fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Beykent Bilge Çocuk Anaokulu

Özel Beykent Bilge Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:45

Özel Beykent Bilge Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Beykent Bllge Çocuk Anaokulu, Büyükçekmece Atatürk mahallesinde, Turgut Özal Bulvarı üzerinde lokasyon olarak merkezi olmasına rağmen sakin bir sokaktadır. 3 katlı villa şeklinde konumlanmış okulumuzun geniş ön ve arka bahçeleri oyun alanları mevcuttur.

Okulumuz uzun yıllardan beri başarı ile sunduğu ve devam ettirdiği eğitim yolculuğunu 2021 - 2022 öğrenim yılında da geliştirerek bölgenin en iyi okullarından biri olmaya devam etmektedir. Bu başarının ve gelişimin arkasında; nitelikli insan kaynağımız, sektördeki uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve güvene dayalı paydaşlıklar yer almaktadır. Çalışmalarımızda kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve öğrenci başarısını mutlu ve sağlıklı bir ortamda sürekli kılmayı hedefleyen okulumuz bu amaçlarla eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Eğitim, yemek, uyku, sağlıklı yaşam, eğlenme ve dinlenme için özel düzenlenen açık ve kapalı alanlarla donanımlı olan okulumuz öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İnsana ve eğitimin sonsuz gücüne duyduğumuz inançla dünü ve bugünü gelecekle buluşturmak adına çalışmalarımız yenilenerek devam etmektedir.

Özel Beykent Bilge Çocuk Anaokulunda Reggio Emillia ve Maria Montessori karma programı uygulanır. Çocuklara özgürce ve birlikte öğrenme şansı veren Reggio Emilia Yaklaşımı, yüksek kaliteli bir okul öncesi eğitim sistemi ortaya koyar. Sınırları ve duvarları ortadan kaldırır, doğadan ilham alır. Montessori yaklaşımında ise, her çocuğun kendine özgü bir gelişime sahip, bireysel bir kişilik olduğunu ve ancak kendi kapasitesi doğrultusunda öğrenebileceği gerçeğine uygun etkinlikler planlanır. Uygulanan etkinlikler sonucunda 2-6 yaş arası tüm çocukların bilişsel, sosyal, sözel ve motor becerilerindeki artış kısa sürede gözlemlenmektedir.

Okulumuzda öğrencilerimizin psikolojik gelişimlerini de yakından takip edebilmek amacıyla haftada bir gün psikolog eşliğinde oyun ve paylaşımlar gerçekleştirilmektedir. Erken çocukluk dönemi, gelişimsel olarak hızlı değişimlerin görüldüğü bir dönemdir. Erken dönemde gelişimsel değerlendirmeyle durumun saptanması, yapılacak erken müdahale ile olası gelişimsel risklerin önlenmesi veya azaltılması açısından önem taşımaktadır.

İngilizce derslerimiz Cuma hariç hafta içi her gün büyük yaş grubu ile 1 ders saati küçük yaş grubu ile 20 dakika olarak planlanmıştır. Yaratıcılık, dil gelişimi, derste aktif rol alma ve oyun şarkı dans ile renklenen programımız anadili İngilizce olan öğretmenimiz ile daha da etkili hale gelmektedir.

Sağlık, temiziik ve hijyen kurallarına sıkı sıkıya uyduğumuz ve buna çok özen gösterdiğimiz dönemlerden geçiyoruz. Ekolojik beslenmeye, sürdürülebilir tarım ürünlerine menülerimizde yer veriyoruz. Daha az et ve daha çok sebze tüketiyor ve paketli hiç bir gıdayı çocuklarımıza vermiyoruz.

Okulumuzda servis olanağı mevcuttur. Servis güzergahlarını öğrenmek ve bizimle ilgili daha fazla bilgi almak için sizleri okulumuza bekliyoruz.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- 2 Haftada 1 kere

Yorumlar (32)

 • Gs

  Gayet güzel ve ilgililmler ben ve oğlum çok memnunuz bayada bir gelişim var herkese öneririm Funda ve Eylül hanımda çok ilgililer öğretmenlerimizde aynı şekilde

 • BG

  Öğretmenlerimiz ve kurucularımız ile her ihtiyacım olduğu an iletişim kurabilmem benim için çok önemli. Bu sebep ile kendi adıma çok mutluyum. Yemek menüsü de bir çocuğun yemesi gereken şekilde ayarlanmış. Bu sebeple de çok mutluyum. Özel durumlarda öğretmenlerin çocuğumla özel ilgilenmesi ayrı bir güzellik benim için. Hergüne ayrı eğitici öğretici etkinlikler yapılıyor. Cocugumdaki gelisimden cok mutluyum. Kısaca mutluyum burada olmaktan. İyi ki varsınız. Bahçe etkinlikleri için biraz daha değisiklige gidilebilir.

 • Bir aile annesi olarak oğlum için her zaman en iyisini bulmaya çalışırım. Bu yüzden bu okulu seçtim. Oğlumun konuşmada büyük ilerleme farkettim. Oyuncaklarını toplamayı ve paylaşmayı da öğrendi. Öğretmenler i oğlumun başarısına çok destek oldular. Yemek konusunda tamamen sağlıklı bir planları var.

 • ÖA

  Oğlumun ikinci yuvası. Gününün büyük bir kısmını okulunda geçiriyor. Eve gelince gözleri ışıl ışıl yaptıklarını anlatıyor. O kadar güzel çalışmalar yapıyorlarki.. Doğa ve doğadaki canlılara saygıyla sevgiyle büyüyerek bir birey olma yolunda ilerliyor çocuklarımız.Buda bir anne olarak beni çok memnun ediyor. İyi ki buradayız. Tüm velilere tavsiye ederim

 • ÖA

  Torunum 4 yaşında 7 aydır bu okula devam ediyor. Dil gelişimişi çok zayıftı inanılmaz ilerleme var. Hocalarımız o kadar ilgililer ki kısa bir sürede hemen hemen tüm sorunlarımız haloldu. Sebze ağzına sürmeyen çocuk evde kabak yemeği ister oldu. Yeme kısmı bizim için çok problemliydi rayına oturdu kısa bir süre sonra. Özellikle okul yöneticilerinin gösterdiği özel ilgi alaka sayesinde aşama aşama herşeyi gözlemleme fırsatım oldu. İyi ki torunum bu okulda. Gösterilen destek ve ilgi alaka için ne kadar teşekkür etsem az..

 • Sa

  Kızımın ilk okulu. Öğretmenlerimiz sevecen, ilgili ve her konuda destekci, ve tabi özverililer. Okula baslama sürecinde hic bir sorun yaşamadı kızım. Kısa surede değişimi farkrttik. Tabi en önemlisi okuldamutlu olmaları. Buda en güzeli tabi.

 • MD

  Geçen hafta oğlumu bu okula kayıt ettirdik. Pandemiden dolayı uzun zamandır evde bir arada vakit geçirdiğimiz için ilk hafta ikimiz de birbirimizden ayrılırken biraz zorlandık. Okul öğretmenleri samimiyet ve otorite arasında o kadar güzel bir çizgideler ki, bir an bile beni endişede bırakmadılar. Oğlumun okula alışması için titizlik ve ilgi ile ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Bir an bile eve dönerken okulla ilgili evhama düşmedim. Eylül hnm, Funda hnm ve öğretmenleri Ezgim hnm her biri harkulade insanlar. Güven duygusunu hemen hissediyorsunuz. Okula girer girmez temizlik kokusunu duyuyorsunuz. Maske konusunda inanılmaz dikkatliler. Eğitim sistemlerine hayran kaldım. Çocuklara sürekli bilişsel gelişimlerine katkıda bulunacak şekilde öğreti veriyorlar. İngilizce öğretmenlerinin yabancı olması, eğitimlerine fazladan yarar sağlıyor. Biraz daha hassas ve pimpirikli bir veliyim. Ona rağmen sabırla ve sevgi ile sürekli benimle işbirliği halinde oldular. Güvenlik, temizlik, yemekler, eğitim ve çocuklara davranışları konusunda güvenimi ve sevgimi fazla fazla kazandılar. Oğlum da bu hafta okula daha çok alıştı ve mutlu. Tepeden tırnağa tüm çalışanları ve öğretmenleri tebrik ediyorum. Gönül rahatlığı ile evladınızı gönderebilirsiniz.

 • Ck

  6 aydır kızım bu kreşte. Okulumuzdan ve öğretmenlerimizden çok memnunuz. Kişisel problemler olduğunda iyi şekilde konuşup ikna etmeleri bize çok yardımcı oluyor. Hava şartları uygun olduğu sürelerde Sınıfa kapalı kalmaktan çok bahçede özgürce yemek yiyolar ders yapıp oynuyolar. En sevdiğimiz gün dans günümüz. İnşallah 2. Bebeğimizde de tercihimiz olur

 • Uzunca bir süredir aklımda soru işareti bırakmayacak bir kreş araşındaydık. Çok şükür ki bilge çocuk anaokulu çıktı karşımıza. Zaten telefon edip konuştuğunuzda bile sizi oraya çeken müthiş bir enerji ve sevgi doluluk ile eylül hoca çıkıyor karşınıza. 2 yaşındaki oğlumuzu gözümüz kapalı emanet ettik hocalarımıza. Herşeyden önce tabiki güven gerekiyor ebeveynler için emin olun eylül hoca, funda hoca ve tüm hocalarımız öyle bir sevgi ile kucaklıyorlar ki yavrunuzu hiç düşünmüyorsunuz bile bu yüzden minnettarızz

 • FD

  Uzun süren bir okul arayışından sonra içime en çok sinen en samimi hissettiğim okul oldu Bilge Çocuk Anaokulu. Pandemi döneminden kaynaklı huzursuzluklarım 1 haftada yok oldu. o kadar güzel bir işleyiş var ki. Sevgi dolu, samimi, Eylül hanım ve Funda hanım oryantasyon sürecinde kızım nasıl dememe fırsat vermeden inanılmaz bir bilgi akışı sağlıyorlar. Ders paylaşımları dışında sistem üzerindeki yemek paylaşımları da ayrı bir artı benim için. Öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerinin güler yüzüne bakınca iyi ki böyle sevgi dolu doğa sever bir okulla yollarımız kesişmiş diyorum.

 • Lr

  Öncelikle çocuğunuzun gerçek bir eğitim almasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gerek okulun eğitim içeriği gerek öğretmenlerin ve idari kadronun işini gerçekten hakkıyla severek yapıyor olması takdire şayan doğrusu. Ayrıca doğayı çocuklara sevdirmek ve tanıtmak için doğa sınıfı oluşturmaları, ingilizce dersinin anadili İngilizce olan bir öğretmenden verilmesi bu okula kayıt yaptırmam için artı nedenler oldu benim için. Diğer yandan, bu zorlu pandemi döneminde okulun covid-19 adına aldığı önlemleri de bir veli olarak takdir ediyorum. Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir eğitim kurumu.

 • MA

  Anne şefkati ile yaklaşan Eylül Hanım ve Funda Hanım ile tanıştıktan sonra içimiz rahat bir şekilde hem 4 yaşındaki kızımızı hem de 15 aylık oğlumuzu teslim ettik. Kızım ayrıca Ezgim öğretmenini çok seviyor. 1 ayda bile gelişimleri çok fark etti. Herşeyden önce mutlular ve emin ellerdeler. Emeğinize sağlık teşekkürler

 • RG

  Pandemi döneminde bile kızımızı gönül rahatlığı ile teslim ettiğimiz, temiz,huzurlu ve her zaman güleryüzlü ögretmenleri ile sıcak aile ortamını bulduğumuz okulumuz.Çocuklarimiz en kiymetlilerimiz

 • So

  Pandemi döneminde okul ararken Bilge Çocukla yollarımız kesişti. Aklımda bir sürü kaygı vardı. Hem çalışmak zorundayım hemde virüs varken Anaokulu fikri huzursuz ediyordu. Eylül hanım ve Funda hanımı tanıdıktan sonra çocuğumun diğer heryerden daha güvenli bir yerde emin ellerde olduğunu hissettim. Çok doğru bir karar vermişim. Gerek eğitim kalitesi gerekse okulun bahçesi temizlik hijyen yemek tüm kaygılarım yerini memnuniyete bıraktı. İyi ki yollarımız kesişmiş Bilge çocuk anaokuluyla. Bahçede kurdukları doğa sınıfıda ayrı bir tercih sebebi. Doğayı benimseyen eğitim anlayışıyla sevgi dolu bir eğitim kurumu tereddütsüz herkese tüm çevreme öneririm.

 • Be

  Kızım simay 4 yaşında ve ilk anaokulu deneyimimiz.İlk bir kaç hafta gitmek istemesede Eylül öğretmenimiz ve Diğer öğretmenlerin yardımları ve okulu alıştırma döneminde çok yardımcı oldular ve çok teşekkür ederiz

 • G

  Bilge çocuk ana okuluna benim oğlum 3 senedir gidyor biz çok memunuz her keze oneririm

 • Öç

  Kızım mira 3 yaşını geçti annesi gündüz ben gece çalıştığım için evladımızı emanet ettiğimiz güzel bir kurum Bilge Çocuk. Yönetiminden, öğretmenlerinden çok memnunum. Güler yüzlü sıcak bir ortamda eğlenceli, öğretici etkinliklerde bulunarak hem eğitim alıyor hemde sosyal hayata uyum sağlama hususundaki ilk adımlarını bilinçli gözetmenlerin rehperliğinde atıyor kuzular. Büyükçekmece de oturuyoruz Bilge Çocuk anaokuluna evladımızı teslim etmeden önce 4 tane okulla görüşmemiz oldu ortalama olarak her kurum işini layıki ile icra etmeye çalışıyor fakat Bilge Çocuk Eylül hanımın güleryüzü, yüksek enerjisi, sevecen ve pozitif enerjisini tamamiyle işine yansıtabildiği yadsınamaz bir gerçek. Gidin bir görün, görüşün bana hak verecek, bilge çocuğun farkını sizde anlayacaksınız.

 • Eğitim, insanın okulda öğrendiği her şeyi unuttuğunda arta kalandır. Her insanın , çocukları ile ilgili gelecek kaygılarının iyiden iyiye arttığı bugünlerde, bir de çocuklarımız için uygun ve en iyi okul araştırması ve kaygısına girmek, gerçekten yoruyor hepimizi. Gerçekten yoğun bir hayat temposu olan tüm ebeveynler için, çocuklarının okullarını sevmelerinin ve severek gitmelerinin önemi ise çok büyük. Hayat boyu devam edecek öğrenme sürecinin doğru ayakla başlamaması halinde; okul hayatı, öğretmen ve öğrenmeyle ilgili devamlı hale gelecek kaygı, korku ve nefreti ortadan kaldırmak imkansız hale bile gelebiliyor bazen. Ama okul araştırması başladığında, akla gelen ilk soru öncelikle şu oluyor; "Kime göre, neye göre en iyi?" Ben, sevginin öncelikli olduğu ve her çocuğa bir şekilde temas edilen her ortamda, öğrenmenin oluşacağına inananlardanım. İşte bu yüzden, bizim ailemiz ve KIZIM MİRA ÇAKIR için doğru okul, BEYKENT BİLGE OKULU iyi ki yollarımız kesişmiş çok memnun olarak devam ediyoruz ..

 • Kızımın ikinci evi diyebileceğimiz bu Corona dönemde bile aklımda hiçbir soru kalmadan temizliklerine çok güvenerek gönderdiğim bir okul. Yemeklerini gayet sağlıklı malzemeler kullanarak yoğurdu okulda mayalayarak yapıyorlar ki bence bu oldukça önemli bir konu.Ayrıca İngilizceyi ders olmaktan çıkartıp günlük hayatın içine katarak öğretiyorlar.Herkese gözüm kapalı önerebilirim içiniz rahat şekilde çocuklarınızı emanet edebilirsiniz

 • 2 cocugumda 18 ayliktan beri bu okulda inanilmaz memnunum çevremdeki herkeze tavsiye ediyorum çocuklarım çok mutlu hergün ilk günkü hevesle gidiyorlar Funda Hanim ve Eylül Hanim inanilmaz güler yüzlü ilgili anlayisli insanlar temizlik yönünden hic tereddutum olmadi heryer piril piril cocuklarimin kirlileri bile ozenle posetlenip gonderiliyor koronaya karsi gerekli butun onlemlerin alindigina birebir kefilim aklinizda hicbir soru isaretinin kalmayacagi biryer ariyorsaniz %100 emin olabilirsiniz

 • Mk

  Oğlum büyük kaygılarla kayıt ettirdim. Çünkü oğlum hazır degildi ama gerek Eylül hanım gerek öğretmenler okadar ilgilendiler ki gözüm arkada kalmadı. Her an çocuğuma ulaşabiliyor olmam beni ekstra memnun etti.

 • İD

  Muhteşem bir okul gerek ögretmenleriyle gerek egitimiyle gerekse yemek ve titizlik acısından harika birr kreş.oglum umut 18 aylıktan beri gidiyor orda büyüdü diyebilirim suan 4 yasında hala devam ediyor cok ama cok memnunum.Başta Aslı hnm olmak üzere tüm öğretmenlerimiz cok iyi egitim,davranış her acidan muhtesemler.gözünüz arkada kalmadan göndereceginiz bir kreş oglum cok severek ve isteyerek gidiyor okulunu arkadaşlarını ve ögretmenlerini cok seviyor❤️

 • CK

  Yeğenimin 2.adresi olan okul. Yeğenim evden çıkarken mutlu olmasına sebep oldukları için benim için de yerleri ayrıdır. Çocukta ki iletişim, sosyal becerilerini geliştirdikleri için teşekkür ediyorum. Yuva sahibi olsun, Öğretmenler olsun güleryüzlü mükemmel insanlar. Bulunduğu konum itibariyle de güvenli bir ortam.

 • İY

  Oğlumun ikinci evi bilge çocuk.Yuva sahibi Aslı hanım mükemmel bir insan aynı zamanda güvenilir çocuğunuzu hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.Öğretmenler yine aynı şekilde güler yüzlü insanlar evimizde yuvada herkesin resimleri var oğlum o kadar çok seviyor ki onları bazen rüyalarında bile onlarla konuşuyor.Bu okula başladığından bu yana hafızası güçlendi ,sosyalleşti yeteneklerini keşfetmeye başladı uykusu düzene girdi yemek yemeye başladı.Kısacası iyiki yolumuz onlarla kesişti....

 • SK

  Öncelikle gerçekten güvenilir ve temiz bir okul. Okulun kurucusu çok güleryüzlü ve samimi , insan kendini gerçekten evinde gibi hissediyor. Çocuğumu güvenerek emanet edebiliyorum yemeklerinden çok memnunum bir kaç kere denk gelmiştik . Çocukların düzenli bir şekilde beslenmesine katkıda bulunuyorlar. İngilizce eğitimine önem verip o yönde destek vermeleri de önemli. Etkinliklerin çoğu montessori odaklı olması da kızımın sıkılmadan eğlenceli anlar geçirmesini sağlıyor. Sorgusuzca çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir okul. Her sorunuza cevap alabileceğiniz ve sizi anlayan öğretmenler mevcut. Zaten okula gidip görüştüğünüzde anlayacaksınız ve bana hak vereceksiniz :) Emeklerinize sağlık sevgili bilge çocuk ..

 • RK

  Bilge cocuk oğlumun ılk okulu. En doğru kres tercıhı. Tertemız okul, tertemız yemekler, kalıtelı eğitim. Full ıngılızce. Mutlu cocuklar. Her güne ayrı ayrı eğitsel etkınlık. Her zaman zaman ulaşılabılırlık. Guven duydugumuz aklımızın kalmadıgı ıkıncı yuvamız. Hep tesekkur cok tesekkur.

 • MS

  Fiziksel imkanları oldukça iyi okulun. Çocukların konforunu ve güvenliğini düşünmüşler. ayrıca çocuklara zarar verebilecek eşyalar yok. Sosyal faaliyetlere çok önem veriyorlar bir çok etkinlik yapılıyor hatta bazılarına veliler de katlıyor.

 • CS

  Bale modern dans drama görsel sanatlar gibi bir çok sanat dersine yer vermişler programda. Çocukların yeteneklerini keşfetmeleri ve kültürel birikim elde edebilmeleri için çok faydalı oluyor.

 • MU

  Çocuğumun okulu ikinci yuvamız... okulda aile ortamının olmasının ne kadar önemli olduğunu gördük çocuğum okulda huzurlu kendisini güvende hissediyor ve özgürce ifade edebiliyor kendisini. Sadece öğretmenleri ile değil diğer veliler ile de sürekli iletişim halindeyiz çocuğunu bu okula gönderip de pişman olan bir veliyle tanışmadım

 • Eğitimi kaliteli verilen destek hizmetler de bir o kadar. Güvenliğe çok dikkat ediyorlar çocuğum okuldayken aklım onda kalmıyor. Servislerde güvenli bir ulaşım için servis araçları donanımlı ve servis hostesleri refakat ediyor.

 • Yemeklerinden çok memnunuz. Uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan menüler ile sunuluyor hem sağlıklı hem de lezzetli. Her konuda çok titizler işlerini severek yapıyorlar. İdealist bir okul müdürü var ve sonuç böyle herkese tavsiye ederim

 • ŞK

  Adında da olduğu gibi küçük bilgeler yetiştiriyorlar. Çocuğum okula başladığından beri çok şey öğrendi en önemlisi de sosyalleşti önceden tablet başından ayrılmayan bir çocuktu şimdi tabletin pabucu dama atıldı.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykent Bilge Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Atatürk Mah. Turgut Özal Blv. Çakır Villa No:6, Büyükçekmece/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum