fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Biltan Anaokulu

Özel Biltan Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 13:15/17:00

Özel Biltan Anaokulu Hakkında

Özel Biltan Anaokulu İstanbul Gaziosmanpaşa’da eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir. 2001 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve uzman kadroya sahiptir. Okulun kurucusu çocuk gelişim ve eğitim uzmanı olmakla beraber okul 3 adet ilgili bölümlerden mezun olmuş okul öncesi öğretmene sahiptir. Okulun kendine ait psikolojik danışmanı da bulunmaktadır. Öğrencilerin gelişim ve öğrenim konusunda takipleri yapılmakta ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunulmaktadır. Bu çözümler üretilirken velilere bilgilendirmeler yapılmakta ve onların görüşlerine de başvurulup ortak çalışmalar çıkarılmaktadır. Okul aileler için de aile danışmanlığı servisine sahiptir. Bu servis ile çocuklar ile ilgili çalışmaların yanı sıra veliler ve aileler içinde çalışmalar sağlamaktadır. Veli bilgilendirmesi bunlarla sınırlı kalmayarak çocukların dönem içerisindeki yaptıklarının aylık listeleri verilmektedir. Ayrıca bu aylık yapılacak etkinlikler listesi okulun kendi sitesin üzerinden de yayınlanmaktadır. Site içerisinde okulun sanal turla gezilmesine olanak sağlayan bir program da bulunmakta ve velilerin yorumları yayınlanmaktadır. Okulun eğitim dönemi içerisinde yaz dönemi de bulunmaktadır. Resmi tatiller dışında okulun 12 ayı dolu dolu kullanan bir eğitim programına sahiptir. Verilen bu eğitim programın Atatürk’ün ülkemize kattığı manevi değerlerin de vurgusu yapılmakta ve ilkelerine göre hareket edilmektedir. Gün içinde dinlenmeye ihtiyaç duyan çocukların bu gereksinimlerine uygun uyku odaları hazırlanmıştır. Yemekhanesinde hazırladıkları yemekler beslenme uzmanlarının tavsiyelerine göre oluşturulmaktadır. Çocukların rahatça enerjilerini atmaları, eğlenerek öğrenmelerini sağlamak adına uygun bahçe ve oyun alanlarına sahiptir. Bahçesinde ve okul içerisinde temizlik ve hijyen konuları üzerinde oldukça hassas davranılmıştır. Aynı hassasiyet güvenlik konusunda da kendini göstermektedir. Çocukların okul içindeki güvenlik önlemlerinin yanı sıra okul ev arası ulaşımlarında onlara eşlik eden personellerle bu esnada da güvenlikleri sağlanmaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce dersleri verilmektedir. Okulun aktif olarak görev alan biz gezi kulübüne sahip olması tiyatro, sinema, müze ve doğa gezileri düzenleyebilmesine olanak tanımaktadır. Çocukların öğrendikleri ve aldıkları eğitimi desteklemek adına yapılan bu gezi çalışmaları eğlenerek ve yaşayarak öğrenmeyi de kapsamaktadır. Okulun ayrıca müzik kulübü de bulunmaktadır.

Yorumlar (5)

 • AY

  Fiziksel imkanları oldukça iyi derslerin nitelikli işlenmesi için sınıflarda her şey mevcut sınıflar kalabalık değil her öğrenciyle tek tek ilgileniyorlar. İyi ki bu okulu seçmişim

 • MK

  İyi eğitim veren bir okul çocuk bakıcılığı yapmıyorlar sadece hem çocuklarımıza bakıyorlar hem de eğitiyorlar. Bir çok sanat ve spor dersi ile çocuklarımızn erken yaşta yeteneklerini keşfetmeleri sağlanıyor. Ekstra kursa göndermek zorunda kalmıyorum.

 • Veli

  Önce oğlumdan kaynaklı çok çekinkendim biraz sıkıntılın dönemler geçiriyorduk ancak sizinle tanıştıktan sonra kısa bir süre sonra kucağımdan inmeyen oğlum okulda arkadaşlarını görür görmez beni bile satar oldu . Ellerinize yüreğinize sağlık

 • Veli

  Talihsizlik olarak gördüğümüz başka bir okulda başlayan dönemi kısa bir süre sonra sonlandırıp, Bu sıcak ve güzel aileye katılmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu bugün bir kez daha anladık. Hastalığı sebebi ile 2 gündür okuluna gidemeyen çocuğumuzu, arayan ziyaretine gelen öğretmenlere sahibiz daha ne olsun.

 • Veli

  Gözüm arkada kalmadan yavrumu size emanet edebilmenin tatlı huzuru içerisindeyim. Ayakları yere basan nesiller yetiştirdiniz, yetiştirmeye de devam ediyorsunuz bundan hiç şüphem yok. İyi ki varsınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Biltan Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Madalyon Sok. No:19-21, Gaziosmanpaşa/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum