fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yüce Okulları Anaokulu

Özel Yüce Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Yüce Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Yüce Okulları Anaokulu 08:30 ve 16:30 saatleri arasında eğitim ve öğretim sağlamaktadır. Ankara Çankaya bölgesinde bulunan anaokulu 3 ve 6 yaş arasındaki çocuklarımıza hitap etmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunmaktadır.
Özel Yüce Okulları Anaokulu öğrenciler için olduğu kadar velilere yönelik çalışmaları da vardır. Okulun çocuklara sunduğu fiziksel olanaklar içerisinde yemekhane, uyku odası, revir, bahçe ve oyun alanları bulunmaktadır. İçerisindeki revir sayesinde çocuklara düzenli sağlık kontrolleri sağlamakta ve acil durumlarda müdahale etmektedir. Yüce Koleji yaz okulu seçeneğine sahip olmakla birlikte öğrencilerin yazın da etkin ve eğlenceli bir biçimde eğitim görmelerine olanak sağlamaktadır.
Özel Yüce Koleji okul öncesinde öğrencilerin dil bilgisi konusunda gelişimini sağlamak ve yabancı dil eğitiminin temelini bu dönemde atmak amacıyla İngilizce eğitimi vermektedir. Çankaya'da bulunan özel anaokulu verilen eğitimleri alanında uzman eğitmenlerle vermektedir.
Özel Yüce Okulları Anaokulu sportif faaliyetleri arasında yüzme ve jimnastik gibi çalışmalara yer vermektedir. Bale dersleri ve etkinlikleriyle çocukların sanatsal gelişimleri desteklenmektedir. Yüce Koleji'nin verdiği bu eğitimler öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurken esneklik ve kas gelişimini desteklemektedir. Kendini tanımış, yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini geliştirmek adına adımlar atabilecek, karakteri sağlam temellere oturmuş, öz güveni yüksek, kendine ailesine ve çevresine saygılı, sevginin anlamını bilen, özgür düşünebilen ve fikirlerini özgürce söylemekten çekinmeyen ve başka fikirlere saygılı olan, ülkemize faydalı kaliteli bireyler yetiştirmek okulun amaçlarındandır.

Yorumlar

  • Veli

    Çocuğunuzu güvenerek gönderebilirsiniz. eğitim öğretim iyi veriliyor. Çocuklar kendini baskı altında hissetmeden eğitim öğretim özgürlüğünün tadını çıkartıyorlar. Sosyal aktivitelerin düzenli olarak aktif olarak yapılmasının yanında ikinci yabancı dilin daha bu yaşta benimsetilmesi bunun en büyük göstergesidir. Çocuklar burada geleceğe güçlü ve emin adımlarla ilerliyorlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yüce Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Oran Mahallesi, Zülfü Tiğrel Caddesi İsmet Eker Sk. No:5, Çankaya / Ankara
0 312 963 1069
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum