fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Cihangir Okulları

Cihangir Okulları; fiyatlarına, bursluluk bilgilerine ve eğitim imkanlarını bir arada görüntüleyin. Cihangir Okulları ile vakit kaybetmeden iletişime geçin.

Cihangir Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Cihangir Okulları Anaokullar

Cihangir Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Cihangir Okulları İlkokullar

Cihangir Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Cihangir Okulları Ortaokullar

Cihangir Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Cihangir Okulları Liseler

Cihangir Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Cihangir Okulları Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Cihangir Okulları Tanıtım Filmi

CİHANGİR'DEN EĞİTİME

Cihangir Okulları Güneşli kampüsünü 1996 yılında hizmete açarak, gelişen ve değişen dünyaya sağlıklı bilgilerle donatılmış bireyleri hazırlamayı hedeflemektedir. Uzun yıllar tek bir şube ile hizmet veren özel okul, Cihangir Okulları Büyükçekmece kampüsünü 2012 yılında modern yapısı ile hizmete açmakla birlikte aradan 2 yıl sonra Bahçeşehir Cihangir Okulları kampüsünü eğitim öğretime başlattı. Sonrasında 2015 yılında Atakent Cihangir Okulları ve son olarak 2018 senesinde Çekmeköy ve Kurtköy kampüslerini hizmete başlatmaktadır. Tüm kampüsleri çağın gelişmeleri ile birlikte modernleştiren kurum, öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Çağın gereksinimleri ile donatılmış kampüs binaları, modern ve yenilikçi anlayışı ile son derece teknolojik yapıları öğrenci hizmetine hazırlamaktadır. Okulun amacı hayata hazır, akademik yönden gelişmiş bireyleri yetiştirmektir. Açıldığı günden bu yana binlerce başarılı öğrenciyi bünyesinden mezun etmekte ve Türkiye'nin en güçlü ve aktif eğitim kurumlarından birisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.


Cihangir Okulları anaokulundan lise dönemine kadar bütünleyici bir eğitim sistemi oluşturmaktadır. Okul öncesi dönemden başlayan bu eğitim hizmeti öğrencilerin sağlıklı olarak büyümesi, gelişmesi ve beslenmesine özen gösterilerek gerçekleştirilmektedir. Okul öncesinde Cihangir, zengin ve oldukça farklı bir öğrenme sürecini öğrencilerine sunmaktadır. Temel olarak yaparak-yaşayarak öğrenme metotlarını kullanan kurumda öğrencilere sunulan bilgilerin kalıcılığı esas alınmaktadır. Bu sebeple öğrencilere etkinlik temelli, ezberden uzak somut unsurlarla, ders ve tamamlayıcı öğretim faaliyetleri ile eğitim programları sunmaktadır. Sunduğu bu eğitim programını yakından takip ve kontrol ederek öğrencilerinin gelişimlerini yakından gözlemlemektedir.


Öğrencilerin farklılıklarını göz önünde bulundurarak eğitim hizmeti sağlayan Cihangir Koleji, onların okul yaşamına uyumunu ve akademik becerilerinin gelişimi yönünden çalışmalarını sürdürerek destek olmaktadır. Öğrencilerine yaratıcı düşünme becerileri, yaşam becerileri, akıl ve zeka oyunları, temel olan felsefe eğitimi, sosyal ve duygusal gelişim, eğitsel oyunlar, drama dersleri, satranç, sahne sanatları, öğrenci kulüpleri, ölçme değerlendirme uygulamaları ve robokids çalışmaları ile öğrencilerin her açıdan gelişimini sağlamayı hedeflemektedir.


Özel Cihangir Okulları, çağdaş, yaratıcı ve farklı bireyler yetiştirmek amacı ile eğitim programlarını çeşitlendirmektedir. Öğrencilerin zihinsel, bedensel, sosyal, kültürel ve ahlaki gelişiminin en hızlı olduğu dönem lise dönemidir. Bu dönemde öğrenciler sorumluluk bilincine varmakta, öz güven ve öz denetimlerini kazanmaktadır. Cihangir Okulları lise dönemindeki öğrencilerinin başarılı bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda öğrencilerini hedeflerine yönelik olarak eğitmekte, eğitimlerini yakından takip ederek eksiklerini öğrenmekte, eksiklerini gidererek bir sonraki eğitim dönemine hazır bir biçimde geçmelerini sağlamaktadır.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum