fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Zehra Okulları

Zehra Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ula

Zehra Okulları'nda Eğitime Bakış

Zehra Okulları, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi kademelerinde eğitim verilmektedir. Her bir kademede öğrencilerin sosyal ve akademik olarak yetkin, iyi birer insan olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Zehra Koleji, her biri farklı bir değer olan öğrencilerin; sorumluluk sahibi, olumlu karakter özelliklerine sahip, bir arada uyum içerisinde yaşayabilen, sorun çözme becerisi yüksek bireyler olarak yetişmeleri önem taşımaktadır. ‘’Her çocuk öğrenebilir ancak herkes farklı şekilde öğrenir.’’ İlkesinden hareket eden Zehra Okullarında öğrencilerin bireysel öğrenme stilleri, testleri rehberlik bölümü tarafından yapılmakta ve sonuçlar öğrenciler, veliler ve sınıf öğretmenleri ile paylaşılmaktadır.


Zehra Okulları olarak yürütülen çalışmalarda öğretmenlerin ve velilerin iş birliği içerisinde olması büyük önem taşımaktadır. Dili doğru ve etkili kullanan, bilgi teknolojilerini kullanabilen, farklılıklara saygı duyan, inanç ve ahlaki değerlere sahip, analitik düşünceye dayalı müzakereci metodu benimseyen, doğru ve etkili bilgiye kısa sürede ulaşıp kullanan öğrenciler yetiştirir. Zehra Okulları bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, fen lisesi ve anadolu lisesi bulunmaktadır. Kurum, öğrencileri anaokulundan yüksek öğretime kadar gerekli tüm akademik, sosyal, fiziksel imkanları sunarak hayata hazırlar. Okulda verilen değerler eğitimi ile, öğretmenlerin öğrenciler ile birebir ilgilenme imkanı bularak, öğrencilerin kendilerini rahatça ifade edebilecekleri samimi ve sıcak bir ortam sağlanmaktadır. Öğrenciler manevi ve ahlaki değerleri severek, eğlenerek öğrenebilmektedir.


Zehra Okulları fiziksel olarak da öğrencilerine ihtiyaç duyabilecekleri alanların tamamını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda eğitim kurumu geniş bir kampüs alanı içerisinde kurulmuş durumdadır. Kampüs alanının dış cephesinde öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri spor ve oyun alanları bulunmaktadır. İç cephede ise kapalı spor salonu, havuz, laboratuvarlar, sanat atölyesi, müzik odası gibi imkanlar bulunmakta; derslerin işlendiği sınıflar öğrencilerin dikkatlerini dağıtmayacak şekilde dekore edilmektedir.


Zehra Okulları bünyesinde çalışan eğitmenlerin niteliğine de büyük özen göstermektedir. Bu özen doğrultusunda kurumun akademik kadrosundaki öğretmenler titizlikle seçilmektedir. Öğretmenlerin alanlarında gerekli eğitimlerini tamamlamış olmaları, belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip olmaları, öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilmeleri Zehra Okulları için önem arz etmektedir.

Zehra Okulları Tanıtım Filmi
Zehra Okulları İndirimleri
Zehra Okulları Yorumları
Devamını Gör
Zehra Okulları'nda Eğitime Bakış
Zehra Okulları Tanıtım Filmi
Zehra Okulları Galeriler
Zehra Okulları Yorumları

Zehra Okulları Kampüsleri

Zehra Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Zehra Okulları Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 72 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Zehra Okulları Ortaokulu, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde eğitim vermek olan özel bir eğitim kurumudur. “Aklın ışı...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Zehra Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum