fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sevgi Yuvası Anaokulu

Özel Sevgi Yuvası Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Sevgi Yuvası Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinde okul öncesi kurum için açılan Özel Sevgi Yuvası Anaokulu okul öncesi dönemindeki çocukların bir takım duygu ve becerileri kazanması için açılan özel bir okuldur. Okula giriş çıkış saatleri okulun belirlediği saatler içerisinde gelinmektedir. Okula gidiş gelişlerde servis kullanacağınız gibi kendi aracınızla da çocuğunuzu okula bırakabilirsiniz. Okulda çocukların eğitim alacakları branj öğretenleri bulunmaktadır. Okulun genel sorunluluğunu üstlenen müdür ile okulun her türlü hijyeninden sorumlu hizmetli görev yapmaktadır. Okul içi ve dışı her türlü hijyen eğitimciler ve öğrenciler derse girmeden önce tamamlanmaktadır. Hijyenin en gerekli olduğu yemekhane ve tuvalet temizliği de çocuklar okula gelmeden önce yapılır. Çocuklar hijyenik bir ortamda becerilerini ve eğitimlerini almaktadır. Okulda çocukların eğitim ve öğretim görecekleri sınıflar ve özel alanlar bulunmaktadır. Çocuklar gün içi ders ve ders dışı etkinliklerini etkinlik sınıflarında yapmaktadırlar. Çocuklar bu etkinlik sınıflarında eğitici oyunlardan, temel kurallara kadar her türlü eğitimi almaktadır. Çocuklar bu dönemde alacakları temel müfredata uygun dersler belli plan dahilinde yapılmaktadır. Okulun iç mekanına bakacak olursak sınıf içinde çocukların ders yapacakları onların boy ve zevklerine uygun masa ve sandalyeler, oyun oynayabilecekleri eğitici oyuncaklar, eğitici kitaplar bulunmaktadır. Çocukların etkinliklerinin toplanmış olduğu dosya dolabı ve daha pek çok şey okul içinde bulunmaktadır. Sınıfların hem içi hem de dışı anaokulunu andırır şekilde renkli, çocukların hayal dünyalarını geliştirici resimlerle süslü şekilde düzenlenmiştir. Okulun dış kısmında bile onların sevdiği kahramanlarının boy boy resimleri okulun camekan kısımlarına yapıştırılmıştır. Okulda temel etkinlikler olarak çocukların sadece sınıfta değil dış ortamı görecek özellikte yapması için alanlar bulunmaktadır. Okulun teras katı çocukların bu ihtiyacını gidermek içindir. Teras katı da okulun diğer sınıfları gibi çocuklara özel şekilde renkli döşenmiştir. Çocuklar etkinlik ve derslerini teras katında da yapabilmektedir. Okul iç ve dış mekan olarak çocuklara özel şekilde düzenlenmiş olmaktadır. Duvarlar da yine sınıf içi dekorasyona uygun olarak renkli bir şekilde boyanmış olmaktadır. Sınıfın diğer eşyaları da sınıfın eşyalarına uyumlu olacak şekilde seçilmiştir.

Yorumlar

 • Hk

  Çok ilgili alakalı bir eğitim kadrosu var.çocuğumu güvenle teslim ediyorum.hijyen noktasında beyaz bayrak ödülünolan yemekleriyle kızıma yemek yeme alışkanlığı kazardırmış bir anaokulu.iyiki varsınız sevgi yuvası

 • Sevgi yuvası anaokulu hem uzman eğitici kadrosu hemde Güleryüzlü çalışanlarıyla bölgede ki en iyi okul hem de diğer okulllara göre eğitim ücretleri daha uygun kesinlikle tavsiye ederim bir çocuğumu orda büyüttüm diğeri de büyüyor.İyi ki varsın SEVGİ YUVASI ANAOKULU

 • Ak

  Okul çok güzel ve kolay ulaşılabilecek konum da öğretmenleride çok kibar ve ilgililer

 • MK

  Arkadaşlarını öğretmenini çok seviyor oğlumuz. Biraz yemek seçiyor gerçi ama bi şekilde sağolsunlar ona göre de ayrıca ilgileri müthiş. Oyunları eğitici ve haliyle eğlenceli bu da tecrübeli öğretmenleri sayesinde. Teşekkür ederiz.

 • CK

  Pırıl pırıl çocuklar hepsi. Sevgi Anaokulu çok iyi yetiştiriyor gerçekten. Zihinsel ve bedensel aktivitelerin biz çok faydasını gördük. Önceki yuvasında ilgi yoktu bizimle irtibat kurulmazdı. Çok fark var gerçekten.

 • ÜŞ

  Allah sizden razı olsun. Bugüne dek hiç bir problem yaşamadık. Özellikle oğlumuzun alışamamasından ve huysuzluğundan korkardık. Ama öyle olmadı. Veli öğretmen iletişimi sık olunca ortam mutlu olunca her şey yolunda oluyor. Teşekkürler Sevgi Anaokulu.....

 • SY

  Sevgi yuvası gerçekten sevgi dolu. Çocukların o neşesi mutluluğu gözlerinden okunuyor. Ferah sınıflar hijyenik ortamı ve sabırlı öğretmenleri her şey için sağolun.

 • ÇS

  Bizim için okul öncesi çok önemli. Amacımız sadece çocugun biz işteyken bir yerde bakılması değil. Bu sebeple Sevgi yuvasından çok memnunuz. Çünkü öğreticiliği çok fazla. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • ÖC

  Okul yönetimi çok sevdiğimiz insanlardır. Gerçekten işlerini severek yapan iyi kalpli eğitimcilerdir kendileri. Biz de kızımızı hiç başka bir yere vermedik ve haliyle çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevgi Yuvası Anaokulu İletişim Bilgileri

Yunus Emre Mah. 1328/1 Sok. No:1-2-3 Sultangazi/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum