fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa İznik Özel Okulları

İznik özel okulları yenilikçi eğitim anlayışıyla, kendini her alanda geliştirmiş, çevresine karşı duyarlı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda zenginleştirilmiş eğitim programlarıyla öğrencilerin gelişimleri desteklenmektedir. Bölgede her ailenin taleplerini karşılamak adına farklı eğitim modelleri uygulayan kurumlar bulunmaktadır. Siz de çocuğunuzun iyi bir eğitim alması için aradığınız İznik’teki özel okulları Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilir, okullar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


İznik özel okulları bünyelerinde bulunan, her biri alanında uzman eğitimci kadrolarıyla öğrencilerin akademik başarılarını en üst seviyelere çıkarmaktadır. Öğrencilerin farklı alanlarda da donanımlı bireyler olabilmeleri adına akademik eğitime ek olarak kurumlarda çeşitli etkinlikler de düzenlenmektedir. Kültürel geziler ve sanat etkinlikleri ile öğrencilerin entelektüel birikimleri arttırılırken, kulüp etkinlikleri ile öğrencilerin sosyal ve zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Kurumlarda bulunan açık hava spor alanları ve kapalı spor salonlarında düzenlenen spor faaliyetleri ile öğrencilerin bedensel gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. İznik’te bulunan özel okulların fiziki imkanlarını Okul.com.tr üzerinden inceleyebilir, istediğiniz okulu hemen bulabilirsiniz. Bölgede bulunan kurumlar, kolej bünyesinde bulunan okullar ve butik okullardan oluşmaktadır. İznik’teki kolejler öğrencilere anaokul kademesinden itibaren aynı kurumda eğitim görme fırsatı sunmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri her kademede takip edilmekte ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun eğitim yöntemleri uygulanabilmektedir. Bu nedenle İznik kolejleri bölgede tercih edilen kurumlardandır. Öte yandan butik okullar herhangi bir eğitim kurumuna bağlı olarak hizmet vermedikleri için öğrencilerin taleplerine uygun, kendi eğitim modellerini uygulamaktadırlar. Öğrenci sayısı kolejlere göre nispeten daha az olduğundan öğretmenler her öğrenci ile birebir ilgilenme imkanına sahiptir. İznik’te bulunan kolejlere ve butik özel okullara Okul.com.tr acalığıyla ulaşabilir, kurumları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.


İznik özel okulları anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinden oluşmaktadır. İznik özel anaokulları ile öğrencilerin erken çocuklukta pedagojik, fiziksel ve sosyal gelişimleri desteklenmekte, çocuklar eğitim hayatı ile tanışmaktadır. İznik özel ilkokulları ile öğrenciler akademik ve kültürel anlamda donanımlı bireyler olarak ortaokul seviyesine hazırlanmaktadır. İznik özel ortaokullarında öğrencilere verilen akademik eğitim ile öğrenciler liseye geçiş sınavlarına hazırlanmakta, en iyi liselere yerleşmeleri için gerekli eğitim verilmektedir. İznik özel liselerinde öğrencilerin yoğunlaştırılmış akademik eğitimler ile en iyi üniversitelere yerleşmeleri hedeflenmektedir. Bölgede istediğiniz eğitim kademesindeki okulu Okul.com.tr üzerinden kolayca inceleyebilir, kurum ile iletişime geçebilirsiniz.


Kurumlarda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri, eğitimin her kademesinde öğrencilere destek olmaktadır. Akademik, sosyal ya da duygusal anlamda zorlanan öğrencilere gereken destek rehber öğretmenler ve psikologlar tarafından sağlanmaktadır. Böylece eğitim sürecini olumsuz etkileyebilecek etkenler öğrencilerin hayatlarından uzaklaştırılmaktadır. İznik’teki özel okullardan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan kurumları Okul.com.tr aracılığıyla hemen listeleyebilir, çocuğunuz için en uygun okulu bulabilirsiniz.


Anaokul kademesinden itibaren artık her eğitim kademesinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Buna ek olarak bölgede bazı kurumlar ikinci yabancı dil desteği de sağlamaktadır. Gelişen dünya düzenine uyum sağlayabilmek ve birer dünya vatandaşı olabilmek için yabancı dil oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan kurumlar Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi dil dersleri ile çocukların dil becerisi kazanmalarına katkı sağlamaktadır. İznik özel okulları arasında ikinci yabancı dil eğitimi veren kurumları Okul.com.tr üzerinden inceleyebilir, çocuğunuza dil becerisi kazandırabilecek okulu hemen bulabilirsiniz.


Bölgede bulunan okulların sayısı ve çeşitliliği çok olduğunda aileler için kurum seçmek zor bir süreç olabilmektedir. Okul.com.tr tarafından sağlanan ücretsiz eğitim danışmanı desteğiyle İznik’te bulunan özel okullardan istediğiniz kriterlere uygun olan kurumu hemen bulabilir, zaman kaybetmeden okul ile iletişime geçebilirsiniz.


İznik özel okul fiyatları her kurumda farklılık göstermektedir. Bütçenize en uygun okulu bulmak için Okul.com.tr’yi ziyaret edebilir, anlaşmalı kurumların indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca İznik özel okulları bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinden başvuru yaparak, sınav sonuçlarına göre belirlenen indirimli fiyatlar ile kayıt yaptırabilirsiniz.


1 okul bulundu.
Özel Bursa İznik Anaokulu Özel Okul
İznik / Mustafa kemal paşa Mah.
Özel Bursa İznik Anaokulu

Özel Bursa İznik Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:30

Bursa İznik Özel Okulları

İznik özel okulları hakkında merak edilen bilgilerin tamamına tek bir sayfadan ulaşın!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum