fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sultangazi Bilgi Işığı Anaokulu

Özel Sultangazi Bilgi Işığı Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 08:30/13:30
Öğlenci: 13:30/18:30

Özel Sultangazi Bilgi Işığı Anaokulu Hakkında

Özel Sultangazi Bilgi Işığı Anaokulu olarak misyonumuz, küçük yaştaki öğrencileri eğitimde ileri seviyelere taşırken, sevgiyi ve temel ahlaki değerleri eğitimin bir parçası haline getirip, eğitim sistemini güvenli, merak uyandıran, sorgulayıcı koşullarda uygulamaktır. Okulumuzda hedefimiz; çocukların güvenli ve hijyenik ortamlarda oyun yoluyla yaşayarak,eğitimin içinde aktif rol alarak hayata dair temel becerileri öğrenmesi,bunun yanında 2 -6 yaş arasındaki çocuklara hitaben çift dilli bir eğitim sistem sunmaktayız. Yapılan araştırmalara göre 0-6 yaş dönemindeki çocuklar 6 dil birden öğrenme yeteneğine sahiptir. Bilgi ışığında high scop ve montessori eğitim programlarını harmanlayıp, çocuklarımızın her bilgiyi yaşayarak hafızasına kattığının bilincinde olup, çocuklara kazandırılmak istenen tüm hedef davranışları bütünleştirmek için “oyun”u temel araç olarak kullandık ve programlarımızı da bu doğrultuda oluşturduk. Okulumuzun fiziksel şartları yukarıda belirtmiş olduğumuz her bir maddenin uygulanması yönünde özenle dizayn edilmiştir. Okulumuzda 8 adet derslik, uyku odası, 80 öğrencinin aynı anda yemek yiyebileceği yemekhane, beceri atölyeleri, modern oyun bahçesi bulunmaktır. “ Güvenliği olmayan yerde eğitim olmaz” düşüncesiyle okulumuzda öğrencilerimizin, yetişkinlerin ihmallerine mahal vermeyecek şekilde 32 adet güvenlik kameralarıyla donatılmıştır. Bilgi Işığı anaokulu olarak verdiğimiz eğitimde çocuklarımızın gelişiminde ki temel özellikleri ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda bireysel farklılıklar dikkate alınır. Okulumuzda branş derslerimize, branş öğretmenlerimiz vermektedir. Bilgi ışığı anaokulumuzda velilerimizin eğitim ve öğretimde aktif rol alması amacıyla öğrenci takip sistemi uygulaması kullanılmaktadır Sınıflarımızda uzman öğretmen ve yardımcı öğretmen bulunmakla birlikte, öğrenci rehberlik servisi, veli rehberlik servisi planlı bir şekilde uygulanmaktadır. “SEVGİSİZ EĞİTİM OLMAZ ” düşüncesiyle çıktığımız bu yolda Özel Sultangazi Bilgi Işığı Anaokulu'nda buluşalım.

Yorumlar (2)

  • EE

    Çocuklarımızı güvenle teslim edebileceğimiz muhteşem bir okul onca okul arayışımızdan sonra iyi ki BİLGİ IŞIĞI ANAOKULUNA rastlamışız emekleriniz için teşekkür ederiz.

  • GI

    Çok konforlu bir okul büyük ve güzel temiz güvenle çocuğumu emanet ede biliyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sultangazi Bilgi Işığı Anaokulu İletişim Bilgileri

Cebeci Mah., T Cad., No:2/a, Sultangazi/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum