fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu

Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu Hakkında

İçinde bulunduğumuz yüzyılın eğitiminin önemli basamaklarından biri olan dijital eğitim Artı Sonsuz Koleji'nde verimli olarak uygulanması için çalışmalar başlatılmıştır. İçerik çeşitliliği, uygulamaları, takip, ölçme, değerlendirme ve raporlama sistemiyle dijital eğitim, öğrenme sürecini ve akademik başarıyı desteklerken öğrencilere dijital okur-yazarlık kimliği de kazandırmaktadır. Her akademi ayrı ayrı müdür yardımcıları, rehber öğretmen ve mentor öğretmen tarafından takip edilir.
Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu'nda günlük derslerin tekrarlanması amacı ile ödevler verilmektedir. Ev çalışmaları öğrencinin tek başına sıkılmadan yapabileceği seviyede ve öğrenciler ödevlerini kendi yapmalı, yapamadıklarını öğretmenleri görmeli ve eksiklerini yeniden planlayabilmektedirler. Amaç sorumluluk olgusunu geliştirmek ve kazanımlar için pekiştirme yapmaktır.
Artı Sonsuz Koleji'nin verdiği ev ödevleri öğrencilerin seviyesi konusunda bilgi veren değerli geri dönüşlerdir. Öğretimin ne düzeyde gerçekleştiğini görmekte ve ona göre uygulamalara yön verilmektedir.
Artı Sonsuz Koleji Türkçe dersinde öğrencilerin okuma sırasında yaptıkları sesli okuma hataları, öğrencinin performansı, uzman öğretmenlerce takip ve analiz edilmektedir. Tespit edilen hatalar ve geliştirilmesi gereken taraflar ile ilgili çalışmalar düzenlenmektedir. Artı Sonsuz Koleji tarafından tespit edilen ve iyileştirilmeleri yapılan eğitimle ilgili velilere bilgi verilmektedir. Artı Sonsuz Koleji bu çalışmalarının devamında ise dinleme ve yazma çalışmalarının geliştirilmesine yönelik çalışmalar planlamaktadır. Dönem sonunda eş değer bir metinle yapılan yeni çalışma takip edilir ve hatalar en aza indirilir.
Artı Sonsuz Koleji'nde verilen matematik derslerinde konular somut materyallerle ve akıllı tahta yardımıyla işlenmektedir. Öğretmenlerin hazırladığı çeşitli uygulamalardan yararlanılmaktadır. Artı Sonsuz Koleji'nde öğrencilerin işlem sırasında yaptıkları hatalar tespit edilmekte ve geliştirilmesi gereken yönler ile ilgili çalışmalar, ödevlendirmeler yapılmaktadır.

Yorumlar

  • Mk

    Bir öğretmen kuruluşu olması ve her öğrencinin kendini özel hissetmesi. Yabancı dil eğitimi ilede güzel eserler bırakmasıÇıkış saatleri biraz geç

  • Ee

    Kızımızın kayıt aşamasından başlayarak yönetimin yardımcı olması tüm çalışanların güleryüzü bizi çok mutlu etti kızımızda çok mutlu okulundan teşekkür ederiz gerçekten emeği geçenlerdenŞu zamana kadar eksik birşey ile karşılaşmadık

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Artı Sonsuz Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Fevzi Çakmak Caddesi Lefke Sokak No: 14-1 Maltepe / İstanbul(E5 Kadıköy Yönü, Türkan Saylan Kültür Merkezi Yanı)
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum