fb
Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu

Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu

0 212 963 2087
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Bağcılar'da eğitim vermekte olan Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu, öz güvenli , vatanına milletine hayırlı , milli , yerli bir nesil yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bunun için alanında uzman , tecrübeli kişileri kadrosuna dahil etmiştir. Okul anaokulu , ortaokul , lisenin bulunduğu Bağcılar kampüsünde bulunmaktadır. Çocukların mental , bilişsel ve fiziksel gelişimine oldukça önem veren okul , çocukların bu gelişimleri gösterebilmeleri için birçok eğitim ve aktivite düzenlenmektedir. Okul yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih etmiştir. Özel Safir Okulları Anaokulu verdiği Kur’an-ı Kerim dersleri ile çocuklara dini eğitim de vermektedir. Çocukların fiziksel gelişmelerine de oldukça önem veren okul Fiziksel Eğitim Oyunları ile çocukların gelişimlerini desteklemektedir. Çocukların el becerilerinin geliştirebilmesi , yaratıcılıklarını kullanabilmeleri ve aynı zamanda el motor kaslarının yeterli gelişimi gösterebilmesi için Görsel Sanatlar dersleri verilmektedir. Çocukların sesleri ayırt edebilir hale gelmesi , ritim duygularının gelişip senkronize hareket edebilir hale gelebilmeleri için Müzik dersleri de verilmektedir. Müzik dersleri ile çocukların zeka ve maneviyat yeteneklerine hitap edilmesi hedeflenmektedir. Özel Safir Okulları Anaokulu çocukların deneyimleyerek , gözlem yaparak ve araştırarak bilgi edinebilmesi için Fen ve Doğa etkinlikleri ismi altında çocukların merak ettiği konular hakkında deney yapabilme olanağı bulması sağlanmaktadır. Çeşitli gezilerde düzenleyerek çocukların farklı ortamlarda zaman geçirmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.Çocukların beslenmesine de önem veren okul , okul yemekhanesinde çocukların yaş gruplarına özel yemekler hazırlamakta ve 3 öğün yemek hizmeti verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Rehberlik
Servis
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Görsel Sanatlar

Kulüpler

Müzik Kulübü
Değerler Eğitimi
Robotik ve Kodlama

"Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bağcılar Safir Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Demirkapı Mahallesi Velioğlu Caddesi No:83 Bağcılar/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bağcılar Hedef Çocuk Anaokulu Özel Okul
Özel Bağcılar Hedef Çocuk Anaokulu

Gerçekten harika ben cok memnunum tebrik ediyorum allah yolunuzu acik etsin bende oglumda mutluyuz

Özel Karınca Yuvası Anaokulu Özel Okul
Özel Karınca Yuvası Anaokulu

İletisimin hic koparilmadigi saat kac olursa olsun her soruya cevap buldugumuz sicacik bir yuva ...Sabirli sevgi dolu ho...

Özel Mavi Çınar Anaokulu Özel Okul
Özel Mavi Çınar Anaokulu

Okul temiz ve sıcak bir ortamda çocuklara en iyi eğitimi vermek için emek harcıyor. Çok memnun olduğumuzu soyleyebilirim...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum