fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu

Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30

Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu Hakkında

Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu, İzmir'in Bornova ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum sahip olduğu fiziksel olanakları ile adından söz ettirmiş bir kurumdur. Kampüs içerisinde kapalı spor salonu, açık spor alanları, kapalı yüzme havuzu, laboratuvarlar, kütüphane, sanat atölyesi gibi imkanlar bulunmaktadır. Böylelikle öğrenciler kurum içerisinde sportif ve sanatsal aktiviteleri gerçekleştirebilecekleri alanlar bulabilmektedir. Kurumda sınıfların mevcutları belli bir kapasitenin üzerine çıkmamakta, bu sayede eğitimin niteliğini düşürmemek amaçlanmaktadır. Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu, öğrencilerin liseye giriş sınavına hazırlandıkları bu dönemde onların yanında olmak adına bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi barındırmaktadır. Bu birim hem öğrencilerin sınav stresiyle başa çıkmaları konusunda onlara destek olmakta hem de nasıl ders çalışmaları gerektiği konusunda öğrencilere rehberlik etmektedir. Kurumda ayrıca servis imkanı bulunmakta, böylelikle çevre semtlerde ve mahallelerde ikamet eden aileler çocuklarını okula güvenle teslim edebilmektedir. Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu öğrencilerin akademik gelişimine son derece önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda eğitim kadrosu alanında eğitimini tamamlamış, deneyimli öğretmenlerden oluşturulmaktadır. Ayrıca kurumda verilen eğitimin kalitesiyle öğrenciler ekstra bir eğitim desteğine ihtiyaç duymadan liseye hazırlık süreçlerine devam edebilmektedirler. Kurumda yabancı dil eğitimine büyük önem verilmektedir. Bu önem doğrultusunda İngilizce dil eğitimi yoğunlaştırılmış bir biçimde öğrencilere verilmektedir. İngilizce dersinin yanında kurumda öğrenciler ikinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitimi de görmektedirler.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Yorumlar (1)

  • Okul akademik anlamda başarılı bir eğitim sunuyor. Eğitimler çocuğumun mutluluğu ve öz güvenini temel alınarak işleniyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmir Yönder Okulları Ortaokulu İletişim Bilgileri

Evka 3 Mahallesi, 129/25 Sokak, No:11, Bornova / İzmir
0 232 335 1591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum