fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Batı Çocuk Anaokulu

Özel Batı Çocuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Batı Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Batı Çocuk Anaokulu yaparak yaşayarak öğrenme metoduyla eğitim vermektedir. Kurum, 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilerinin farklı zeka alanlarını geliştirmeye yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin zeka çeşitlerine göre eğitim alması sağlanmaktadır. Okul, öğrencilere yönelik aktiviteleri de bu prensiplerle gerçekleştirmektedir. Akıl ve zeka oyunları aktiviteleri küçük yaştaki öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleri sayesinde de öğrencilerin fiziksel gelişimlerini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Kurumda ayrıca drama, dans ve modern dans aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerin öz güvenlerini artırmakta ve iletişim becerilerini geliştirmektedir.
Özel Batı Çocuk Anaokulu fiziksel imkanları ile bölgede öne çıkmaktadır. Kurumda bulunan mutfak ve sanat atölyeleri öğrencilerin hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Okulun müzik odası sayesinde öğrenciler erken yaşta müzik ile tanışmaktadır. Böylece eğitimciler müziğe yeteneği olan öğrencileri fark etmekte ve desteklemektedir. Ayrıca okulda bulunan kapalı spor salonu öğrencilerin soğuk havalarda fiziksel aktivitelerden uzak kalmasını engellemektedir.
Özel Batı Çocuk Anaokulu doğru materyal ve metotlarla öğrencilere yabancı dil eğitimi vermektedir. Eğitimciler küçük yaştaki öğrencilerin eğlenerek, oyunlarla erken yaşta yabancı dil eğitimi almalarını amaçlamaktadır. Kurum yabancı dil eğitiminin doğru metotlar ve yetkin eğitimcilerle verilmesine oldukça dikkat etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Batı Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Göztepe Mah. Batışehir Sitesi, Batışehir Cad. C1 Blok Sosyal Tesisler, No: 22/ 1D, Bağcılar/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum