fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

İnegöl Özel Okulları

Bursa'nın eğitim alanında gelişmiş ilçelerinden biri olan İnegöl birçok özel okul ve koleje ev sahipliği yapmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren eğitim kurularının varlığı çevre ilçelerdeki ailelerinde dikkatini çekmekte ve aileler ilçede yer alan okulları tercih edebilmektedir. İnegöl özel okullarını tercih ederek çocuğunuz kaliteli bir eğitim almasını sağlayabilir, donanımlı bireyler olarak hayata atılmalarına imkan tanıyabilirsiniz. Okullar hakkında bilgi sahibi olmak adına tek tek gezmek yerine sizler için oluşturduğumuz listeler üzerinden merak ettiğiniz soruların cevaplarına hemen ulaşabilirsiniz. Evinize en yakın okulları belirleyip bu kurumları tercih etmek isterseniz, profil sayfalarından kurumların haritadaki konumlarını inceleyebilirsiniz.


İnegöl kolejleri bütünleşik bir yapı içerisinde okul öncesi dönemden başlayarak lise seviyesine kadar eğitim veren ve üniversiteye yerleştirme oranları ile dikkat çeken kurumlardır. Öğrenciler için her türlü detayın düşünüldüğü kolejler, modern binalarda ve teknoloji ile donatılmış sınıflarda etkin bir öğrenim ortamı oluşturulmaktadır. Öğrendiklerini fen ve bilgisayar laboratuvarlarında uygulama şansı bulan öğrenciler kalıcı bir eğitim süreci geçirmiş olmaktadırlar. Yabancı dil eğitiminde öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulunduran Osmangazi özel okulları, her öğrencisi ile tek tek ilgilenmekte ve ek dersler ile bu süreci desteklemektedir. Lise seviyesinde bulunan öğrenciler hayallerindeki üniversitelerin kapılarını arayabilmek için yoğun bir ders çalışma sürecine girmektedirler. Bu süre zarfı içerisinde bazı öğrenciler mental anlamda zorlanabilmekte ve psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Rehber öğretmenler bu nokta da devreye girerek öğrencilerin karşılaştıkları sorunları hızlı bir şekilde çözebilmeleri adına onlara yol göstermektedir.


İnegöl kolejleri listesi üzerinden kurumların; bahçe ve sınıf görsellerine, tanıtım yazılarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Tüm bu detaylı bilgileri inceleyip okullar arasında karşılaştırmalar yapabilir, çocuğunuz için en iyi okulu kısa bir sürede bulabilirsiniz. Profil sayfalarından daha önce bölgedeki okulları tercih etmiş ebeveynlerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Veli yorumları kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizlere fikirler verecek ve okulları daha yakından tanımanıza fırsat tanıyacaktır. İnegöl özel okulları arasında öne çıkan bazı kurumlar ise; Özel İnegöl Şirin Anaokulu, Özel İnegöl İlkadım Anaokulu, Özel İnegöl Okyanus Koleji İlkokulu ve Özel İnegöl Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi'dir.


İnegöl özel okul fiyatları verilen eğitimin kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. İlçede hizmet vermekte olan okul sayısının fazla olması sebebiyle de eğitim ücretleri geniş bir aralıkta yer almaktadır. Sizler de aradığınız bütçeye uygun kurumları bulmak ve çocuğunuzun kaliteli bir eğitim alarak iyi bir meslek sahibi olmasını isterseniz, profillerde yer alan numaralardan okullarla iletişime geçebilirsiniz.

58 okul bulundu.
Özel İnegöl İlkadım Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Kemalpaşa Mah.
Özel İnegöl İlkadım Anaokulu

Çocuğumu ilk etapta çok güzel alıştırdılar . ve çok severek gidiyor . yemekleri ve bahçesi çok güzel

Özel İnegöl Kavram Anadolu Lisesi Özel Okul
İnegöl / Cumhuriyet Mah.
Özel İnegöl Kavram Anadolu Lisesi

Özel İnegöl Kavram Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel İnegöl Osmangazi Okulları Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeniceköy Mah.
Özel İnegöl Osmangazi Okulları Anaokulu

Özel İnegöl Osmangazi Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu

Özel İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Elit Grup Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel İnegöl Elit Grup Ortaokulu

Özel İnegöl Elit Grup Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Abel Koleji Mozaik Fen Ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
İnegöl / Hamzabey osb Mah.
Özel Abel Koleji Mozaik Fen Ve Teknoloji Lisesi

Özel Abel Koleji Mozaik Fen Ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Devrim Kosova İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Cerrah Mah.
Özel Devrim Kosova İlkokulu

Özel Devrim Kosova İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Sınav Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
İnegöl / Ertuğrulgazi Mah.
Özel İnegöl Sınav Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İnegöl Sınav Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Devrim Kosova Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Cerrah Mah.
Özel Devrim Kosova Ortaokulu

Özel Devrim Kosova Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Hamidiye Mah.
Özel İnegöl Lale Bahçesi Anaokulu

Özel İnegöl Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İnegöl Şirin Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Burhaniye Mah.
Özel İnegöl Şirin Anaokulu

Özel İnegöl Şirin Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İnegöl Kültür Anadolu Lisesi Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel İnegöl Kültür Anadolu Lisesi

Özel İnegöl Kültür Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zarafet Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeni Mah.
Özel Zarafet Ortaokulu

Özel Zarafet Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Akhisar Mah.
Özel İnegöl İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etkin Okulları Fen Lisesi Özel Okul
İnegöl / Kemalpaşa Mah.
Özel Etkin Okulları Fen Lisesi

Özel Etkin Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Okyanus Koleji Fen Lisesi Özel Okul
İnegöl / Mahmudiye Mah.
Özel İnegöl Okyanus Koleji Fen Lisesi

Özel İnegöl Okyanus Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zarafet İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Yeni Mah.
Özel Zarafet İlkokulu

Özel Zarafet İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Devrim Kosova Fen Lisesi Özel Okul
İnegöl / Cerrah Mah.
Özel Devrim Kosova Fen Lisesi

Özel Devrim Kosova Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
İnegöl / Ertuğrulgazi Mah.
Özel İnegöl Sınav Koleji Ortaokulu

Özel İnegöl Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Akhisar Mah.
Özel İnegöl Doğa Koleji İlkokulu

Özel İnegöl Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Osmangazi Okulları İlkokulu Özel Okul
İnegöl / Yeniceköy Mah.
Özel İnegöl Osmangazi Okulları İlkokulu

Özel İnegöl Osmangazi Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
İnegöl / Ertuğrulgazi Mah.
Özel İnegöl Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel İnegöl Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
İnegöl / Ertuğrulgazi Mah.
Özel İnegöl Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İnegöl Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi Özel Okul
İnegöl / Cumhuriyet Mah.
Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi

Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Zarafet Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeni Mah.
Özel Zarafet Anaokulu

Özel Zarafet Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

İnegöl Özel Okulları

İnegöl kolejleri ve özel okullarının; eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine ve bursluluk sınav tarihlerine hemen göz atın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum