fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu, öğrencilerinin kendini tanımasını ve yeteneklerini geliştirmesini hedeflemektedir. Kurum, öğrencilerinin akademik altyapısının sağlıklı ve donanımlı bir şekilde oluşması için gerekli eğitim ortamını sunmaktadır. Okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları, öğretmenlerin derslerde işlenen konuları uygulamalı hale getirmesini sağlamaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar ise öğrencilerin derslere olan ilgilerinin artmasını sağlamaktadır. Bu sayede öğrencilerin başarı katsayıları artarken, okuldan aldıkları fayda da en üst seviyeye çıkmaktadır. Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu'nda bu alanların yanı sıra futbol sahası ve spor alanı da bulunmaktadır. Öğrenciler bu alanlarda basketbol, beden eğitimi, masa tenisi, futbol ve voleybol aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından önemli olan ortaokul döneminde sporla iç içe olmaları sağlanmaktadır. Okulun müzik odası ise öğrencilerin özellikle beğeni odağı olmaktadır. Müzik odasında gerçekleştirilen müzik kulübü etkinlikleri sayesinde öğrenciler ritim duygusu kazanırken aynı zamanda yeteneklerini keşfetme fırsatı bulmaktadır.
Kurum, yabancı dil eğitiminin kalitesiyle bölgede dikkatleri üstüne toplamaktadır. Tecrübeli ve yetkin eğitimciler arasından özenle seçilmiş akademik kadro, öğrencilere yoğun ve kapsamlı olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu'nun yabancı dil kulübü de İngilizce dil eğitiminin zenginleşmesini ve uygulamalı hale gelmesini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Aşağı Yahyalar Mahallesi, İvedik Caddesi, No:467, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 0997
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum