fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

TAD Anaokulları

TAD Anaokullarının bütün şubelerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın. Fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve fiziki imkanlarına hızlıca göz atın.

TAD Anaokulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

TAD Anaokulları Anaokullar

TAD Anaokulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

TAD Anaokulları Hakkında

  • TAD Anaokullarında Eğitime Bakış

TAD Anaokulları

Türkiye'de 65 yıldır okul öncesi eğitim faaliyetleri yürüten ve kendini her geçen gün geliştiren TAD Anaokulları, kazandığı deneyimle beraber, geleceği parlak gençler yetiştirmektedir. Kurumun başlıca hedefleri arasında; özgür düşünebilen, milli ve manevi değerlerine saygı duyan, eleştirel düşünebilen, yenilikçi, doğayı seven, araştırmacı, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş bireyler yetiştirmek bulunmaktadır. Öğrencilerinin Türkçe ve İngilizceyi doğru bir şekilde kullanabilmesi ve kendilerini bu iki dilde ifade edebilmesi kurumun önem verdiği konular arasındadır. TAD Anaokullarında her öğrencinin keşfedilmeyi bekleyen bir yanının olduğu bilindiğinden, çeşitli aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmekte ve öğrencilerin kendilerini tanımaları sağlanmaktadır.


TAD Anaokulları öğretmen kadrosu her biri alanında deneyimli ve işini seven kişilerden oluşmaktadır. Kurumlarda okul öncesi eğitim hizmeti veren öğretmenler kendilerine geliştirmekte ve değişen çağa ayak uydurarak bilgilerini revize etmektedirler. Bu da gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilen öğrencilerin yetiştirilebilmesinin önünü açmaktadır. Sanata ve sanatçıya değer veren bir nesil oluşturmak istene TAD Anaokulları bu bağlamda her öğrencisine önce yetenek testi yapmakta sonra da yaşına uygun enstrüman seçimi ile bir müzik aleti çalabilmesi adına eğitimler verilmektedir. Öğrenciler anaokulu binalarını aktif bir şekilde kullanmakta ve belirli bir program dahilinde İngilizce ağırlıkla etkinlikler düzenlenmektedir. Öğrencilerin sağlıklı bir bedensel gelişim gösterebilmesi adına beslenme son derece önemlidir. Bunun bilincinde olan kurum, yemeklerini okul bünyelerinde bulunan yemekhanelerde yapmakta ve doğal ürünler kullanmaktadır. Ayrıca kurumlar düzenli olarak, dezenfekte edilmekte ve çocuklar hastalıklara karşı korunmaktadır.


TAD Anaokullarında eğitim alan öğrencilerin gelişimleri gözlemlenmekte her öğrencinin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak eğitim verilmektedir. Ayrıca öğrencilerin gelişimleri raporlanmakta ve aileler ile yapılan görüşmelerde bu raporlar sunulmaktadır. Ailelerinde evde çocuklarının gelişimlerine katkıda bulunmaları adına seminerler düzenlenmekte ve aileler bilinçlendirilmektedir. TAD Anaokullarında öğrencilerin el ve göz koordinasyonu, sayısal zeka gelişiminin desteklenmesi ve hızlı problem çözebilme becerisi kazanabilmeleri adına matematik etkinlikleri yapılmaktadır. Yapılan gurup çalışmaları ile de öğrencilerin takım ruhu kazanmaları sağlanmakta ve takım olarak hareket etmeleri gereken durumlarda ne yapmaları gerektiğinin farkında varmaları amaçlanmaktadır.


TAD Anaokulları öğrencilerinin değişen dünyaya daha kolay adapte olabilmeleri ve teknoloji doğru bir şekilde kendilerine fayda sağlayacak şekilde nasıl kullanabileceklerini öğretmek adına bilgisayar atölye çalışmaları yapılmaktadır. Bu bağlamda bazı dersler akıllı tahta yardımıyla işlenmekte ve öğrencilerin birçok duyusuna hitap edebilecek bir ortam yaratılmaktadır. Çocuklar okul öncesi dönemde; dokunarak, yaşayarak, keşfederek ve deneyimleyerek öğrenme yöntemlerini kullanmaktadırlar. Bunun bilincinde olan TAD Anaokulları, her öğrencinin yaşına uygun materyaller ile bu amacına uygun çalışmalar sürdürmektedir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum