fb
Onaylanmış Okul Profili

Beylikdüzü - Adnan Kahveci Anaokulları

Beylikdüzü Adnan Kahveci Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

21 okul bulundu.
Özel Minik Eller Anaokulu Özel Okul
Özel Minik Eller Anaokulu verified

Kızımı eski okulundan sürekli hasta olması yüzünden aldım. minik eller hem temiz, hem sağlıklı beslenme olan hem de sıca...

Özel Beylikdüzü Uğur Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Uğur Okulları Anaokulu verified

Özel Beylikdüzü Uğur Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Özel Lale Bahçesi Anaokulu verified

Özel Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sevinç Koleji Beylikdüzü Anaokulu Özel Okul
Özel Sevinç Koleji Beylikdüzü Anaokulu

Saray gibi okul yapmıslar. çocuklar yaz gelsin diye bekliyor. ama yılın dört mevsimi de yaptıklarıyla bizleri ve cocukla...

Özel Beylikdüzü AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü AKD Kids Anaokulu

Dil eğitimi konusunda okulu tartışmaya bile gerek yok. öncelikle bu yüzden tercih ettik ve diğer derslerdeki ilgiden ve...

Özel Gülfidan Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Gülfidan Koleji Anaokulu

Çocukları saygılı ve çevresine duyarlı hale getiriyorlar. genel olarak toplumuzun alışkanlıklarını çocuklara kazandırıyo...

Özel Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Anaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Anaokulu

İki senedir anaokuluna devam ediyoruz. eğitim programı, uygulanan müfredat ve okulun öğrencilere ve bizlere yaklaşımı ol...

Özel Işıl Anaokulu Özel Okul
Özel Işıl Anaokulu

Sıcacık,içeri girer girmez güven veren güler yüzlü personeli ile bizi ilk görüşmede ikna etmeyi başaran ve çocuğumun eve...

Özel Kids Education Academy Özel Okul
Özel Kids Education Academy

Tüm çocuklarla eşit ilgi donanımlı ekip güler yüzlü sıcacık bir ortam

Özel Uğur Böceği Anaokulu Özel Okul
Özel Uğur Böceği Anaokulu

Cocugum 3 ysında ve ugur bocegı anaokuluna kaydettık. egıtım konusunda oldukca ıyıler baslıcada ıngılızcede. sosyal aktı...

Özel Mektebim Okulları Beykent Anaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Beykent Anaokulu

Temizliğe ve disipline verdikleri önemi bildiğimden gönderdim çocuğumu. iyi ki de burayı tercih etmişiz.

Özel FikriBilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel FikriBilim Koleji Anaokulu

Özel FikriBilim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Gülfidan Anaokulu Özel Okul
Özel İsabet Okulları Gülfidan Anaokulu

Özel İsabet Okulları Gülfidan Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Anaokulu

Özel Beylikdüzü Bilnet Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Final Okulları Anaokulu

Özel Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Dolmabahçe Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Dolmabahçe Okulları Anaokulu

Özel Dolmabahçe Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökkuşağı Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Gökkuşağı Koleji Anaokulu

Özel Gökkuşağı Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Birey Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Birey Anaokulu

Özel Beylikdüzü Birey Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent Okyanus Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Beykent Okyanus Koleji Anaokulu

Özel Beykent Okyanus Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beykent Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Beykent Doğa Koleji Anaokulu

Özel Beykent Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Anaokulu

Özel Beylikdüzü Bilim Yaşam Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Beylikdüzü - Adnan Kahveci Anaokulları

Okul öncesi eğitim çocuğun karakteristik özelliklerinin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde yer alan kurumları sizler için hazırladığımız bu liste üzerinden erişebilir, çocuğunuzun okul öncesi eğitimini kaliteli kurumlarda almasını sağlamak adına anaokullarının detaylı tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bölgedeki anaokullarının fiziki yapısı, ulaşılabilirliği, eğitim metodları, öğretmenlerin kadrosu gibi hemen hemen her türlü bilgi bu liste üzerinden sağlanmaktadır. 0-6 yaş arası eğitimin kritik bir dönem olduğu da unutmamalıdır. Bu nedenle Adnan Kahveci kreşleri de bölgede 0-6 yaş arası eğitim veren kurumlar arasındadır. Okulları tek tek gezecek zamanınız yoksa Okul.com.tr üzerinden çevrenizde bulunan eğitim kurumlarının ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan ve uzun yıllardır bulundukları bölgede hizmet veren Adnan Kahveci anaokulları büyük bahçeleri ve branşında uzman öğretmen kadroları ile çevre mahalledeki veliler tarafından da tercih edilmektedir. Bölgede bulunan kurumların; snıf ve bahçe fotoğrafların, eğitim ve kırtasiye ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, benimsedikleri eğitim anlayışlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilir, çocuğunuz için en ideal okulu hemen bulabilirsiniz. Adnan Kahveci anaokullarının haritadaki konumlarına okul profillerinden ulaşarak evinize yakın olan anaokullarını keşfedebilir, servis kullanmak zorunda kalmadan çocuğunuzun okula ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Adnan Kahveci'de kolej bünyesinde bulunan ve anaokulu seviyesinde eğitim veren birçok kurum bulunmaktadır. Bu kurumlar çift dilli eğitim verdiğinden butik anaokullarından ayrılmakta ve veliler tarafından tercih edilebilmektedir. Bunun yanında fiziksel imkanları daha çeşitli olan bu kurumlarda öğrenciler fiziksel gelişimlerini daha yoğun programlar eşliğinde gerçekleştirebilmektedirler. Ayrıca bu kurumları tercih eden ebeveynlerin çocukları anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar eğitim alabildiğinden herhangi bir uyum sorunu yaşamadan üniversiteye kadar tek bir kurumda yoluna devam edebilmektedir.


Adnan Kahveci'deki anaokullarını tarafsız gözler ışığında tanımak isterseniz okul profillerinde yer alan veli yorumlarını inceleyebilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bölgede yer alan kurumların sayısı fazla olduğundan aranan her bütçeye uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır. Ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak olan kurumları listeleyebilir, Okul.com.tr velilerine özel indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Adnan Kahveci anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum