fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları hakkında merak edilen tüm bilgilere hızlıca ulaşın! Kurumun bursluluk ve erken kayıt avantajlarından yararlanın.

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları'nda Eğitim

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları, değer temelli, tematik, bütünsel bir eğitim modeli sergileyerek öğrencilere kalıcı öğrenmeyi ve yeteneklerinin gelişmesini sağlamaktadır. Anaokulundan liseye kadar tüm çalışmaların yönetim ve akademik olarak disiplinler arası işbirliği ile dikey ve yatay ortak akıl ile planlanması, uygulanması ve denetlenmesine dayalı bir program uygulanmaktadır. Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, iyi insan ve iyi yurttaş, toplumsal ve evrensel farkındalığı yüksek, güvenilir bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Beşiktaş Kabataş Vakfı Koleji, anaokulu kademesindeki öğrencilere hayal güçlerinden yola çıkarak onlara performanslarını gösterebilecekleri fırsatlar sunmaktadır. İlgi alanlarına yönelmelerine, yetenek ve becerilerini geliştirmelerine imkan sağlamaktadır. Alanında uzman eğitim kadrosu ile birlikte anaokulu ve ilkokul programları eşgüdümle yönetilmektedir. Çift dilli eğitim programı ile öğrencilerin beş temel gelişim alanı olan bilişsel, sosyal–duygusal, öz bakım, dil ve motor gelişimleri desteklenmektedir. Kurum, aktif öğrenme süreci ve deneyimleme ile öğrenmeyi anlamlı ve kalıcı hale dönüştürmektedir. Yarım gün İngilizce, yarım gün Türkçe dersler işlenmektedir. İngilizcenin yanında Almanca dersleri de verilmekte, öğrenciler küçük yaştan itibaren yabancı dillere yatkınlık kazanmaktadır.


Beşiktaş Kabataş Vakfı Okullarında görsel sanatlar dersinde; görsel sanatlar ile ilgili bilgileri kazandırmak, sanatsal yaratıcılığı geliştirmek, sanat eserleri üretmelerini sağlamak amacıyla bireysel anlayış ve teknik yeteneklerini geliştirmek, estetik duyarlılık hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, öğrencilerde görsel eğitim yoluyla yaratıcı bir düşünce yapısı oluşturmak, çevresini sorgulayıp eleştiren, düşünen ve yargılarda bulunabilen bireyler yetiştirmek hedeflenmektedir. Kurum, Büyük Önder Atatürk’ün hedef gösterdiği doğrultuda “zeki, çevik ve ahlâklı” sporcular yetiştirmek, sporun evrensel değerleri olan “sevgi, dostluk ve barış” ilkeleri etrafında gençleri spora yöneltmek ve onlara spor yapma olanağı sağlamaktadır. Öğrenciler, futbol, basketbol, masa tenisi, voleybol, jimnastik, badminton sporları yaparak bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamaktadır.


Beşiktaş Kabataş Vakfı Okullarında, “Anaokulu-İlkokul, Ortaokul ve Lise Kütüphanesi” olmak üzere üç ayrı kütüphanede hizmet sunulmaktadır. Öğrencilerin, doğru bilgiye en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşan, akademik dürüstlüğü tüm yaşamlarında kullanan bireyler olmaları hedeflenmektedir. Anaokulundan itibaren öncelikle el göz koordinasyonu ve temel bilgisayar kullanım becerileri kazandırılan öğrenciler, lise kademesinde bilgisayar parçalarını tanıyan, 3D tasarımlar yapabilen, HTML, CSS ve Bootstrap kullanarak web sayfaları tasarlayabilen, dijital tasarım ve video tasarımı yapabilmeyi öğrenmektedir.

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları Tanıtım Filmi
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları 2024 - 2025 Fiyatları

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları 2024-2025 dönemi fiyatlarını açıkladı. Kurumun 2024 - 2025 eğitim - öğretim dönemi kdv dahil eğitim ücretlerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları 2024-2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı Yemek Ücreti (3 öğün)
Anaokul 3-4-5 Yaş 385.000 TL 70.000 TL
İlkokul 440.000 TL 70.000 TL
Ortaokul 440.000 TL 70.000 TL

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları, BJK Dernek Üyeleri ve Kabataş Erkek Lisesi Mezunları için hazırlanan fiyat listesine aşağıdaki tablodan kolayca ulaşın! Kurumun 2024 - 2025 eğitim ücretlerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

BJK Dernek Üyeleri için 2024-2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı Yemek Ücreti (3 öğün)
Anaokul 3-4-5 Yaş 308.000 TL 70.000 TL
İlkokul 352.000 TL 70.000 TL
Ortaokul 352.600 TL 70.000 TL
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları İndirimleri
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları Yorumları
Devamını Gör
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları'nda Eğitim
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları Tanıtım Filmi
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları 2024 - 2025 Fiyatları
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları Galeriler
Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları Yorumları

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları Kampüsleri

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Üsküdar BJK Kabataş Vakfı Okulları Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 24 Yorum announcement-icon 264 Duyuru
BJK Kabataş Vakfı Okulları İstanbul’un Üsküdar ilçesi Çamlıca mevkinde eğitim vermektedir. Okulumuz ‘Değerlerimizi Gelec...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Beşiktaş Kabataş Vakfı Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum