fb

Eser Koleji

Eser Koleji hakkındaki detaylı bilgilere hemen ulaşın. Eser Koleji şubelerinin fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Eser Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Eser Koleji Anaokullar

Eser Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Eser Koleji İlkokullar

Eser Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Eser Koleji Ortaokullar

Eser Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE

Eser Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Tanıtım Filmi

ESER KOLEJİ

Eser Koleji bilgiye ulaşabilen ve ulaştığı bilgiyi gereksinimleri doğrultusunda kullanabilen, araştıran, sorgulayan, öz güveni yüksek sosyal bireyler yetiştirmek amacıyla 1998 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kalitesini her geçen gün yukarı çıkarmış bir eğitim kurumudur. Bugüne dek Türkiye'nin köklü birçok üniversitesine öğrenci yerleştiren kurum ilk günkü heyecanıyla yoluna devam etmektedir. Eser Koleji üstün nitelikli, tecrübeli eğitim kadrosu çocukların gelişimi için en doğru yöntemleri araştırıp uygulamaktadırlar. Bu araştırmaların temelini ise velilerin ortak kaygıları ve soruları oluşturmaktadır.Öğrencilerinin güven içinde huzurlu bir şekilde eğitim almasını amaçlayan okul deneyimli şoför ve hostesler eşliğinde öğrencilerin okula ulaşmalarını sağlamakta okul bittikten sonrada aynı titizlikle evlerine bırakılmaktadır. Okula gelen öğrenciler öğretmenleri tarafından karşılanır ve sınıflarına yönlendirilir. Kampüsün her alanı öğrencilerin güvenliği, sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.


Eser Koleji öğrencilerine anaokulundan lise seviyesine kadar bütüncül bir yapı içerisinde eğitim sunmaktadır. Öğrenciler sadece derslerde değil okulda bulundukları her an öğretmenleri ile iletişim içindedirler. Okulun çok yönlü eğitim sistemi sayesinde öğrenciler bir taraftan yüksek öğretime hazırlanırken diğer taraftan sosyal becerilerini geliştirebilme şansı yakalamaktadırlar. Öğrencilerinin sosyal olarak kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra akademik olarak da gerekli donanımlara sahip olmalarını amaçlayan Eser Koleji, derslerini teknolojik sınıflarda işlemekte ve uygulamalı derslerle öğrenciler deneyimleyerek öğrenme fırsatı yakalamaktadırlar. Okulda kullanılan eğitim sistemi sayesinde öğrenciler öğrendiklerini içselleştirmekte öğrenilen bilgileri beceri, tutum ve davranışa dönüştürmektedirler.


Eser Koleji bilimi sevdiren, deneyle öğreten eğitim anlayışı doğrultusunda teknolojik altyapısını özenle hazırlamıştır. Her seviyedeki öğrencilerin fen ve matematik eğitimleri laboratuvarlarda gözlemleyerek ve deneyerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okul yabancı dil eğitimini verilen sadece ders olarak görmemektedir. Uluslararası başarısı kanıtlanmış sistemleri harmanlayarak bir program oluşturan okul, öğrencilerinin yabancı dili ikinci bir anadil gibi yaşayarak ve konuşarak öğrenmelerini amaçlamaktadır. İngilizce dilini yabancı dil olarak seçmiş olan Eser Koleji Yabancı öğretmenler ile verdiği dersler sayesinde öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemektedir.


Eser Koleji Anaokulu

Eser Koleji İlkokul

Eser Koleji Ortaokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum