fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Cinnah TAD Anaokulu

Özel Cinnah TAD Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Cinnah TAD Anaokulu Hakkında

Özel Cinnah TAD Anaokulu, öğrencilerinin öz güveninin artmasını ve kalıcı merakının beslenmesini amaçlamaktadır. Okul, 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere birebir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Sınıf mevcutları bu hedef doğrultusunda sınırlı sayıda tutulmakta ve eğitimcilerin öğrencilerle birebir ilgilenme şansı artırılmaktadır. Kurum, eğitim programını sosyal aktivitelerle zenginleştirerek eğitim vermektedir. Okulda drama, dans, tiyatro, modern dans ve gezi kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin kültürel birikimleri ve öz güven gelişimleri desteklenmektedir. Kurum, öğrencilerinin fiziksel gelişimlerinin de en üst seviyeye çıkmasını amaçlamaktadır. Özel Cinnah TAD Anaokulu, bu amaca ulaşmak adına beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Öğrenciler böylece erken yaşta sporla tanışmakta ve sporla iç içe büyüme fırsatı bulmaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra akıl ve zeka oyunları, satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle küçük yaştaki öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Ayrıca öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmekte ve teknolojik gelişmelere hakim bireyler olmaları sağlanmaktadır.
Kurum, erken yaşta yabancı dil eğitimine verdiği önemle adından söz ettirmektedir. Eğitimciler, İngilizceyi küçük yaştaki öğrencilerin hayatlarının bir parçası haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple öğrencilere yönelik verilen yoğun İngilizce dil eğitimi çeşitli faaliyetlerle desteklenmektedir. Özel Cinnah TAD Anaokulu'nun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerin yanı sıra okulda İngilizce drama aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin İngilizceyi ezber yöntemiyle değil merak ederek ve keşfederek öğrenmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Cinnah TAD Anaokulu İletişim Bilgileri

Güvenevler Mah. Cinnah Cad. No:20/a, Çankaya/ankara
0 312 963 1330
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum