fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi entelektüel birikime sahip ve estetik anlayışı yüksek bireyler yetiştirmektedir. Okul öğrencilerinin sanatın en az bir türüne hakim bir düzeye ulaşması için gerekli çalışmaları yürütmektedir. Kurumda bu amaçlarla drama, görsel sanatlar, dans ve müzik kulübü aktiviteleri düzenlenmektedir. Böylece öğrencilerin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfedip bu doğrultuda ilerlemeleri desteklenmektedir. Ayrıca kurumda basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, badminton ve jimnastik gibi sportif faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Böylece okul, öğrencilerin fiziksel gelişimlerine de katkıda bulunmaktadır.
Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi sınav hazırlığının her anında öğrencilerine destek olmaktadır. Uzman eğitimci kadrosu ve psikolojik danışmanlık servisi de öğrencilerin bu süreçte yanında olmaktadır. Öğrencilerin kendilerine hedef belirlemelerine ve çalışma planları yapmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca öğrenciler ihtiyaç duyduklarında öğretmenlerinden kolayca destek alabilmektedir. Ebeveynlerle de güçlü ilişkiler kuran psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi sınav sürecinde yaşanabilecek problemleri önlemektedir.
Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi yabancı dil eğitimi ile ön plana çıkmaktadır. Kurum öğrencilerinin yabancı dilde yazma, konuşma, okuma ve dinleme alanlarında başarılı olmasını hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak adına branşında uzman eğitimci kadrosu tarafından yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda gerçekleştirilen İngilizce drama aktiviteleri de yabancı dil eğitimini çeşitlendirmektedir. Bu aktivite sayesinde öğrenciler öğrendiklerini uygulama fırsatı yakalamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel BJK Kabataş Vakfı Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Çamlıca Mahallesi, Şeker Maslak Sk. No:11 Üsküdar/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum