fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Birinci Anaokulu

Özel Birinci Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Öğlenci: 13:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00

Özel Birinci Anaokulu Hakkında

Ankara Yenimahalle’de müstakil bahçeli binası ile hizmet veren Özel Birinci Anaokulu, donanımlı binası ve kaliteli eğitimi ile çocukların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Okulda eğitimin yanında sanat ve spor etkinliklerine ayrıca önem verilmektedir. Okul dışında yüzme ve havuz etkinliklerinden oluşan spor faaliyetleri, çocukların beden ve kas gelişimlerini desteklemektedir. Bale, modern dans, tiyatro sanat etkinliklerinde ise çocukların yaratıcı düşünce yetileri gelişmekte, çocuklar öz güvenli bireyler olarak topluma kazandırılmaktadır. Tüm yaş guruplarına, seviyelerine uygun etkinlikler eşliğinde öğretilen İngilizcenin kalıcı olması için, gün içinde sıklıkla İngilizceye yer verilmekte, öğrenilenlerin kalıcı olması sağlanmaktadır. 5-6 yaş gurubu ise ilkokula hazırlık dersleri almaktadır. Bu derslerde görsel ve uygulamalı etkinliklerle işlenen derslerde çocukların ezberlemeden, konuları kavramaları sağlanmaktadır.

Yorumlar

 • N

  Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz tek eğitim öğretim yeri burası...Biz çok memnun kaldık.size de tavsiye ederim...Özellikle Leyla hanım muhteşem bir insan tatlı bir Anne

 • Ny

  Çok başarılı.ilgili.sicak .samimi bir okul.Leyla Hanim'A ayrıca teşekkür ederiz.

 • UK

  Çocuklarımızın ailede aldığı eğitimin yanında onları geleceğe hazırlayacak bir okul bulmak anne-baba olarak bizi en çok düşündüren konulardan biriydi. Aradığımız, çocuklarımızı tek boyutlu bir öğretim değil, sorgulayabilen, araştırabilen, kendini ifade edebilen, kendine güvenen, çok yönlü bireyler yetiştiren bir ortamdı. Çocukları sınıflara, koridorlara, kalıplara sıkıştırmayan bir ortamdı. Zaten okula girdiğiniz anda diğer okullardan farklı bir yere geldiğinizi hissediyorsunuz. Çocukların sevgiyle iç içe oldukları, kendilerini özgür hissedebilecekleri, dokunarak, koklayarak, duyarak, deneyerek öğrenebilecekleri bir okul..Kaliteli idareciler ve öğretmenler ekleyerek eşsiz bir ortam sunuyor. Özellikle Leyla hocam müthiş bir kadın ve eğitmen. Çocuklarımız için en doğru tercihi yaptığımıza inanıyoruz. 

 • FA

  Hepiniz süpersiniz sizi çok seviyorum çocuğuma kattıklarınız için başta leyle öğretmen ve diğer öğretmenlere teşekkür ediyorum.

 • OB

  Bölgede oturan 2 arkadaşımın da çocukları Birinci Anaokulunda, çok kez okula gittim.ve her gün konuşmalarına şahit oluyorum. Başta Leyla Öğretmen olmak üzere tüm kadro hem profesyonel hem de aile gibi. Böyle eğitim kurumlarının varlığını bilmek iyi geliyor insana.

 • Ca

  Birinci anaokulu çalışanlarına özellikle Leyla öğretmenime sonsuz teşekkürler. Çoçuğumun yemek yeme düzeni sayenizde düzeldi. Dil gelişimi problemlerimizi sizinle aştık. Çocuğuma kattığınız özgüvenden dolayı tekrar teşekkür ediyorum

 • Ze

  Çocuklarım burdan mezun oldu birinci anaokulu benim için bir şanstı.çocuklara olan ilgi alaka ve eğitimden son derece meönun kaldığım bir okul leyla öğrwtmenime ve personeline sonsuz teşekkürler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Birinci Anaokulu İletişim Bilgileri

Güventepe Mahallesi Karaballı Caddesi No: 50 Şentepe/ Yenimahalle/ Ankara
0 312 963 1773
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum