fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gemlik Özel Okulları

Gemlik özel okulları yakaladıkları başarılarla Bursa'da adından sıkça söz ettirmektedir. Alanında uzman öğretmen kadrolarına, modern binalara ve geniş bahçelere sahip olan kurumlar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu eğitimi almalarına olanak tanımaktadır. Gemlik'teki kolejler de ailelerin en çok tercih ettiği kurumlar arasındadır. İlçe de okul arayan aileler kurumları tek tek gezerek zaman kaybetmektedirler. Tam da bu nokta da sizler için hazırladığımız listeler üzerinden özel okul ve kolejler hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.


Kolejler anaokulundan liseye kadar bütünleşik bir yapı içerisinde öğrencilerin akademik gelişimlerini en iyi şekilde desteklemek adına hizmet vermektedirler. Bunun yanında kurumlar öğrencilere birçok kulüp imkanı sunmakta ve bu sayede öğrenciler ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilmektedirler. Rehber öğretmenler lise seviyesinde eğitim alan öğrenciler için son derece önemlidir. Hayallerindeki üniversitelere yerleşebilmek adına yoğun bir ders çalışma temposunun içerisine giren öğrenciler bazen motivasyon kaybı yaşayabilmektedirler. Rehber öğretmenler bu noktada öğrencilerin yardımına yetişmekte ve onların kaygılarını gidermektedir. Bu öğretmenler ayrıca öğrencilere meslek tercihi konusunda yol göstermektedirler. Sizler de evinize en yakın Gemlik özel okullarını bulmak isterseniz okulların haritadaki konumlarına göz atabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun kolejler arasında karşılaştırmalar yapabilir, çocuğunuz için en iyi okulu hemen keşfedebilirsiniz.


Yabancı di eğitimine önem veren Gemlik kolejleri öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmalarını istemekte ve İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de vermektedirler. Okulları yakından tanımak adına profillerde yer alan; fotoğraflara, adreslere iletişim bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, tanıtım yazılarına ve fizikse imkanlara hemen göz atabilirsiniz. Bölgedeki eğitim kurumlarını daha önce tercih etmiş olan ailelerin yapmış olduğu veli yorumlarını okuyabilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Gemlik özel okul fiyatları, öğrencilere sunulan eğitimin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Genel itibariyle her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Hemen okulların ortalama eğitim ücretlerini öğrenerek sizleri ekonomik açıdan zorlamayacak okulları belirleyebilirsiniz.

18 okul bulundu.
Özel Manastır Nadide Atamer Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Cumhuriyet Mah.
Özel Manastır Nadide Atamer Anaokulu

Çok kaliteli eğitim veriliyor. ilgili sevgi dolu işinde uzman eğitim kadrosu ve idari kadro .sağlıklı mutfak doğal gı...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gemlik Kardelen Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Eşref dinçer Mah.
Özel Gemlik Kardelen Anaokulu

Özel Gemlik Kardelen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gemlik Kültür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Osmaniye Mah.
Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu

Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gemlik Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji İlkokulu

Özel Gemlik Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gemlik Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik İlkadım Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Hisar Mah.
Özel Gemlik İlkadım Anaokulu

Özel Gemlik İlkadım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Anadolu Lisesi Özel Okul
Gemlik / Cumhuriyet Mah.
Özel Gemlik Çamlıca 2000 Anadolu Lisesi

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lalegül Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Eşref dinçer Mah.
Özel Lalegül Anaokulu

Özel Lalegül Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Kültür Koleji Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Anaokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Minikkalpler Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Minikkalpler Anaokulu

Özel Gemlik Minikkalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu

Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Cumhuriyet Mah.
Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Kültür Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Fen Lisesi

Özel Gemlik Kültür Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji İlkokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemlik Özel Okulları

Gemlik kolejleri ve özel okullarının; fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınavlarına ve erken kayıt dönemlerine hemen ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum