fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu, yeni nesil bireyselleştirilmiş eğitim programlarıyla eğitim vermektedir. Kurum, öğrencilerine yönelik düzenlediği aktivitelerle ön plana çıkmaktadır. Okulda gerçekleştirilen tenis, hentbol, basketbol, masa tenisi, futbol, voleybol ve yüzme aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta sporla tanışmaları ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmeleri amaçlanmaktadır. Kurumda sportif faaliyetlerin yanı sıra sanatsal faaliyetlere de oldukça önem verilmektedir. Bu sebeple drama, gezi kulübü, halk oyunları, görsel sanatlar, el sanatları, modern dans ve dekoratif sanatlar aktiviteleri düzenlenmektedir. Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu'nda bulunan müzik kulübü ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Orkestra aktiviteleri sayesinde küçük yaştaki öğrencilerin ekip çalışmasını öğrenirken aynı zamanda müzikle iç içe olmaktadır. Orff aktiviteleri ise küçük yaştaki öğrencilerin ritim duygusu kazanmalarını sağlamaktadır.
Kurum, erken yaşta yabancı dil eğitimine verdiği önemle adından söz ettirmektedir. Okulda küçük yaştaki öğrencilere yönelik yoğun şekilde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu'nun yabancı dil kulübü yaptığı aktivitelerle bu eğitime destek vermektedir. Böylece öğrencilerin aldığı İngilizce dil eğitimi çeşitlenmekte ve uygulamalı hale gelmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sahilevleri Egebil Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Sahilevleri Mahallesi, Venüs Sokak, No:14, Narlıdere / İzmir
0 232 335 1827
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum