fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Kestel Özel Okulları

Kestel özel okullarının tamamının yer aldığı listelerimiz üzerinden kurumlarla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını hemen alabilir, vakit kaybetmeden çocuğunuz için en ideal okulu keşfedebilirsiniz. İlçede eğitim hizmeti sağlayan kurum sayısı şu an düşük olsa da her geçen gün artmaktadır. Kestel'de kolejleri deyince ise bölgedeki hizmet veren tek kurum olan Sınav Koleji gelmektedir. Hemen okulların profil sayfalarında bulunan tanıtım yazılarını okuyarak kurumları yakından tanıyabilir, daha sonra iletişime geçerek kayıt hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Öğrencilerin başarılı bireysel olarak topluma kazandırılması adına akademik eğitim kadar bedensel, sosyal ve kültürel gelişimleri de önemlidir. Bunun bilincinde olan Özel Kestel okulları sundukları fiziksel imkanlar ve düzenlediği kültürel gezilerle öğrenciler bu yönlerinin gelişimine de katkı sağlamaktadır. Yabancı dil eğitimini okul öncesi dönemde almaya başlayan çocuklar ilerleyen senelerde alacakları yabancı dil eğitimine temel oluşturma şansı yakalamaktadırlar. Kestel'deki özel okullarda özellikle İngilizce yabancı dil eğitimini alanında uzman öğretmenlerle vermektedirler. Bunun yanında bazı kurumlar ikinci bir yabancı dil eğitimi de vererek öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını amaçlamaktadırlar. Ortalama sınıf mevcutlarını düşük tutan bu kurumlarda öğretmenler her öğrenci ile tek tek ilgilenebilme fırsatı bulmaktadır. Servis ücreti ödemek istemeyen aileler genellikle evlerine yakın olan kurumları tercih etmektedirler. Sizler de profil sayfalarından okulların konumunu inceleyebilir, çevrenizdeki özel okulları keşfedebilirsiniz.


Kestel'deki kolejlerin; fotoğraflarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, fiziksel olanaklarına, kulüp imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine göz atabilir, aradığınız kriterlere uygun olan kurumlar arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Birçok aile okul tercihi yaparken veli yorumlarını göz önünde bulundurmak ve okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olmak adına bu yorumlara başvurmaktadır. Okul profillerinden veli yorumlarını inceleyebilir, okulların çocuğunuza uygun olup olmadığına hemen karar verebilirsiniz. Okul tercihinde etkili olan bir diğer konu ise eğitim ücretleridir. Kestel özel okulları fiyatlarına ulaşarak bütçenize uygun okullarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.


13 okul bulundu.
Özel Kestel Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Lale Bahçesi Anaokulu

Kaliteli ve çocuğum için ideal bir okul. tüm personele teşekkür ederim. cocugumdaki değişimleri gördükçe etrafımdaki ins...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mesafe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Mesafe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Mesafe Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Mesafe Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Çankaya Anaokulu Özel Okul
Kestel / Vanimehmet Mah.
Özel Çankaya Anaokulu

Özel Çankaya Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Kestel Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kestel Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kestel Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu

Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Mesafe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji Ortaokulu

Özel Mesafe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Mesafe Koleji İlkokulu Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji İlkokulu

Özel Mesafe Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Kestel / Kale Mah.
Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Kestel / Kale Mah.
Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Parlayan Güneş Anaokulu Özel Okul
Kestel / Vanimehmet Mah.
Özel Parlayan Güneş Anaokulu

Özel Parlayan Güneş Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:30

Bursa Kestel Özel Okulları

Kestel kolejlerinin ve özel okullarının; eğitim ücretlerine, fotoğraf galerilerine, bursluluk sınavlarına ve erken kayıt dönemlerine hemen göz atın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum