fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ovacık Hayat Anaokulu

Özel Ovacık Hayat Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Ovacık Hayat Anaokulu Hakkında

Özel Ovacık Hayat Anaokulu mutlu, yeniliklere açık ve özgüveni yüksek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul kendi eğitim anlayışlarında velilerle iletişime oldukça önem vermektedir. Okulun psikolojik danışmanı da bu anlayışa uygun çalışmalar yürütmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerle yaptığı düzenli görüşmelerle onları tanımaya çalışmaktadır. Bu süreçte aileyle de iş birliği içinde çalışmakta ve pedagojik konularda destek olmaktadır.
Okul bünyesinde öğrencilerin eğitimini zenginleştiren fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Özel Ovacık Hayat Anaokulu'nun sanat atölyesinde küçük yaştaki öğrenciler iç dünyalarını yansıtmanın farklı yollarını görmektedir. Öğrenciler sanatsal faaliyetler sırasında farklı bakış açıları kazanmakta ve entelektüel birikime sahip olmaktadır. Mutfak atölyesinde ise yaratıcılıklarını ortaya koyan öğrenciler arkadaşlarıyla eğlenmektedir. Okulun yemekhanesi ise öğrencilerin sağlıklı ve düzenli yemek yemesi sağlanmaktadır. Okulda ayrıca spor ve oyun alanları bulunmaktadır. Bu alanlarda yapılan aktivitelerde yorulan küçük yaştaki öğrenciler uyku odasında dinlenebilmektedir.
Okul öğrencilerini çok yönlü yetiştirmeyi amaçladığı için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Bu bağlamda öğrencilere yönelik akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleri düzenlenmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu aktivitelerle kodlamayla tanışmakta ve analitik düşünmeyi öğrenmektedir. Orff aktiviteleri ile öğrencilerin ritim duygusu kazanması ve farklı öğrenme stilleriyle tanışması amaçlanmaktadır. Okulun müzik kulübü de bu amaca yönelik aktivitelere ev sahipliği etmektedir.
Özel Ovacık Hayat Anaokulu yabancı dil eğitimi konusunda da oldukça özenli davranmaktadır. Branşında uzman eğitimciler tarafından yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bu yolla küçük yaştaki öğrencilerin ilkokula hazır olmaları amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ovacık Hayat Anaokulu İletişim Bilgileri

Atapark Mah, 772. Sokak No:2/b, Keçiören/ankara
0 312 963 0728
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum