fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bil Okulları

Bil Okulları'nın bütün kampüslerine hemen ulaşın. Bil Koleji; fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına ve yabancı dil olanaklarına hızlıca göz atın.

Bil Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bil Okulları Anaokullar

Bil Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Bil Okulları İlkokullar

Bil Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Bil Okulları Ortaokullar

Bil Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Bil Okulları Liseler

Bil Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Bil Okulları

  • Bil Okulları'nda Eğitim

BİL OKULLARI

Bil Okulları, köklü geçmişi ile Türk eğitiminin daima içinde olmuş olan ve geçmişten aldığı güç ile aydınlık bir geleceğe, ülkemizin gençlerini emin adımlarla taşır. Ülkemizin her köşesinde kurduğu okulları ile önce bulunduğu bölgenin eğitimine katkı sağlamakta, çağdaş ve bilimi öncü kabul etmiş bireyler yetiştirmektedir. Yalnızca bulunduğu bölgenin değil, eğitim sistemiyle tüm Türkiye’nin eğitim kalitesinin yükselmesinde öncü olmaktadır. Yetiştirdiği lider ruhlu bireyler ile geleceğe yön verme amacındadır.


Bil Okulları okullarında; her an gelişen ve dönüşen dünyanın ve ülkelerin, bilgi ve teknolojiyi  üretmek için girdikleri bilimsel inovasyon yarışında bilimi ve bilimsel çalışma süreçlerini bilimsel bakış açıları geliştirerek yeni insan kaynağını oluşturma hamlesi olan ve S.T.E.M. olarak adlandırılan eğitim sistemini kullanmaktadır. S.T.E.M. Science (Fen), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matemetik) kelimelerinin ilk harflerinin birleşiminden oluşur.Özellikle mühendislik ve teknoloji uygulamalarında, matematik ve fen bilimlerini rehber ve referans alarak, 21. Yüzyılın gençleri ve yetişkinleri olacak olan öğrencilerinin bilgi ve beceri seviyelerini yükselterek farklı kılmak amacındadır.


Bil Okulları, tüm yaştan öğrencilerini üniversite kazanmaya teşvik etmek amacı ile başlattığı ‘’Çocuk Üniversitesi’’ projesi ile öğrencilerini erken yaşta üniversite ile tanıştırıyor. Çocuk Üniversitesi programında 5-13 yaş arası öğrencilerine 30 farklı atölyede eğitim imkanı sunuyor. Öğrenciler bu yeni çalışma alanlarında kendini keşfediyor. Yeni çalışma alanları ve güncel bilgiler ile öğrencilerin düşünme becerileri gelişiyor ve sorun çözen, üretken bireyler olarak hem topluma hem de kendi yaşantılarına yön vermelerine rehberlik ediyor.


Bil Okulları, en etkili iletişimim yüz yüze olduğunu ve sonrasında en etkili öğrenmenin ve iletişimin teknolojik araçlar ile olduğunu biliyor. Bil Koleji bu doğrultuda ; ‘’5N 1K Aktif Dijital Öğrenme’’ yönetimini kullanarak yoluna devam ediyor. Bu eğitim sistemi sayesinde öğrenciler büyük resmi  bütün parçaları ile görebilmeye olanak veren bir yöntem ile öğrenim görüyorlar. 5N1K kısaca ‘’ Ne Öğreniyorum?, Neden Öğreniyorum?, Nasıl Öğreniyorum?, Nerede Öğreniyorum?, Ne Zaman Öğreniyorum? Ve Kim Öğretiyor?’’ sorularının cevaplarına ulaşabilmesinde yardımcı oluyor.


Bil Koleji tüm düzeylerinde verdiği yabancı dil eğitimi ile öğrencilerini uzman eğitmen kadrosu ile geleceğe hazırlıyor. Anaokulundan , lise düzeyine kadar yabancı dil eğitimi öğrenci merkezli olarak veriliyor ve pratik tabanlı bir sistem ile öğrenme gerçekleşiyor. Bil Koleji öğrencilerinin yabancı dil eğitimini seven , öğrendiği dili günlük hayatında kullanabilen entelektüel bireyler olarak yetiştiriyor.


Bil Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum