğretmeni ,yöneticileri kendi çocukları gibi sarılıyor ,kucaklıyor ve seviyor .Okulda ateşinin 37 olduğunu hissedecek kadar da hassas ve ilgililer . Okulumuzun psikoloğu da bize her konuda desteğini esirgemiyor ,yaşadığımız krizler ,ağlamalar ,2 yaş krizleri vs hepsinde bizimle özel görüşmeler yaparak destek verdi ve hala da vermeye devam ediyor. Teşekkurler Akademi Çocuk :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sarissa Akademi Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Şerifali Mahallesi, Turcan Caddesi, No: 58 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum