fb

Cent Koleji

Cent Koleji hakkında fiyat, bursluluk, eğitim anlayışı ve daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için vakit kaybetmeden profili inceleyin.

Cent Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Cent Koleji Anaokullar

Cent Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Cent Koleji İlkokullar

Cent Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Cent Koleji Ortaokullar

Cent Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Cent Koleji Liseler

Cent Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Cent Koleji Hakkında

  • Cent Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Okul Fiyatları
  • Tanıtım Filmi

CENT KOLEJİ

Cent Koleji köklü geçmişi ve yeniliklerin öncüsü kurum olarak Türkiye'de eğitim standartlarının yükselmesi ve topluma yarar sağlayacak nesiller yetiştirilmesi için kurulmuştur. Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, özgür düşünebilen ve düşüncelerini aynı özgürlükte ifade edebilen, milli ve manevi değerlere saygı gösteren, bilim ve sanata değer veren, gelecek yüzyılların ihtiyaç duyduğu bireyleri yetiştirmek gayesiyle çalışmalarına devam etmektedir.


Cent Koleji'nde eğitim ezbere dayalı değil, okuduğunu anlayan, anladığı konu üzerine yorum yapabilen analiz ve sentez tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. Bu amaca uygun olarak dersler basitten karmaşığa doğru planlanır. Öğrenciler böylece konular arasında bağlantı kurup bütünsel bir yapı içerisinde öğrenim görürler. Cent Koleji öğrencilerin anadilini etkin kullanabilme yetkinliğine sahip olmalarına önem verilirken, yazım ve noktalama konusuna da dikkat etmeleri ve bu kuralları alışkanlık haline getirmelerini sağlayacak çalışmalara özen gösterir.


Cent Koleji yabancı dil eğitiminde İngilizceyi seçmekte ve bu alanda uzman eğitim kadrosu ile yoğun bir eğitim uygulamaktadır. Öğrenciler öğrenmeye başladıkları yabancı dilde pratik yapabilmeleri için okulda bulunan yabancı öğretmenler eşliğinde konuşma çalışmaları yapmaktadır. İngilizcenin yanında ikinci dil olarak haftada 4 saat Almanca ve Fransızca dersleri de verilmektedir. Ayrıca her yıl düzenlenen yurt dışı gezileri ile dil öğrenimine yazında devam edilmektedir.


Cent Koleji sporun gençlerin gözünde etkili ve cazip bir öğrenme yönetimi olduğunun biliciyle onların çok yönlü gelişimlerini sağlamak, problem çözme becerilerini geliştirmek ve takım olmayı kavramalarını sağlamak amacıyla sportif faaliyete ve etkinlikler düzenlenmektedir. Okul bünyesinde bulunan spor kulüpleri de dönem boyunca aktif bir şekilde öğrencilere eğitimde eşlik etmektedir. Cent Koleji kampüsünde bulunan; yüzme havuzu, fitness salonu, basketbol sahası, tenis kortları öğrencilerle birlikte velilerinde kullanımına açıktır.


Okulda yapılan ölçme değerlendirme çalışmaları öğrencilerin sadece akademik başarılarını değil aynı zamanda tüm yönleriyle gelişimlerini kayıt altına almaktadır.

Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı Yemek Fiyatı
3 - 5 Yaş Grubu 19.740 TL + KDV4.400 TL + KDV
1-4. Sınıflar 31.800 TL + KDV4.400 TL + KDV
5-8. Sınıflar34.500 TL + KDV4.400 TL + KDV
Lise Hazırlık 35.600 TL + KDV4.400 TL + KDV
Lise 1-2 35.600 TL + KDV4.400 TL + KDV
Lise 3-4 36.000 TL + KDV4.400 TL + KDV

Cent Koleji Anaokulu

Cent Koleji İlkokul

Cent Koleji Ortaokul

Cent Koleji Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum