fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:30/19:00

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu, Ankara'nın Sıhhiye bölgesinde 2002 yılından beri eğitim vermektedir. Uğur Dağaslan tarafından kurulmuş olan bu kurum, eğitime oldukça önem vermekte olup, her öğrencisiyle bireysel olarak ilgilenmektedir. Okul öncesi eğitimde, alanında uzman pedagoji eğitimi almış öğretmenlerle çalışan bu kurum, 3 - 6 yaş aralığında çocukları bünyesine kabul etmektedir. Bu yaş aralığındaki çocukların öğrenme kapasitesinin en yoğun olduğu dönem olduğunu benimsemektedir. Bu bağlamda çocuklara, eğlenceli danslarla ve şarkılarla birçok bilgi aktarılmaktadır. Eğlenerek öğrenen çocuklar okula severek gidip gelmekte ve böylece eğitim hayatına güzel bir başlangıç yapmaktadır.
Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu, öğrencilerinin motor becerilerinin, duygusal yönlerinin ve zihinsel gelişimlerinin en verimli şekilde tamamlanmasını amaçlamaktadır. Dolayısıyla çocuklar için birçok eğitim metodunun anlamlı birleşimini kullanarak eğitim vermektedir. Bu eğitimler verilirken öğrenciler psikolojik danışmanlar tarafından da gözlemlenerek öğrencinin gelişim haritası çıkarılmaktadır. Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu, ailelerle de bir bağ kurmaktadır. Çocuk yetiştirme konusunda veya çocuklarının okuldaki hareketleri, sosyal davranışları ve kazandığı karakter özellikleri hakkındaki tüm soruları cevaplandırmaktadır. Çocukların kişisel gelişim haritaları da düzenli aralıklarla ailelerle paylaşılmaktadır.
Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu, yabancı dil eğitiminin küçük yaştan başlayarak verilmesinin en verimli dil öğrenimi olduğunu benimsemiştir. Öğrenmenin en verimli ve en kapsamlı olduğu okul öncesi dönemde, çocuklara İngilizce dersleri verilmektedir. Öğrencilerin, duyduklarını ve öğrendiklerini uygulayabilmesi açısından da dramalar ve farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Yabancı dil dersleri öğrencilerin tüm duyularıyla dili kavrayabilmeleri açısından görsel ve işitsel malzemelerle zenginleştirilmektedir.
Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu, ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebildiği, çocuklara sıcak bir yuva sunan okul öncesi kurumdur. Aileler tarafından çocuklarının doğru gelişimi açısından tercih edilen bir okuldur. Çevre illerden bu kurumu tercih eden öğrenciler için okulun servis imkanı da bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Uğur Dağaslan Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Misket Mah. Anadolu Cad. No:122, Mamak/ankara
0 312 963 1679
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum