fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Artı Sonsuz Koleji

Artı Sonsuz Koleji hakkındaki detaylı bilgilere hemen ulaşın. Artı Sonsuz Koleji şubelerinin fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve daha fazlasına kolayca inceleyin.

Artı Sonsuz Koleji'nde Eğitime Bakış

Artı Sonsuz Koleji

Artı Sonsuz Koleji bilgiye ulaşabilen ve ulaştığı bilgiyi gereksinimleri doğrultusunda kullanabilen, araştıran, sorgulayan, öz güveni yüksek sosyal bireyler yetiştirmek amacıyla 1998 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kalitesini her geçen gün yukarı çıkarmış bir eğitim kurumudur. Bugüne dek Türkiye'nin köklü birçok üniversitesine öğrenci yerleştiren kurum ilk günkü heyecanıyla yoluna devam etmektedir.


Artı Sonsuz Koleji’nin üstün nitelikli ve tecrübeli eğitim kadrosu çocukların gelişimi için en doğru yöntemleri araştırıp uygulamaktadır. Bu araştırmaların temelini ise velilerin ortak kaygıları ve soruları oluşturmaktadır. Öğrencilerinin güven içinde huzurlu bir şekilde eğitim almasını amaçlayan okul; deneyimli şoför ve hostesler eşliğinde öğrencilerin okula ulaşmalarını sağlamakta, okul bittikten sonra da aynı titizlikle evlerine bırakmaktadır. Okula gelen öğrenciler öğretmenleri tarafından karşılanmakta ve sınıflarına yönlendirilmektedir. Kampüsün her alanı öğrencilerin güvenliği, sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.


Okul, eğitim anlayışında gelişmiş eğitim sistemlerine sahip olan ülkelerin eğitim sistemleri ile ülkemiz eğitim sistemini harmanlayarak oluşturduğu Öğrenciye Özgü Öğretim Modeli’ni benimsemiştir. Bu şekilde öğrencilerin yaratıcılıkları desteklenmekte ve bilimsel düşünebilen, kendi kültürel değerlerine bağlı, doğa bilinci gelişmiş bireyler yetiştirilmektedir.


Artı Sonsuz Koleji’nde çocukların fiziksel, sosyal, kişisel ve akademik gelişimlerini sağlamaya yönelik tüm imkanlar sağlanmaktadır. Bu imkanlar içerisinde robotik-kodlama atölyesi, satranç atölyesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi, drama atölyesi, dans atölyesi, fen bilimleri laboratuvarı, yemekhane, kapalı spor salonu, spor alanı, bahçe, oyun parkı, teras (Futbol Sahası) ve konferans salonu bulunmaktadır.


Kurum, öğrencilerine anaokulundan lise seviyesine kadar bütüncül bir yapı içerisinde eğitim sunmaktadır. Öğrenciler sadece derslerde değil okulda bulundukları her an öğretmenleri ile iletişim içindedir. Artı Sonsuz Koleji’nin çok yönlü eğitim sistemi sayesinde öğrenciler bir taraftan yüksek öğretime hazırlanırken diğer taraftan sosyal becerilerini geliştirebilme şansı yakalamaktadır. Öğrencilerinin sosyal olarak kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra akademik olarak da gerekli donanımlara sahip olmalarını amaçlayan okul, derslerini teknolojik sınıflarda işlemekte ve uygulamalı derslerle öğrencilerine deneyimleyerek öğrenme fırsatı tanımaktadır. Okulda kullanılan eğitim sistemi sayesinde öğrenciler öğrendiklerini içselleştirmekte, öğrenilen bilgileri beceri, tutum ve davranışa dönüştürmektedir.


Artı Sonsuz Koleji, çocukların içlerinde doğuştan var olan zeka, yaratıcılık, araştırma ve bilme duygusu, merak gibi özelliklerini geliştirmeye yönelik eğitim sistemi geliştirmiştir. VİP konsept, VİP eğitim, VİP okul mantığıyla eğitim hayatını sürdürmektedir. Okul bilimi sevdiren, deneyle öğreten eğitim anlayışı doğrultusunda teknolojik altyapısını özenle hazırlamıştır. Her seviyedeki öğrencilerin fen ve matematik eğitimlerini laboratuvarlarda gözlemleyerek ve deneyerek almaları sağlanmaktadır.


Artı Sonsuz Koleji yabancı dil eğitimini sadece ders olarak görmemektedir. Uluslararası başarısı kanıtlanmış sistemleri harmanlayarak bir program oluşturan okul, öğrencilerinin yabancı dili ikinci bir anadil gibi yaşayarak ve konuşarak öğrenmelerini amaçlamaktadır. İngilizce eğitimi, Türk ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler tarafından takip edilmektedir. Her sınıfa 3 farklı öğretmen (Main Course – Cambridge – Native) girmekte ve 3 farklı kaynak takip edilmektedir. Oxford ve Cambridge yayınlarını kullanan kurumda öğrenciler, Cambridge sınavına uluslararası geçerliliği olan Cambridge Sertifikası kazanabilmektedir. Half-Day English Every Day – Her Gün Yarım Gün İngilizce eğitim programı sayesinde 5.sınıf İngilizce hazırlık sınıfında haftada 20 saat yoğun ve dolu dolu bir dil eğitimi verilmektedir. Bunun yanı sıra Satranç ve Akıl Oyunları, Robotik Kodlama, Beden Eğitimi ve Görsel Sanatlar dersleri de İngilizce dilinde yapılmaktadır.

Artı Sonsuz Koleji Tanıtım Filmi
Artı Sonsuz Koleji İndirimleri
Artı Sonsuz Koleji Yorumları
Devamını Gör
Artı Sonsuz Koleji'nde Eğitime Bakış
Artı Sonsuz Koleji Tanıtım Filmi
Artı Sonsuz Koleji Galeriler
Artı Sonsuz Koleji Yorumları

Artı Sonsuz Koleji Kampüsleri

Artı Sonsuz Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Kozyatağı Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 18 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
<b>Özel Artı Sonsuz Kozyatağı Koleji Ortaokulu</b>, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde eğitimci kuruluşu olan Artı Sonsuz Kol...
Maltepe Artı Sonsuz Koleji Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 130 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
<b>Özel Artı Sonsuz Koleji Anaokulu</b> , İstanbul'un Maltepe ilçesinde eğitimci kuruluşu olan Artı Sonsuz Koleji'n...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Artı Sonsuz Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum