fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tuana Anaokulu

Özel Tuana Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Tuana Anaokulu Hakkında

Özel Tuana Anaokulu olarak, 15 yıllık tecrübemizle, çocuklarımızın geleceğe en güzel bilinçler ile hazırlanabilmesi adına hizmete vermekteyiz. Her çocuğun ihtiyacı, geliştirilebilir ilgi alanları birbirinden farklıdır ve farklı öğrenme süreçleri vardır. Tüm çocukları içine alacak bir sistem oluşturmayı ve her birine kabul edildiklerini, önemsendiklerini hissettirmeyi, sevildiklerini bilmeyi, aynı zamanda her çocuğa seçim hakkı olduğu bilincini kazandırmaya çalışarak, mutlu ve verimli olmalarını önemsiyoruz. Özel Tuana Anaokulu, çocukların iç motivasyonunu geliştirmeyi, onlara güvenli ve aktif öğrenme ortamı sağlamayı, hayatları boyunca aktif öğrenmeye açık bir bilinç oluşturmalarını hedefler. Ödülün yarattığı koşullu sevgiden koşulsuz sevgiye, bağımlılıktan bağımsızlığa, güvensizlikten karşılıklı güvene, gerçekçi geri bildirimlere ve kendi sorumluluğunu almaya çalışan bireyler yetiştiriyoruz. Özel Tuana Anaokulun'da çocuklarımızı yargılamadan, ne yaptığını ve ne hissettiğini anlamaya çalışan bireyler yetiştirirken, onlara anlamaya ve destek olmaya çalışan bir yerden yaklaşmayı severek yapıyoruz. Gün içerisinde kullandığımız yabancı dil ile yavrularımızı geleceğe hazırlıyoruz ve günlük konuşma dili haline getiriyoruz. Öğrencilerimizin kristalize zekaları; dikkat çalışmaları ve sağ-sol beyin egzersizleriyle her zaman dinamik halde tutulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • Fs

  Okulun konumu olsun içi olsun ve en özellikle eğitim bakımından olsun gerçekten mükemmel Zaten 2007 den beri Suzan hanımı ve onun bünyesindeki kadronun eğitimde olan üstünlüğü hemen hemen Ümraniye'de bulunan büyük bir kesim tarafından bilinmektedir Gerçekten yavrularınızı gönül rahatlığı ile bir anne şefkati eşliğinde eğiten ve kendi çocuklarından ayırt etmeyen nadide bir kadro ve okul teşekkürler Tuana teşekkürler Suzan hocam ve hocalarım

 • Ah

  İlk tecrübemiz olduğundan çok araştırdım bir çok okullara gittiğimde hiçbiri bu kadar güvenilir gelmedi Suzan hoca gerçekten bu işe gönül vermiş hocam iki yıl oldu onunla beraberliğimiz ve herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..

 • Yh

  Bizleri güler yüzleriyle karşılıyan hocalar ve yavrumuza kendi yavruları gibi davranan güzel insanlar sizleri seviyorum iyiki yollarımız pekişmiş iyiki varsınız

 • Sn

  Okul cok genis ferah . Cocuklarin ilgi cekecegi şekilde dizayn edilmis. Oglum ogretmenlerini ve mudurumuzu cok seviyor. Bayrak siirini ezberlemis olmasi benim icin cok onemli...

 • Gb

  Gayet iyi güzel kalpli ögretmenlerimiz olduğu gu samimi içten bir okul her konuda yardımcı oluyorlar çocuklarınızı Suzan hanım ve ekibine gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz eğlencelş boş aktiviyeki bir okul herkese şiddetle tavsiye ederim oğlumu gönderdim şimdi sıra kızımda kızımda büyüsün onuda göndericem inşallah

 • Hk

  Eğitimi disiplinli olması. Guzel aktif eylenceli olup yararlı bilgiler sunmalari 2 sene gitti çocuğum çok memnun kaldik

 • Ad

  Deneyimli hocalarımızla eğitim kalitesi ile gönül rahatlığıyla çocuklarımızı emanet edebileceğimiz başarılı bir okul kesinlikle öneririm.

 • S

  Kızımın severek gittiği, ögretmenlerini çok sevdiği bir okul. Yöneticisi ve öğretmenlerinin ilgili ve alakalı olması, çeşitli etkinlikleri ve eğitimi ile değerli bir eğitim kurum .

 • GT

  Kızım 2 senedir gidiyor. Öğretmenlerini okulunu çok seviyor. Hassasiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkürler

 • Ak

  1.oğlumda bu okulda büyüdü sıkıntı yaşamadım 2.oğlumu yine bu okula gönderiyorum gönül rahatligiyla

 • Bt

  Okul çok geniş ve ferah. Çocuklarin rahatlikla egitim alabileceği bir yer. Branş dersleri robotik kodlama, yabanci dil olarakta ingilizce dersleri mevcut. Okul öncesi öğretmenleri , rehberlik birimi olarakta cok fayda görülebilecek bir okuldur.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tuana Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mah, Atakan Cad. No:34/a, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum