fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu Hakkında

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu, öğrencilerinin akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimleri bir bütün olarak değerlendirmektedir. Kurum böylece sanat ve sporu hayatının bir parçası haline getirmiş, iki yabancı dili etkin kullanabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak adına okulda cumartesi günleri, doğa, bilim, sanat, spor ve teknoloji etkinlikleri yapılmaktadır. Bu yolla öğrencilerin sosyal yönlerini geliştirmesi sağlanmaktadır. Bu bağlamda düzenlenen basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi ve atletizm aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu, akıl ve zeka oyunları, satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklemektedir. Problem çözme yetenekleri gelişen öğrenciler aynı zamanda teknolojiyi üretebilen ve yönetebilen bireyler haline gelmektedir.
Kurum, sahip olduğu fiziksel imkanların çeşitliliğiyle de bölgede ön plana çıkmaktadır. Okulun kapalı spor salonu, bahçesi ve spor alanı sayesinde öğrenciler hava şartlarına bağlı kalmadan sportif faaliyetler gerçekleştirebilmektedir. Okulda bulunan bilgisayar ve fen laboratuvarları ise eğitimcilerin dersleri uygulamalı olarak işlemesini ve öğrencilerin derse olan ilgisinin artmasını sağlamaktadır. Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu'nun müzik odasında gerçekleştirilen aktiviteler ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Müzik odası sayesinde öğrenciler ilgi duydukları enstrümanlarla vakit geçirebilmekte ve yeteneklerini keşfedebilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Küçük Çamlıca Mahallesi, Şeker Maslak Sok. No: 13, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum