fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Artı Sonsuz Koleji

Artı Sonsuz Koleji hakkındaki detaylı bilgilere hemen ulaşın. Artı Sonsuz Koleji şubelerinin fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve daha fazlasına kolayca inceleyin.

Artı Sonsuz Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Artı Sonsuz Koleji Anaokullar

Artı Sonsuz Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Artı Sonsuz Koleji İlkokullar

Artı Sonsuz Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Artı Sonsuz Koleji Ortaokullar

Artı Sonsuz Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Artı Sonsuz Koleji Hakkında

  • Artı Sonsuz Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Artı Sonsuz Koleji Tanıtım Filmi

Artı Sonsuz Koleji

Artı Sonsuz Koleji bilgiye ulaşabilen ve ulaştığı bilgiyi gereksinimleri doğrultusunda kullanabilen, araştıran, sorgulayan, öz güveni yüksek sosyal bireyler yetiştirmek amacıyla 1998 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kalitesini her geçen gün yukarı çıkarmış bir eğitim kurumudur. Bugüne dek Türkiye'nin köklü birçok üniversitesine öğrenci yerleştiren kurum ilk günkü heyecanıyla yoluna devam etmektedir. Artı Sonsuz Koleji üstün nitelikli, tecrübeli eğitim kadrosu çocukların gelişimi için en doğru yöntemleri araştırıp uygulamaktadırlar. Bu araştırmaların temelini ise velilerin ortak kaygıları ve soruları oluşturmaktadır.Öğrencilerinin güven içinde huzurlu bir şekilde eğitim almasını amaçlayan okul deneyimli şoför ve hostesler eşliğinde öğrencilerin okula ulaşmalarını sağlamakta okul bittikten sonrada aynı titizlikle evlerine bırakılmaktadır. Okula gelen öğrenciler öğretmenleri tarafından karşılanır ve sınıflarına yönlendirilir. Kampüsün her alanı öğrencilerin güvenliği, sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.


Artı Sonsuz Koleji öğrencilerine anaokulundan lise seviyesine kadar bütüncül bir yapı içerisinde eğitim sunmaktadır. Öğrenciler sadece derslerde değil okulda bulundukları her an öğretmenleri ile iletişim içindedirler. Okulun çok yönlü eğitim sistemi sayesinde öğrenciler bir taraftan yüksek öğretime hazırlanırken diğer taraftan sosyal becerilerini geliştirebilme şansı yakalamaktadırlar. Öğrencilerinin sosyal olarak kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra akademik olarak da gerekli donanımlara sahip olmalarını amaçlayan Artı Sonsuz Koleji, derslerini teknolojik sınıflarda işlemekte ve uygulamalı derslerle öğrenciler deneyimleyerek öğrenme fırsatı yakalamaktadırlar. Okulda kullanılan eğitim sistemi sayesinde öğrenciler öğrendiklerini içselleştirmekte öğrenilen bilgileri beceri, tutum ve davranışa dönüştürmektedirler.


Artı Sonsuz Koleji bilimi sevdiren, deneyle öğreten eğitim anlayışı doğrultusunda teknolojik altyapısını özenle hazırlamıştır. Her seviyedeki öğrencilerin fen ve matematik eğitimleri laboratuvarlarda gözlemleyerek ve deneyerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okul yabancı dil eğitimini verilen sadece ders olarak görmemektedir. Uluslararası başarısı kanıtlanmış sistemleri harmanlayarak bir program oluşturan okul, öğrencilerinin yabancı dili ikinci bir anadil gibi yaşayarak ve konuşarak öğrenmelerini amaçlamaktadır. İngilizce dilini yabancı dil olarak seçmiş olan Artı Sonsuz Koleji Yabancı öğretmenler ile verdiği dersler sayesinde öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemektedir.


Artı Sonsuz Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Artı Sonsuz Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Artı Sonsuz Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum