fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilgi Yuvam Anaokulu

Özel Bilgi Yuvam Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:30

Özel Bilgi Yuvam Anaokulu Hakkında

Özel Bilgi Yuvam Anaokulu müstakil bahçesi olan ve tüm sınıfları güneş alabilecek şekilde tasarlanmıştır. Okul öğrencilerin okul öncesi gereksinimlerini karşılamak amacıyla eğitici ve öğretici faaliyetler sunmaktadır. Güvenli, hijyenik, sağlıklı ve uzman kadrosuyla kaliteli eğitimin adresi olmayı hedeflemektedir. Öğrencilere okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Aylık yemek listeleri düzenli olarak program halinde ailelere sunulmaktadır. Organik gıdalarla hazırlanmakta olan besinler, okulun yemekhanesinde sağlıklı ve hijyenik ortamlarda ev yemeği tadında yapılmaktadır. Hazır gıdalardan uzak durmaktadırlar. Özel Bilgi Yuvam Anaokulu 2-6 yaş aralığındaki öğrencilerine hizmet vermektedir. Okul 24 saat kamera sistemiyle izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Okul servislerinde öğrencilere görevli öğretmenler eşlik etmektedir. Tüm öğrencilerin güvenliği için okulun tüm pencerelerine korkuluk yapılmış olmakla birlikte çevresi yüksek bahçe duvarıyla desteklenmektedir. İç-dış kapıları şifreli olarak sadece görevli tarafından açılabilmektedir. Öğrencilerini ailelerinden başka kimseye teslim etmemektedir. Sabah saat sekizde servise başlayan okul, öğrencilerini akşam saat yediye kadar güvenli bir şekilde rahat-ferah bir ortamda eğitmeyi amaçlamaktadır. Özel Bilgi Yuvam Anaokulu; bünyesinde yer alan eğiticileri dikkatle seçmektedirler. Okulda eğitim veren öğretmenler tecrübeli ve okul öncesi eğitim alanında yeterli bilgiye sahip olmaktadır. Öğrencileri oyunlar oynayarak eğitmeyi, öğretmeyi, keşfetmeyi, duygu ve düşüncelerini dile getirmeyi aynı zamanda iletişim becerilerini geliştirmeyi hedefleyen sistem uygulamaktadır. Okul bünyesinde yer alan rehber öğretmenler ile öğrencilerin ruhsal gelişim takipleri yapılmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Milli Eğitim Bakanlığı Odaklı Eğitim

- Klasik Sistem

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • BB

    Hiç yorum olmadığı için korkarak kayıt yaptığım bir kreş oldu. Ziyadesiyle memnunum. Öğretmenimiz Eda Hanım otoriter, sıcakkanlı ve samimi. Çocuklarla da ilgili. Bahçesine kümes var. Çocukların kendini geliştirmesi için bir çok kurs mevcut (ücretli) Gözünüz lüks kreşlerde değilse kesinlikle tercih edebilirsiniz. Sahibi Elif Hanım da oldukça güleryüzlü.Bahçesi çok küçük bu yüzden özenli değil daha işlevsel kullanılabilir. Gül, çiçek vs dikilip göze hitap edilmesi sağlanabilir. Minik hobi bahçesi ekilip dikilmeli.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgi Yuvam Anaokulu İletişim Bilgileri

Gürsel Mah. Sevilen Sk. No: 34 İç Kapi No: 1 Kağithane / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum