fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu ,İzmir'in Çiğli ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan bir kurumdur. Denge Koleji bünyesinde hizmet veren Çiğli Denge Anaokulu 3-6 yaş arası öğrencilere eğitim vermektedir. Alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu ile müstakil binasında ve ferah ve geniş sınıfları ile hizmet vermektedir. Sınıfların 20 kişilik gruplara eğitim veren okul öğrencilerin akranları ile eğitim görmesini sağlamaktadır. Kendine ait bir bahçesi ve bahçe içerisinde yer alan oyun alanı bulunmaktadır. Bu oyun alanlarında öğrenciler serbest zamanlarında oyunlar oynayabilmekte ve sosyalleşebilmektedir. Okul çocukların en iyi öğrenme dönemlerinin okul öncesi dönem olduğunu fikrinde hareket etmektedir.
Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu'nun amacı kendini tanımış, kendi yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini geliştirmeye yönelik çalışan, öz güveni yüksek, empati kurmasını bilen, özgür düşünebilen ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, başkalarının düşüncelerine saygı gösteren, milli ve manevi değerler ile donanmış, akademik olarak kendini geliştirmiş, okumayı ve öğrenmeyi seven ve hayatı boyunca bunu sürdürebilecek bireyler yetiştirmektir. Denge Kolejinde KATEM (Kazanım Temelli Eğitim) ve YODEM (Yetenek Odaklı Eğitim) olmak üzere çift kollu bir eğitim şekli sunmaktadır. Kendine özgü tasarlayıp MEB eğitim sistemine adapte edilmiş bu eğitim sistemleri özünde sevgiye dayalı ve öğrenci merkez alan eğitim sistemleridir. Yaparak, yaşayarak ve sonuçlarını görerek, grup ve bireysel proje çalışmaları ile tüm öğrencilerin tam öğrenmesi amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Maltepe Mah. 8110/5 Sok. No:6, Çiğli / İzmir
0 232 376 54** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum