fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şekerlik Anaokulu

Özel Şekerlik Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 10:00/16:00

Özel Şekerlik Anaokulu Hakkında

Milli kültür ve manevi değerleri okul öncesi eğitimden itibaren gelişim düzeylerine göre çocuklara aşılamaya karar vermiş olan Özel Şekerlik Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara eğitim sağlamaktadır. Okula geliş saatleri sabah sekiz olup çıkış saatleri akşam beştir. Okul İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunuyor. Anaokulunun psikolojik danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede okula uyum sağlayamayan ve sosyal etkileşimleri zayıf olan çocuklara psikolojik destek ve oryantasyon eğitimi sağlanmaktadır. Fiziki aktivitelerin yerine getirilebildiği yemekhane, bahçe ve oyun alanı okulda mevcuttur. Okulun çocukların güvenliğini sağlamak için bir adet güvenlik hizmeti, geliş gidişleri sağlamak için bir servis hizmeti bulunmaktadır. Okulun rehberlik ve yaz okulu hizmetleri de mevcuttur. Yabancı dil eğitimi İngilizce olan okulda bedensel gelişimi desteklemek adına jimnastik dersleri bulunmaktadır. Sanatsal etkinlikleri tiyatro, drama ve görsel sanatlar olup satranç, değerler ve müzik kulüpleri de mevcuttur. Okulun faaliyet ve oyun alanı geniş alanlar olup çocukların rahat hareket sağlayabilmesi açısından uygundur. Okulda özel gün kutlamaları, mutfak faaliyetleri, oyuncak paylaşım günü bulunmakta olup, polis merkezi ve itfaiye merkezi gibi alanlara değişik geziler düzenlenmektedir. Özel gün ve haftalarda çocuklarla değişik faaliyetler yapılarak çocukların bu günleri tanımasına olanak sağlanmaktadır. Okulun bazı günlerinde animasyon gösterileri yapılmakta ve bu gösterilere çocukların da katılımı sağlanarak topluluk önünde rahat olabilmeleri sağlanmaktadır. Bazı etkinliklere ailelerin de katılımı sağlanarak çocukların aileleri ile birlikte kaliteli vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Tiyatro gezileri düzenlenmekte ve sadaka kutusuna para attırılarak çocukların sosyal sorumlulukların farkına varması sağlanmaktadır. Özel Şekerlik Anaokulu 'nda değişik konularda konsept partiler düzenlenmektedir. Çocuklarla birlikte binicilik etkinlikleri düzenlenmekte ve yılsonu gösterileri ile çocukların yıl sonunda yaptığı etkinlikleri göstermesine fırsat verilmektedir. Okul tek katlı bir binadır ve depreme dayanıklı olduğuna dair belgeleri mevcuttur. Okulun bir giriş, üç de acil çıkış kapısı mevcuttur. Sınıflar yüksek tavanlı, aydınlık ve ferah odalardan oluşuyor. Okulun hizmete açık beş adet sınıfı bulunmaktadır. Sınıflarda çocukların gelişimini temelden destekleyen köşeler bulunmaktadır. Sınıflarda her öğrenciye ait bir dolap bulunmakta ve dolaplarda eğitim araç ve gereçleri saklanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • FE

  Okulu Görmeye Gitmeden Önce Leyla Hanımla Telefonda Konuşurken Sıcak Samimi Bir Enerji Aldım ve Memnun Oldum.Oğlum Okulu Görür Görmez Çok Sevindi.Okuldan Gelmek Istemeyen Bir Oğlum Var ve Ben Buna Çok Seviniyorum.Okulu Hep Sevsin Istedim ve Öylede Oldu.Okulumuzun Figürlerini ve Insatgram Adresinde Bulunan Etkinlikleri Baştan Sona İzledim izlerken Mutlu Oldum Benim Oğlum da Bunları Yapicak Diye Çünkü Hepsi Birbirinden Muhteşemdi... #okulusevokulusev #şekerlikanaokulu Şekerden de Öte Bir Okul ...

 • EA

  Oğlumuzu bu okula gönderdik ve çok memnun kaldık. Şekerlik ailesi bizim ikinci ailemiz, yuvamız oldu tüm çalışanları içten, cana yakın. Oğlumuzda emekleri çok.

 • DB

  Fiziksel imkanları bakımından yetersiz bulduk bahçesi çok küçük. Çocuklar rahat rahat hava alamıyor. Eğitimi kötü değil.

 • OT

  Oğluma yıllarca dadısı baktı ancak oğlum içine kapanık ve utangaç bir çocuk. Ne kadar uğraştıysak arkadaş edindiremedik. Anaokuluna göndermeye karar verdik ve orada mutsuz olup dışlanmasından çok korkmuştuk. Ancak öğretmenleri sabırla sevecenlikle ilgilendiler ve pek çok arkadaş edindi. artık başka çocuklarla karşılaştığında bile sohbete başlıyor. Teşekkürler Şekerlik ailesi

 • DS

  Kızımıza okul ararken çok zorlanmıştık eşim de ben de çalıştığımız ve çok yoğun olduğumuz için kızımızı gözümüz arkada kalmadan emanet edebileceğimiz ve iyi bir eğitim alacağı bir okul aradık. Şekerlik anaokuluyla tanıştık ve iyi ki bulmuşuz diyorum. ilk günden itibaren kızım okulunu, öğretmenlerini, arkadaşlarını çok sevdi. Çok güzel bir ekip ve aile ortamı var. Branş dersleri yeterli ve yaz okulu uygulaması da var. Temiz, güvenli bir okul.

 • MS

  Çevremizin tavsiyesi üzerine oğlumuzu bu okula göndermeye karar verdik. İyi bir eğitim veriliyor, çocuklar eğlenirken birey olmayı ve yeteneklerini keşfetmeyi öğreniyor. Öğretmenleri bu konuda çok başarılılar. Tek olumsuz bulduğum yanı sosyal aktivitelerin çeşitliliğinin ve niteliğinin yetersiz olması bu konuda kendilerini geliştirseler çok daha güzel olur.

 • AB

  Adında da olduğu gibi şeker gibi bir kadroya sahip olan okul. Her gittiğimizde güler yüzle karşılanıyoruz ve çocuğumuz da çok mutlu okulunda. Fiziki imkanları gayet iyi. Geniş, ferah, donanımlı sınıfları var. okulda hijyene ve güvenliğe önem veriliyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şekerlik Anaokulu İletişim Bilgileri

İnönü Mah. Ulusu Cad. Leylaklar Sok. No:45, Ataşehir /istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum