fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, laik cumhuriyetin kazanımlarını benimseyen ve içselleştiren bir okul olmakla beraber, öğretmen, veli ve tüm eğitim iş görenlerine karşı adil davranan, adalet duygusundan ödün vermeyen bireyler olarak yetiştirilmektedir. Bu doğrultuda, yeniliklere, çağdaş yaklaşımlara ve değişimlere açık bir eğitim verirken geleceğin liderlerini oluşturmaktadır. Fen Bilimleri Eğitim Kurumları kalitesiyle, üniversite başarılarında her sene derece yapan öğrencileriyle adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Bu kurum, öğrencilerinin sanat ve spor dallarında da gelişimini desteklemekte ve bu alanlardaki başarılarıyla da gündeme gelmektedir. Hentbol, masa tenisi, basketbol, futbol, voleybol ve satranç yarışmalarında il ve ülke bazında başarılar elde etmektedirler. Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, teknolojiyi takip eden, çağdaş bireyler yaratma amacıyla robotik ve kodlama eğitimiyle öğrencilerini geleceğe ve geleceğin teknoloji getirilerine bir başlangıç olarak görmektedir.
Her zaman öğrenci merkezli bir yaklaşım benimseyen bu kurum, öğrencilerle iletişimini güçlendirmek adına okul meclisi kurmakta ve öğrencilerin talepleri doğrultusunda öğretmen veya hizmetlerinde öğrencilerin isteğine göre değişiklere gidilmektedir. Yabancı dil eğitimine de büyük önem verilen Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi'nde öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve akıcı konuşma becerileri kazandırılarak yüksek İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çiğli Fen Bilimleri Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Küçük Çiğli Mah. 8759/1 Sk. No:13 İç Kapi No:1, Çiğli / İzmir
0 232 386 23** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum