fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu Hakkında

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu,1996 yılından itibaren çizgisinden ödün vermeden Hedefimiz Mutlu Nesiller Referansımız Çocuklarımız sloganımız ile 2-6 yaş arasındaki öğrencilere, 10 kişilik sınıflarda tam gün eğitim vermektedir. Kurum, MEB Odaklı Eğitim modelini benimsemiştir. Okulda, öğrencilerin dil hafızalarını geliştirmek ve yeni bir dile aşina olmalarını sağlamak amacıyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Öğrenciler, düzenli olarak kurumun psikolojik danışmanıyla görüşmek ve destek almaktadır.
Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu, öğrencilere yemekhanesinde organik ve düzenli beslenme imkanı sunmaktadır. Kurum, öğrencilerin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu uykuyu en verimli şekilde almaları için uyku odasını kullanmaktadır. Öğrenciler, kurumda uzman eğitmenler eşliğinde tuvalet eğitimi de almaktadır. Anaokulu, öğrencilerin çevreyi keşfedip kendi yaş grubunda öğrencilerle sosyalleştiği bir bahçeye sahiptir. Kurum, eğitimlerini okulun sanat atölyesi, sınıfları ve spor alanında yapmaktadır.
Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu, öğrencilerin yaşıtlarıyla doğru iletişim kurmayı ve grup çalışmasını öğrendiği oyun grupları düzenlemektedir. Anaokulu, öğrencilerin bilişsel, fiziksel ve zihinsel açılardan kendilerini geliştirmeleri için birçok eğitim ve aktivite yapmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin dış dünyayı keşfetmesi için kurum geziler de düzenlemektedir.
Öğrencilerin gelişimlerini düzenli olarak takip edebilmek adına okul, aktif bir şekilde güvenlik kamerası kullanmaktadır. Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu, öğrencilerin kolay bir şekilde kuruma ulaşması için servis hizmeti de verilmektedir. Resim terapi ve Oyun terapi ile çocukların düzenli gelişimleri kurum sahibi tarafından yapılmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Ayda 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Sudoku

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir.
 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu Yorumları (10)

 • Ig

  3yaşımızda tanıştığımız Beyazgül ailesiyle (aile diyorum çünkü gerçek bir aile!) 1,5 senedir birlikte büyütüyoruz kızımı:) ilk başladığımızda daha tuvalet olayını bile halletmemiştik, herşeyiyle öyle güzel ilgilendiler ki hiç gözüm arkada kalmadı.. yediği, içtiği, yaptığı, yapmadığı herşey hakkında sürekli bilgilendiriliyor olmak da bambaşka tabi☺️ benim evde yediremediğim yemekler bile oyunla, eğlenceyle bi şekilde lezzetlenip yeniveriyor orda:) yemeklerin dışardan alınmayıp kendi mutfaklarında taze taze yapılıyor olması büyük bir artı bence

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok Teşekkür Ederizz

 • SE

  Kızım 27 aylıkken başladı. Yıllardır bu işi canıgönülden yapan sahibi Tülay hanım dünyalar tatlısı, anlayışlı, empati sahibi gün boyu çocuklarla beraber. Öğretmenlerimize gelince Hatice hanim, Sıdıka hanım kızım hepsini çok seviyor. Hatta tatile gittiklerinde özlediğini söylüyor :) Gram aklım kalmıyor içim o kadar rahat ki ilk kapıdan içeri girdiğimiz günden beri. Hepsini ayrı ayrı çok seviyoruz ve çok değerliler bizim için. İyi ki tanımışı, iyi ki yollarımız kesişmiş. Doğa ve biz sizi çooook seviyoruz..

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz

 • GA

  Kızımı 13 aylıktan itibaren kreş arayışı içerisine girdim ve Tülay Hanımın yorumlama şekli sorularıma verdiği güzel cevaplar etkilenip deneme isteğimi arttırdı. Tülay Hanım ve değerli birçok öğretmenimiz kızıma ve diğer çocukları kapıdaki karşılamalarından itibaren gösterdikleri ilgi ve sevgi aklımın geride kalmasına asla neden olmuyor. Kızım evden çıkarken ağlayarak çıkıp kreş kapısından gülerek giriyor. Okul dışında bile mesai saati kavramı olmadan ilgilenen bir okul. Bir annenin kendine ve çocuğuna yaptığı en iyi tercih olduğuna inanıyorum. Bütün öğretmenlerine ve çalışanların emekleri teşekkür ederim.

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizler çok teşekkür ederiz

 • Ld

  Kızım okuluna başladığında henüz 3 yaşında bile değildi,emzik emiyor ve altı bağlanıyordu.ben güvenerek kendilerine emanet ettim,onlarda gözü gibi baktılar,kızım şimdi ilk okula başlayacak ,iyi ki beyazgülle tanışıp,yollarımız kesişmiş,aile gibi olduk,her zaman yanımızda oldukları,çocuğumu severek ,ilgi ile büyüttükleri için,sayısız emekleri için ne kadar teşekkür etsem az gelir.

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz

 • DE

  Merhabalar, 2019 yılından bu yana büyük oğluma 2022 den bu yana küçük oğluma gözleri gibi bakıyorlar ki benim büyük oğlumun süt ürünleri alerjisi vardı (yasaklı gıdalar listesi,evden verdiklerimin özenle yedirilmesi, kremlerinin düzenli kullanılması vs) çok özendiler çok dikkat ettiler. Yönetiminden Öğretmenine Yardımcı personeline kadar güleryüzlü sıcakkanlı. Veli&Öğretmen- Veli &Okul yönetimi arasındaki iletişim her zaman açık net olmuştur. Kaygılarımızı isteklerimizi dinleyip değerlendirmeyi ihmal etmediler. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmelerine izin verip bizlerin de farkına varmasını sağlayıp yönlendirmişlerdir. Çocuklarımızın severek gitmesi okuldan bahsederken mutlu olması her şeye değer aklımızın ucuna şüphe dahi getirmediğiniz için teşekkür ederim. Parasını verip hizmet almak değil bizimkisi çocuklarımızı sevdiklerimize emanet etmek gibi.

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederizz

 • Bg

  Yıllardır bildiğim, tanıdığım, güvendiğim bir kuruma şimdi en kıymetlimi emanet ettim, gözüm hiç arkada kalmayarak

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz

 • AK

  Oğlumun ilk okul deneyimi olacaktı , her anne gibi oldukça kaygılıydım. Oğlumun da hassas, anneye bağımlı, sakin, kargaşadan hoşlanmayan yapısını düşündükçe uykularım kaçıyordu . 1 ay çok zorlanacağımı göze alarak başladık ve 3. Gün oğlum bana el salladı , akşam almaya gittiğimde de mutlulukla kurumdan ayrıldı . Gün içerisinde beni sürekli bilgilendiren kurum sahibi Tülay hanıma ve güleryüzlü öğretmenimize minnettarım . Tüm Beyazgül ekibi olarak Yavrumu sevgiyle bağrınıza bastığınız için çok teşekkür ederim

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz teşekkür ederiz iyi ki bizimlesiniz

 • Kızımın 18 aylıkken başladığı kıymetli okulumuz en büyük şanslarımızdan. Okulumuz ikinci evimiz, Beyaz Gül kadrosu ikinci ailemiz bizim için. Kızım çok mutlu ve keyifle gidiyor okuluna. Öğretmenlerimiz ilgili ve sevgi dolu. İdarecimiz Tülay hanım anne yarısı. Gerek eğitim, gerek ilgi, gerekse yemek ve hijyen konusunda aklımız kalmadan gönlümüz rahat bırakıyoruz kızımızı. Katı gıdaya geçiş, tuvalet eğitimi gibi evreleri destek ve emekleriyle kolayca atlattık. Branş öğretmenlerinin de katılımıyla eğitim ve eğlenceyi harmanlayıp son derece keyifli ve verimli vakitler geçiriyor çocuklarımız. Öyle ki gönlümüzden geçen, keşke imkan olsa da üniversiteye kadar burada devam etse eğitim öğretim hayatına... :) Çocuğunuz eğlenerek, sosyalleşerek, özgüvenli bir şekilde sevgi ve ilgiyle büyüyüp, eğitim görürken, siz de acaba okulda neşesi yerinde mi, güvende mi diye endişe etmeden gönlünüz rahat emanet edebilirsiniz çocuğunuzu... Akşamları okula almaya gittiğinizde keşke biraz daha kalsaydım diyerek keyifli ve mutlu bir şekilde geldiğini görmek her şeye değer, teşekkürler... İyi ki varsınız Beyaz Gül ailesi...

 • Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz

 • HB

  İki kızımda 1 yaşından küçük başladılar ve severek devam ediyorlar. Çok memnunuz. Hem idarecisi Tülay hanım, hem öğretmenleri çok sevecen ve ilgililer. Akımız kalmadan, gönül rahatlığı ile gönderiyoruz kızlarımızı en başından beri.

 • ÖO

  15 aylıktan itibaren ikizlerimi güvenerek bıraktığım tek yer iyi ki tanışmışız. Şu an çocuklarım ilk okulda mutlu ve başarılıysa sizin verdiğiniz eğitim, öz güven ve sevgi sayesinde. Emekleriniz içim çok teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çankaya Beyaz Gül Anaokulu İletişim Bilgileri

Koru Mah. Azatbey Sitesi, 2562. Sok. D:no:1, D:18/A Çankaya/Ankara
0 312 963 1073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum