fb
Bil Okulları

Bil Okulları

Türkiye'nin birçok şehrinde eğitim öğretim hizmeti sağlayan Bil Okullarının anaokulları, ilkokulları, ortaokulları ve liselerini hemen inceleyerek çocuğunuz için en uygun okulları keşfedin!

Bil Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Bil Okulları Anaokullar

Bil Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bil Okulları İlkokullar

Bil Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bil Okulları Ortaokullar

Bil Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE

Bil Okulları

  • Bil Koleji

Bil Koleji, köklü geçmişi ile Türk Eğitim Sisteminin daima içinde olmuş olan ve geçmişten aldığı güç ile aydınlık bir geleceğe, ülkemizin gençlerini emin adımlarla taşır. Ülkemizin her köşesinde kurduğu okulları ile önce bulunduğu bölgenin eğitimine katkı sağlamakta, çağdaş ve bilimi öncü kabul etmiş bireyler yetiştirmektedir. Yalnızca bulunduğu bölgenin değil, eğitim sistemiyle tüm Türkiye’nin eğitim kalitesinin yükselmesinde öncü olmaktadır. Yetiştirdiği lider ruhlu bireyler ile geleceğe yön verme amacındadır.


Bil Koleji  okullarında; her an gelişen ve değişen dünyanın ve ülkelerin, bilgi ve teknolojiyi  üretmek için girdikleri bilimsel inovasyon yarışında bilimi ve bilimsel çalışma süreçlerini bilimsel bakış açıları geliştirerek yeni insan kaynağını oluşturma hamlesi olan ve S.T.E.M. olarak adlandırılan eğitim sistemini kullanmaktadır. S.T.E.M. Science (Fen), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matemetik) kelimelerinin ilk harflerinin birleşiminden oluşur.Özellikle mühendislik ve teknoloji uygulamalarında, matematik ve fen bilimlerini rehber ve referans alarak, 21. Yüzyılın gençleri ve yetişkinleri olacak olan öğrencilerinin bilgi ve beceri seviyelerini yükselterek farklı kılmak amacındadır.


Bil Koleji , tüm yaştan öğrencilerini üniversite kazanmaya teşvik etmek amacı ile başlattığı ‘’Çocuk Üniversitesi’’ projesi ile öğrencilerini erken yaşta üniversite ile tanıştırıyor. Çocuk Üniversitesi programında 5-13 yaş arası öğrencilerine 30 farklı atölyede eğitim imkanı sunuyor. Öğrenciler bu yeni çalışma alanlarında kendini keşfediyor.Yeni çalışma alanları ve güncel bilgiler ile öğrencilerin düşünme becerileri gelişiyor ve sorun çözen, üretken bireyler olarak hem topluma hem de kendi yaşantılarına yön vermelerine rehberlik ediyor.


Bil Koleji , en etkili iletişimim yüz yüze olduğunu ve sonrasında en etkili öğrenmenin ve iletişimin teknolojik araçlar ile olduğunu biliyor. Bil Koleji bu doğrultuda ; ‘’5N 1K Aktif Dijital Öğrenme’’ metodunu kullanarak eğitim veriyor. Var olan eğitim yöntem ve disiplinlerin üstünde olan bu eğitim yaklaşımı ile bütünü bütün parçaları ile görebilmeye olanak veren bir yöntem olarak kullanılıyor.5N 1K kısaca ‘’ Ne Öğreniyorum?, Neden Öğreniyorum?, Nasıl Öğreniyorum?, Nerede Öğreniyorum?, Ne Zaman Öğreniyorum? Ve Kim Öğretiyor?’’ sorularının cevaplarını ve bu cevaplara ulaşma sürecini kapsıyor.


Bil Koleji okullarında tüm düzeylerde yabancı dil imkanı öğrencilere sunuluyor. Anaokulundan , lise düzeyine yabancı dil eğitimi öğrenci merkezli olarak veriliyor ve etkinlik tabanlı bir sistem ile öğrenme gerçekleşiyor. Bil Koleji öğrencilerinin yabancı dil eğitimini seven , öğrendiği dili günlük hayatında kullanabilen bireyler olmasını hedefliyor.


Bil Okulları Anaokulu

Bil Okulları İlkokul

Bil Okulları Ortaokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum