fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Nilüfer Özel Okulları

Bursa'nın Nilüfer ilçesi özel okul ve kolej sayısı en fazla olan bölge olduğundan aileler aradıkları kriterleri karşılayabilecek kurumları bulmakta zorlanmamaktadırlar. Nilüfer özel okulları uzun yıllardır bölgede birçok öğrencinin eğitim ihtiyacını karşılamakta ve alanında uzman öğretmenler ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrenciler için her detayın düşünüldüğü Nilüfer kolejleri de üniversiteye yerleştirme oranları ile birçok aile tarafından tercih edilmektedir. Sizler de bölge de yer alan okulların ayrıntılı bilgilerine ulaşmak isterseniz profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi okulu kolayca bulabilir, kurumlarla iletişime geçerek kayıt görüşmesi gerçekleştirmek adına randevu alabilirsiniz.


Nilüfer özel okullarında eğitim alan öğrenciler ders konularını ezberden uzak bir şekilde yaparak yaşayarak öğrenmektedirler. Bu amaca uygun eğitim ortamlarına sahip olan kurumlar, fen ve bilgisayar laboratuvarlarını etkili bir şekilde kullanmaktadırlar. Öğrencilerin bireysel farklılıkları eğitim süreçlerini de etkilemektedir. İlçe de hizmet veren kurumlar bu nokta da sınıf kapasitelerini düşük tutarak öğretmenlerin her öğrenci ile ilgilenebilmesini sağlamaktadır. Nilüfer kolejleri anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim verme gibi bir özelliğe sahiptir. Bu durum öğrencilerin okul değiştirmek zorunda kalmadan üniversiteye kadar eğitim alabilmelerine olanak tanımaktadır. Kolejler aynı zamanda zengin fiziksel olanakları ve en az iki yabancı dille eğitim vermeleri sebebiyle de ailelerin ilgilerini çekmektedir. Evinize en yakın koleji hemen keşfedebilir çocuğunuza uygun olup olmadığını ayrıntılı bilgilere göz attıktan sonra karar verebilirsiniz.


Lise eğitimi almakta olan öğrenciler yoğun bir ders çalışma temposu içerisine girmekte ve bu süreçte psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilmektedirler. Tam da bu nokta da özel Nilüfer okulları rehberlik birimleri öğrencilerin yanında yer almakta ve problemlerin hızlı bir şekilde çözülebilmesi adına aksiyon almaktadırlar. Rehber öğretmenler, üniversite tercihleri ve meslek seçimi gibi konularda da öğrencilere yol göstermektedir. Bölgenizdeki okulların; adreslerine, telefon numaralarına, ortalama sınıf mevcutlarına, fotoğraflarına, kulüp çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Bunun yanında Nilüfer'deki kolejleri daha yakından tanımak adına profillerde yer alan veli yorumların okuyabilirsiniz. Bu yorumlar daha önce ilçe de yer alan özel okullara çocuklarını göndermiş olan aileler tarafından yapılmıştır. Bu sayede özel okulların ve kolejlerin hangi yönlerinin eksik olduğuna, hangi noktalarda fark yarattıklarına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.


Nilüfer özel okul fiyatları, ilçe de faaliyet gösteren kurum sayısının çok fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Bu durum da ailelerin işini kolaylaştırmakta ve her bütçeye uygun okul bulmayı mümkün kılmaktadır. 10.000 TL ile 55.000 TL arasında değişen yıllık ücretlere sahip olan özel okullar buna ek olarak yemek ve servis ücreti de talep edebilmektedir. Ayrıca kolejler erken kayıt dönemleri düzenlemekte ve bu süreçte kayıt gerçekleştiren ailelere indirimli fiyatlar sunmaktadır. Hemen okullarla irtibata geçerek bu dönemlerinden yararlanabilirsiniz.


257 okul bulundu.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Özlüce MBA Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%30 İndirim Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%15 İndirim Özel Bursa Akrida Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Bursa Akrida Anaokulu verified

Öncelikle belirtmek isterim ki okul müdürünüz çok tatlı ve cana yakın bir bayan. çocuklarlada çok ilgili.

%30 İndirim Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Oğlumun koşarak ve severek gittiği güzel okulumuz ✌️bütün öğretmenlerimiz özellikle sınıf öğretmenimiz nazan hanım ve di...

Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Özlüce Sınav Koleji Anaokulu

Biz kreş böıümündeyiz iyiki oğlumu oraya götürmüşüm dört dörtlükler eğitim disiplin sevgi harşey var.merhamet var herkes...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Özlüce MBA Okulları İlkokulu

Güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdirecek ve çocuklarımızın gidip gelmekt...

Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Demirci Mah.
Özel Nilüfer Yönder Okulları İlkokulu

Bursada yaşıyoruz. çalışan bir kadın olduğum için çocuğuma iyi eğitim veren aile ortamını sağlayan okul olması temennimd...

Özel Bursa Hilal Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Bursa Hilal Anaokulu

Aile şirketi olan hilal anaokulunu eğitimci , hukukçu ve sağlıkçı kız kardeşler işletiyor . gözümüz asla arkada kalmıyor...

Özel Bursa Birey Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Barış Mah.
Özel Bursa Birey Okulları Fen Lisesi

Dershane , kurs modelinde hazırlık yapıyorlar ve özel okullar içinde üniversite hazırlıkta çok başarılılar. akademik oku...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 19:00
Özel Kutup Işıkları Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Altınşehir Mah.
Özel Kutup Işıkları Anaokulu

Tesadüfen bulduğum sonrasında da bulduğuma binlerce şükürler ettiğim okuldur. kızımı okula değil sanki kardeşlerime eman...

Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Cumhuriyet Mah.
Özel İlk Güneş Okulları İlkokulu

Özverili dinamik milli ve manevi değerleri ile eğitim -öğretime güneş in ışık ve sıcaklığını veren adı gibi bursamıza 3...

Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ahmet yesevi Mah.
Özel Mavi Atlas Havacılık Lisesi

Okul çok güzel tavsiye ederim bu okul çok güzel bence gelin

Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Esentepe Mah.
Özel Bursa Meltem Koleji İlkokulu

Gittik, gezdik, gördük. aile sıcaklığı olan butik okul. eğitim kalitesini de araştırdık. iyi.

Özel Üçevler FKM Okulları Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Üçevler FKM Okulları Anaokulu

Özel Üçevler FKM Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Altınşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / Ertuğrul Mah.
Özel Altınşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Altınşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kültür İlkay Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Kültür İlkay Anaokulu

Özel Kültür İlkay Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 5.5
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi

Özel Kolej 16 Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Ataevler Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tanyeri Okulları Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Üçevler Mah.
Özel Tanyeri Okulları Anaokulu

Özel Tanyeri Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karaman Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Karaman Mah.
Özel Karaman Final Okulları Anaokulu

Özel Karaman Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Egeberk Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / 19 mayıs Mah.
Özel Egeberk Anaokulu

Özel Egeberk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Bursa Marmara Akcan İlkokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Bursa Marmara Akcan İlkokulu

Özel Bursa Marmara Akcan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beyaz İnci Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Kültür Mah.
Özel Beyaz İnci Anaokulu

Özel Beyaz İnci Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Uludağ Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Nilüfer / 29 ekim Mah.
Özel Uludağ Koleji Anadolu Lisesi

Özel Uludağ Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Nilüfer / Yüzüncüyıl Mah.
Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Özlüce İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Nilüfer Özel Okulları

Nilüfer kolejleri ve özel okullarının; ortalama eğitim ücretlerine, fiziksel imkanlarına, fotoğraflarına ve erken kayıt dönemlerine hemen ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum