fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Yaşamkent Anaokulları

Yaşamkent anaokulları hakkında tüm detaylara okulları fotoğrafları, veli yorumları, eğitim felsefeleri, fiyatlar ve okulların faaliyetleri hakkında tüm detaylara listemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.
7 okul bulundu.
%10 İndirim Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah.
Özel Dünya Barışı Kreş ve Anaokulu verified

Eve yakın olması sebebiyle tercih ettiğimiz bu kreşte kızım çok mutlu oldu. özellikle öğretmenleri rukiye ve yasemin say...

Özel Aşama Kreş Ve Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Yaşamkent Mah.
Özel Aşama Kreş Ve Anaokulu

Hayatımın dönüm noktasında karşılaştık öykü hayatta kreşe alışamaz derken şimdi öğretmeninden kucağıma gelmiyor.kızımı s...

Özel Işık Anaokulu ve Etüt Eğitim Merkezi Özel Okul
Çankaya / Yaşamkent Mah.
Özel Işık Anaokulu ve Etüt Eğitim Merkezi

Özel Işık Anaokulu ve Etüt Eğitim Merkezi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Yaşamkent Şener Çakmak Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Yaşamkent Mah.
Özel Yaşamkent Şener Çakmak Anaokulu

Özel Yaşamkent Şener Çakmak Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gürçağ Koleji Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Yaşamkent Mah.
Özel Gürçağ Koleji Anaokulu

Özel Gürçağ Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 5
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Işık Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Yaşamkent Mah.
Özel Işık Anaokulu

Özel Işık Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlkyaşam Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Yaşamkent Mah.
Özel İlkyaşam Anaokulu

Özel İlkyaşam Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6

Yaşamkent Anaokulları


Yaşamkent anaokulları Çankaya bağlı Çayyolu anaokulları sayısına en yakın bölgedir. Yaşamkent nezih ve refah seviyesi yüksek bir bölge olmasından dolayı bölgede birçok anaokulu yakın bölgelerden de öğrenci kabul edebilmektedir. Yaşamkent bölgesinde yer alan tüm okul öncesi kurumları (kreş, bakımevi, anaokulu) hakkında tüm detaylar bir tık uzağınızda. Yaşamkent bölgesinde yer alan okulların detayları, okul fiyatları, oyun faaliyetleri, oyun grubu hizmetleri, sosyal ve kültürel faaliyetlerine kadar tüm bilgileri içermektedir. Bunların yanında okulun psikolojik danışmanı olup olmadığı, ortalama sınıf mevcudunun ne kadar olduğu, giriş çıkışlarının size uygun olup olmadığını kontrol edebileceğiniz birçok veri yer almaktadır. Bu bilgiler ışığında bütçenize en uygun okulların yanında birçok seçeneği değerlendirebileceğiniz birçok anaokulu mevcuttur.


Bölgede yer alan tüm okullar bağımsız anaokullarıdır. Okul öncesi eğitimde kendilerini geliştirmiş ve tüm odağını bu noktada toplamış kurumlardır. Bu okullar genellikle müstakil bir binada olup sadece 0-6 yaş grubu öğrencilerine eğitim vermektedir. Yaşamkent özel anokulları fiyatlarını inceleyerek bütçenize en uygun okulu rahatlıkla bulabilirsiniz. Okullar hakkında yazılmış veli yorumları size referans olacaktır. Okulların fotoğraflardan okulların fiziksel özelliklerine ulaşabilirsiniz. Böylece okulun kullandığı materyaller, sınıfların ne kadar ışık aldığına kadar tüm görüntülere ulaşabilirsiniz. Bu detaylar okul seçiminde size yardımcı olacaktır. Okulların tüm faaliyet bilgiler, sosyal aktiveleri, değerler eğitimi, oyun grubu hizmeti gibi birçok bilgiye sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Okulları hemen incelemeye başlayarak ideal okulunuzu keşfedin!

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum