fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu

Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu Hakkında

Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara çoklu zekâ ve montesssori yöntemlerini kullanarak okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. İstanbul Başakşehir mevkinde bulunan okulun branş dersleri el sanatları çalışmaları, mutfak atölyesi etkinlikleri, drama çalışmaları, tiyatro etkinlikleri, yabancı dil eğitimi, değerler eğitimi, görsel sanat etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları, toprak etkinlikleri, okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, ana dil etkinlikleri, matematik çalışmaları satranç eğitimleri, binicilik eğitimleri ve kültürel ve bilimsel alan gezileridir. Robotik kodlama eğitimi de veren okul öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerini kazanmalarına önem vermektedir. Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu temizlik kurallarına son derece büyük önem verilmektedir. Okulda bulunan yemekhane öğrencilerin yaşlarına ve bedensel durumlarına göre planlanıp organize edilmiştir. Beslenme şekli organik olan okul besinleri kendisi temin etmektedir. Bu sayede çocuklara organik ve dengeli beslenme imkanı sunmaktadır. Uyku odası bulunan Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu öğrencilerinin öğle arasında dinlenmeleri ve gelişimleri için uyku saati etkinliği yapılmaktadır. Okulda sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmakta ve velilere raporlanmaktadır. Rehberlik hizmeti ile uzman kişiler öğrencilerin her türlü durum ve problemlerini takip etmektedir. Okul, geleceğe başarılı, özgüvenli, mutlu, donanımlı, sorumluluk bilinci olan, saygılı nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • TS

  Velilerle iletişimleri çok yüksek. Sağolsunlar her çocukla fazlasıyla ilgileniyor ve velilere geri bildirim yapılıyor. Bu açıdan içim çok rahat. Ayrıca yapılan küçük geziler çocuklara çok fayda sağlıyor. Hem yeni şeyler öğrenirken hem sosyalleşiyorlar.

 • ND

  Beklentimizin de üstünde bir gayretleri var. Takdir etmek gerekir. Ayrıca kızımdaki kelime haznesi ileri seviyeye ulaştı. Bu da okulun yaşayarak öğrenme metodu ile gerçekleştiğini düşünüyorum. Çocukların yaratıcılıklarına önem gösteriyorlar. Ayrıca sosyal sorumluluk bilincini çocuklara aşılamaları çok güzel.

 • CG

  Yakınımızda olduğu için doğal olarak ilk tercihimzdi. Tabi öncelikle araştırdık. Forumlarda yorumları inceledik. Ben de buradan tüm velilere tavsiye etmek isterim. Öğretmenlerinin her biri o kadar özverili ve çocuk sevgisi ile dolu ki bu da çocuklara yansıyor. Teşekkür ederim herkese tekrar buradan.

 • Veli

  asla okulu sevmez diye tahmin ettiğimiz yavrumuz şimdi ne zaman okula gideceğiz diye sorar oldu sayenizde.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Boğazköy Mavi Kuş Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, 9. Cadde, İçtenkent Sitesi, Villa:d11, Başakşehir/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum