fb
Özel Sevim Anne Anaokulu

Özel Sevim Anne Anaokulu

0 216 706 6875
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Sevim Anne Anaokulu Hakkında

15 kişilik sınıflarında 2-6 yaş grubu çocuklara hem okul öncesi hem kreş eğitimi veren Özel Sevim Anne Anaokuluna geliş saati sabah yedi, çıkış saati akşam yedidir. On iki saat boyunca eğitim veren okul İstanbul’ un Ümraniye ilçesinde bulunmaktadır. Toplumsal sorumluluk bilinci gelişmiş bir toplum yaratmak isteyen okulda bir adet psikolojik danışmanlık hizmeti de mevcuttur. Okulda çocukların fiziki ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak adına uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanı mevcuttur. Okul hizmetleri arasında güvenlik, servis ve yaz okulu etkinliği vardır. Yabancı dil eğitimine önem veren okul İngilizce eğitimi vermektedir. Jimnastik derslerinin yapıldığı Özel Sevim Anne Anaokulu 'nda gezi kulübü bulunmakta, ayrıca akıl ve zeka oyunları ile çocukların zeka gelişimi desteklenmektedir. Okul binası üç katlı pembe bir binadır. Okul çevresi duvarla örülü ve duvarın üzerinde demir parmaklıklar vardır. Oyun bahçesinde park oyuncakları mevcuttur. Sınıfları oldukça ferah ve aydınlık olan okulda temizlik son derece önemli bir noktadır. Okulun oyun bahçesi ve oyun alanı geniş tutularak çocukların rahat hareket edebilmesi sağlanmıştır. Okulda raf ve dolap düzenekleri kullanılarak çocukların gündelik hayatta düzenli olması kuralı öğretilmektedir. Okulda branş dersleri olarak folklor, İngilizce, ritm ve müzik dersleri verilmekte, bahçe saati uygulanmaktadır. İngilizce dersleri English Kids Academy Eğitim programı ile verilmektedir. Çocukların ilkokula hazırlık aşamalarında günlük faaliyetler söz konusudur. Çocukların hayata hazırlanması ve çevre bilimi edinebilmeleri için geri dönüşüm projeleri uygulanmaktadır. Çoklu zeka ve kavram dersleri ile sadece bir alana yoğunlaşmalarının önüne geçilmektedir. Değerler eğitimi ile saygı, sevgi öğretilirken kişilik oluşumunun yönü belirlenmektedir. Çocukların kendilerini geliştirmek ve sorunlara rahat çözüm bulabilmeleri için rehberlik servisi de mevcuttur. Boyama, kesme ve yapıştırma dersleri ile çocukların el ve parmak kasları geliştirilmektedir. Okulda değişik etkinliklere de yer verilerek çocukların bedensel ve ruhsal gelişimleri desteklenirken, geziler ile değişik yerleri keşfetmeleri saplanmaktadır. Yaz okulu etkinlikleri ile çocukların yazı hem eğlenceli hem de daha eğitimli bir şekilde tamamlamaları sağlanmaktadır. Okulda ekoloji dersleri de verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • Ş. K.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum daha yeni başlamasına rağmen gelişiminden çok memnunuz. Okul yöneticisi ve eğitmen kadrosu işlerini severek yapıyor ve çocukların mutluluğunu ön planda tutuyorlaar. okuln içinde çocuklar huzurlu ve mutlu

 • E. K.

  Eğitim anlayışı bakımından on numara bir okul ezberci bir eğitim anlayışları yok branş derslerinin yanı sıra sosyal aktiviteleri de çeşitli ve faydalı. Öğretmenleri çok ilgili ve bize karşı da her zaman güleryüzlüler biz de gönül rahatlığıyla çocuğumuzu emanet ediyoruz.

 • K. K.

  Başta fiyatını biraz fazla bulmuştuk ama verilen eğitim kalitesi, fiziksel yapısı ve öğretmen kadrosuna bakınca verdiğimiz paraya değdiğini gördük. Sonuçta çocuğumuz emanet ediyor ve onun için en iyisini istiyoruz. İyi ki bu okulu seçmişiz.

 • Veli

  Çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz ve gözünüzü arkada bırakmayacak bir okul. Tavsiye edilir.. Çocuğum öğretmenleri sayesinde ilkokulda adaptasyon sorunu yaşamadı. Teşekkürler :)

"Özel Sevim Anne Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Sevim Anne Anaokulu İletişim Bilgileri

Esenevler Mah. Yunus Emre Cad. Seheryeli Sk. No:7 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum