fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Mustafakemalpaşa Özel Okulları

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi kalabalık yapısı sebebiyle birçok özel okul ve kolejin kampüs açtığı ve eğitim faaliyeti yürüttüğü bölgeyi kapsamaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında bedensel ve sosyal gelişimlerine de destek olan Mustafakemalpaşa özel okulları bu bağlamda kapsayıcı bir eğitim vermektedir. Çocuğunuzu özel bir okula göndermek istiyorsanız hemen profil sayfalarından kurumların detaylı tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Okulların tanıtım yazılarını inceleyebilir, eğitime bakış açıları ve misyonlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun olan Mustafakemalpaşa kolejleriyle kolayca iletişime geçebilir, kayıt görüşmesi adına randevu talep edebilirsiniz.


Anaokulları öğrencilerin eğitim hayatlarına sağlam bir temel oluşturabilmeleri adına önemli bir dönemi verimli geçirebilmeleri adına hizmet sağlamaktadırlar. Mustafakemalpaşa özel okulları bünyelerinde faaliyetlerini sürdüren anaokulları da her biri alanında tecrübeli öğretmenlerle hizmet vermekte ve ailelerin güvenle çocuklarını bırakabileceği kurumlardan oluşmaktadırlar. Anaokulundan sonra çocuğunuz için okul arayışına girmek istemiyorsanız kolejleri tercih edebilirsiniz. Mustafakemalpaşa kolejleri anaokulunda lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden çocuğunuz uyum içerisinde üniversiteye kadar eğitim alabilmektedir. Bölgenizdeki okulların fotoğraflarını profil sayfalarından inceleyebilir, kurumların sınıfları, bahçeleri, fen ve bilgisayar laboratuvarlarıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Okulların haritadaki konumlarını öğrenerek evinize en yakın okulu keşfedebilir servis ücreti ödemek zorunda kalmadan kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Özel Mustafakemalpaşa okullarının; adreslerine, telefon numaralarına, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, çocuğunuz için en iyi kurumu hemen keşfedebilirsiniz. Veli yorumları okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler vermektedir. Okul profillerinden bu yorumları okuyabilir, kurumların hangi noktalarda fark yarattığına hangi yönlerinin eksik olduğuna karar verebilirsiniz. Bölgedeki okul fiyatları velilerin rahatlıkla ödeyebileceği aralıkta yer almaktadır. Ortalama eğitim ücretlerine göz atarak ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak okulları tercih edebilirsiniz.

13 okul bulundu.
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Cumhuriyet Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Masalkent Mavi Masal Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Cumhuriyet Mah.
Özel Masalkent Mavi Masal Anaokulu

Özel Masalkent Mavi Masal Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Bursa Gökbora Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Yamanlı Mah.
Özel Bursa Gökbora Koleji Ortaokulu

Özel Bursa Gökbora Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:10
Özel Bengü Erdoğan Okulları Ortaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Bengü Erdoğan Okulları Ortaokulu

Özel Bengü Erdoğan Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 17:50
Özel Sevimli Minik Kalpler Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Barış Mah.
Özel Sevimli Minik Kalpler Anaokulu

Özel Sevimli Minik Kalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Selimiye Sevgi Yuvası Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Selimiye Mah.
Özel Selimiye Sevgi Yuvası Anaokulu

Özel Selimiye Sevgi Yuvası Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu

Özel Bengü Erdoğan Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:40
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Tatkavaklı Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Mustafakemalpaşa Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:15
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Cumhuriyet Mah.
Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Fen Lisesi

Özel Mustafakemalpaşa Açı Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Neşeli Kalpler Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Barış Mah.
Özel Neşeli Kalpler Anaokulu

Özel Neşeli Kalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Bursa Mustafakemalpaşa Özel Okulları

Bursa Mustafakemalpaşa kolejlerinin; eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine, erken kayıt dönemlerine hemen ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum