fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Asrın Dragos Anaokulu

Özel Asrın Dragos Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Asrın Dragos Anaokulu Hakkında

İstanbul’un Kartal bölgesinde hizmetlerine devam eden Özel Asrın Dragos Anaokulu 21 yıllık eğitim tecrübesine sahiptir. Okul MEB müfredatına göre eğitim vermesinin yanı sıra evrensel eğitim metotlarına da yer vermektedir. PYP ve SCAMPER eğitim modelleri olarak dünyaca kabul edilmiş bu metotlarla çocuklarımızın matematik ve mantıksal gelişimlerini sağlamak, sosyal ve bedensel gelişimlerini desteklemek amaçlanmıştır. 20'şer kişilik sınıflarda 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim veren okulun fiziksel imkanları oldukça geniş ve kapsamlıdır. Okul , uyku odası, yemekhane, bahçe, havuz, açık ve kapalı oyun alanlarına sahiptir ve doğayla barışık yeşil ve geniş bir arazi üzerine inşa edilmiştir. Okul yaz okulu seçeneği gibi birçok hizmet sağlamaktadır. Başlıca hizmetleri arasında güvenlik, servis ve psikolojik danışman hizmetlerini sayabiliriz. Anaokulu içerisinde sağlanan güvenliğin yanı sıra servislerde de güvenliğin sağlanması için çocuklara ev ve okul arasındaki ulaşımlarında yardımcı olacak ve güvenliği sağlayacak servis hostesleri bulunmaktadır. Aile danışmanlığı hizmeti ve rehberlik servisi bulunmaktadır. Çocukların gelişimlerinin takibi, aldıkları eğitim, katıldıkları etkinlikler gibi konularda velileri bilgilendirecek bir sisteme sahiptir. Veliler için sitesinde yemek listesi, etkinlik listesi gibi kolaylıklar sağlanmıştır. Ayrıca sitenin üzerinden kayıt kolaylığı ve okulu 3D olarak gezme imkanı bulunmaktadır. Okulda organik beslenmeye değer verilirken yapılan meyve suyu, poğaça gibi ürünlerde okulun kendi aşçısı tarafından hazırlanmaktadır. Pazartesi, çarşamba ve cuma günlerinde açık büfe kahvaltı günüdür. Salı krep ve perşembe günleri de tost günü olarak ayarlanmış ve beslenme konusunda çeşitlilik sağlanmıştır. Yemekler sabah kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak 3 öğün olarak çocuklara sunulmaktadır. Sanatsal etkinlik ve çalışmalar adı altında bale, modern dans, drama ve halk oyunları dersleri verilmektedir. Bu sanatsal etkinliklerin sanatsal yönleri geliştirmenin yanında çocukların fiziksel yönden de gelişimini desteklemektedir. Özel Asrın Dragos Anaokulu 'nun satranç, gezi ve müzik kulübü bulunmaktadır ve bu kulüpler aktif olarak etkinlikler düzenlemektedir. Sınıflarda çocuklara yönelik mobilya ve teknolojik materyaller (akıllı tahta gibi) kullanılmıştır. Fen ve matematik atölyesi, mental aritmetik ve müzik atölyesi gibi branş dersleri verilmektedir. Gezi kulübü çocukların gördüğü eğitim ve öğretime göre etkinlikler ve geziler düzenlemektedir. Özel günler ve haftalarda da etkinlik ve geziler düzenlenmektedir. Aynı zamanda kurumun yaz okulu da bulunmaktadır . Yaz okulunda her gün yüzme , mini yoga , pilates ve spor aktiviteleri çocuklara sağlanmaktadır.

Yorumlar

 • Ed

  Fiziki koşullar.Ilgili ,bilgili ,şevkatli öğretmenler.çocuğu ya da veliyi sıkıntıya sokacak en ufak pürüze yer yok.çok hızlı aksiyon alıyorlar.ayrım yok.tüm öğretmenler tüm çocuklara kendi öğrencisi gibi özel ilgi ve şevkat gösteriyor.bu kadar kalabalık bir kadronun bu uyumu yakalayabilmiş olması büyük başarı.sahibi:"patronunuz ben değilim,çocuklar" zihniyetinde.kötü bir tecrübeden yeni çıkmıştık buraya başladığımızda 2 hafta gibi kısa bir sürede her şeyi unutturdular.minnet borçluyum.Bazen yemek kokusu oluyor.

 • Veli

  Örnek nesiller yetiştiren, insanların dillerinden düşürmediği bir anaokulunuz var. Devam edenler çok memnun zaten. Harika ilginize ve güleryüzünüze ne kadar teşekkür etsek az. Çocuklar çok şanslı.

 • Veli

  Aylarca araştırmaların ve eğitimci arkadaşların yönlendirmeleri üzerine rastladım size. Çocuğumuz sayenizde çok güzel bir başlangıç yaptı hayata her anlamda. Biz çok mutlu ve memnunuz sizden iyi ki hayatımıza girmişsiniz.

 • Veli

  Tanıdıklarımın anlattıklarına göre en yakın zamanda sizlerle tanışmak isterim, öyle güzel şeyler söylüyorlar ki hakkınızda evladıma kendi çocuğunuz gibi bakacağınızdan daha şimdiden şüphem kalmadı.

 • Veli

  Daha çok kısa olmasına rağmen okula başlayalı oğlumun hemen alışması bizi çok mutlu etti. Gerçekten çok doğru bir seçim yaptığıma inanıyorum.

 • Veli

  Bütün kadroyu canı gönülden tebrik ederim yavrumu böyle güzel yetiştirdikleri için. Çok doğru bir seçim yapmışım.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Asrın Dragos Anaokulu İletişim Bilgileri

Orhantepe Mah. Erguvan Sok. No:10 Kartal/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum