fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Deha Anaokulu

Özel Deha Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Deha Anaokulu Hakkında

Özel Deha Anaokulu, öğrenmenin en yoğun ve doğru olduğu, temel beceri ve alışkanlıkların kazanıldığı okul öncesi dönemde küçük yaştaki öğrencilerin 10 kişilik sınıflarda kaliteli ve ayrıcalıklı bir öğrenim görmelerini sağlamaktadır. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin yaş gruplarına ve gelişim özelliklerine göre çeşitli eğitim faaliyetleri ve yaklaşımları doğrultusunda eğitim programlarını renklendirmektedir. Deha Anaokulu'nda dünyada geçerliliğini kanıtlamış olan Montessori, Reggio Emilia, Scamper ve High Scope yaklaşımları ile oluşturulmuş ekletik bir program oluşturmaktadır. Özel Deha Anaokulu, yarım gün İngilizce ve yarım gün Türkçe olarak eğitim verilmektedir. Paralel bir yapıda sürdürülen eğitimler sayesinde öğrenciler kavramları hem İngilizce olarak hem de Türkçe olarak öğrenebilmektedir. Öğrencilerin içeriklere farklı açılardan yaklaşabilmelerine ve öğrenebilmelerine imkan sağlanmaktadır. Bu kurum, farklılaştırılmış eğitim-öğretim programları ile öğrencilerin ilgi, beceri, öğrenme stilleri gibi bireysel özelliklerinin farkında olan, öğrencilerin bireysel farklılıklarına göre farklılaştırılabilen bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Öğrencilerin okul öncesindeki eğitim ihtiyacını en etkili biçimde karşılamaktadır. Velilerin çalışma durumuna göre tam gün ve yarım gün eğitim veren bu kurum, hafta sonu eğitimi ve yaz okulu hizmetiyle tüm sene çocukları hem eğitip hem eğlendirmeye devam etmektedir. Atatürk'ün izinde ilerleyen, çağdaş, yenilikçi ve girişimci bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Özel Deha Anaokulu, robotik ve kodlama dersleriyle öğrenciye analitik düşünme becerisi, sayısal yetenek ve öz güven aşılamaktadır. Çevrede tercih edilen okullar arasında olan Özel Deha Anaokulu, servis hizmetiyle çocukların güvenle ulaşımını sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • ak

    Oğlum 3 Yaşında Ve daha önce başka Antalya da uzun yıllardır var olan köklü büyük bir kreşe gidiyordu, ama her gün eve mutsuz huzursuz inatçı bir şekilde geliyordu. uzun araştırmalarım sonucu, Deha anaokulu ile tanıştım, Güleryüzlü içleri Çocuk sevgisi ile dolu olan öğretmenleri ile, Oğlum 1 ay gibi kısa bir sürede bile o kadar değiştiki o artık çok mutlu huzurlu sakin bir şekilde evine geliyor. Herşey için teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Deha Anaokulu İletişim Bilgileri

Fener Mahallesi 1952. Sokak No:18/2, Muratpaşa / Antalya
0 242 324 34** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum