fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Dolmabahçe Okulları

Dolmabahçe Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Dolmabahçe Okulları'nda Eğitime Bakış

Dolmabahçe Okulları, İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Durak Yatırım Grubu tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Kurum eğitim faaliyetlerini okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise havacılık lisesi ve anadolu lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Kurum Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, modern, gelişime açık, evrensel, doğaya ve çevreye saygılı, akademik anlamda başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Ülkemizin ve dünyanın ihtiyaçlarını analiz ederek eğitim öğretim faaliyetlerini düzenleyen Dolmabahçe Koleji, güçlü akademik kadrosu ile öğrencilerin akademik anlamda hedeflerine ulaşabilecek yeterlilikte olmalarına yönelik kapsamlı eğitim programları oluşturmaktadır. Öğrencilere eğitim veren güçlü akademik kadrodaki eğitmenler bu kapsamlı eğitim programlarına hakim, kendi branşlarında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir deneyime ulaşmış, öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olabilmelerine büyük özen gösterilmektedir.


Dolmabahçe Okulları eğitim süreçlerinde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartlara erişebilmek ve erişilen standartları koruyabilmek adına kurumda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin dünyanın her yerinde kendini ifade edebilmeleri ve başarı elde edebilmeleri için birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda ikinci yabancı dil olarak çeşitli dillerde eğitimler verilmektedir. Almanca, Rusça, Çince ve İspanyolca ikinci yabancı dil olarak öğretilen dillerdendir.


Dolmabahçe Okulları anaokulu ve ilkokul kademelerinde bilim, sanat ve teknoloji aktiviteleri eşit miktarda gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrencilere bu erken çocukluk ve çocukluk dönemlerinde kendilerini keşfetmeleri, ilgi ve yetenekli oldukları erkenden keşfetme imkanı sunulmaktadır. Ortaokul kademesinde ise her hafta yapılan konu tarama sınavları ile öğrencilerin eksikleri belirlenerek buna yönelik çalışmalar planlanmaktadır. Sınava hazırlanan öğrenciler için ek ders ve etüt programları hazırlanarak hedeflerine ulaşmaları desteklenmektedir. Kurumun rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi sınava hazırlık sürecindeki öğrencilere düzenli destek sağlamaktadır. Bu destek ile öğrenciler motivasyon, hedef belirleme, hedefe uygun çalışma gibi konularda bir uzman desteği alma imkanı bulmaktadır.


Dolmabahçe Eğitim Kurumları lise kademesinde ise öğrencilere üniversite hazırlık sınavlarına dair yoğun bir çalışma imkanı sunulmaktadır. Akademik çalışmalar müfredat dahilindeki derslerin yanında hafta sonu ek ders ve etütleri ile desteklenmektedir. Böylelikle öğrenciler konu eksikleri kalmayacak şekilde sınavlara hazırlanmaktadırlar. Dolmabahçe Okulları havacılık lisesi ise öğrencilere akademik eğitim imkanlarının yanında, havacılık alanında da oldukça nitelikli ve donanımlı eğitim imkanları sunmaktadır. Kurumda bulunan tam donanımlı atölyeler ve gerçek uçaklar ile teoride öğrenilen bilgilerin pratiğe dökülmesi sağlanmaktadır.

Dolmabahçe Okulları Tanıtım Filmi
Dolmabahçe Okulları İndirimleri
Dolmabahçe Okulları Yorumları
Devamını Gör
Dolmabahçe Okulları'nda Eğitime Bakış
Dolmabahçe Okulları Tanıtım Filmi
Dolmabahçe Okulları Galeriler
Dolmabahçe Okulları Yorumları

Dolmabahçe Okulları Kampüsleri

Dolmabahçe Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Dolmabahçe Okulları Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 224 Yorum announcement-icon 68 Duyuru
Beylikdüzü'nde bulunan Özel Dolmabahçe Okulları Havacılık Lisesi, Havacılık sektörünün büyümesi ve İstanbul'da hizmete b...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Dolmabahçe Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum