fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Harikalar Diyarı Eğitim Kurumları Robotik Akademi Şubesi

Özel Harikalar Diyarı Eğitim Kurumları Robotik Akademi Şubesi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Harikalar Diyarı Eğitim Kurumları Robotik Akademi Şubesi Hakkında

İstanbul Başakşehir’de üç katlı müstakil binası ve geniş bahçesi ile hizmet veren Özel Harikalar Diyarı Eğitim Kurumları Robotik Akademi Şubesi , çocukların ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanması için gerekli olan tüm fiziksel koşulları eksiksiz olarak tamamlamış bir okuldur. 2-6 yaş aralığındaki çocukların bulunduğu okulun çalışma saatleri sabah 08.00 ile akşam 18.30 saatleri arasındadır. Okulda buluna psikolojik danışman, gün içerisinde çocukları takip ederek onların gelişimleri ile ilgili velilere bilgi paylaşımında bulunur. Ayrıca velilerin çocuklara karşı doğru yaklaşımlarda bulunmalarını sağlamak için çalışmalar yapar. 2-4 yaş çocuklarına özel uyku odalarında çocukların uyku ihtiyaçları karşılanır. Oyun alanı ve oyuncaklı oyun parkı alanı bulunan bahçe etkinlikleri sayesinde çocuklar yeşillikler içinde oyunlar oynayabilmektedirler. Yönetmeliklerde yer alan kurallara tam uyumlu servisleri bulunan okulda çocukların sorunsuz yolculuk yapmalarına refakat eden yardımcı bir öğretmen serviste çocuklar ile birilikte yolculuk yapmaktadır. Okulda ve bahçede yer alan özel güvenlik sistemleri, çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamaktadır. Özel Harikalar Diyarı Eğitim Kurumları Robotik Akademi Şubesi'nin yemekhanesinde, çocuklara özel hazırlanmış menüler hijyenik koşullarda hazırlanarak çocuklara verilmektedir. Okuldaki tüm yaş guruplarına İngilizce eğitimi verilmektedir. Ezber yöntemine dayandırılmayan eğitim sistemi sayesinde eğlenceli etkinliklerle çocuklara eğitim verilmektedir. Gün içerisindeki etkinliklerin çoğunda İngilizceye yer verilerek, öğrenilenlerin kalıcı olması sağlanmaktadır. Bale ve dans etkinlikleri sayesinde çocuklar sanatsal etkinliklerde bulunmaktadırlar. Değerler eğitiminin çocuklara verdiği ahlak, saygı, sevgi gibi sosyal kavramlar, onların topluma saygılı bilinçli bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktadır. Eğlenceli gezi etkinlikleri ile yeni bilgiler çocuklara öğretilirken, çocuklar gezi etkinliklerinde hem yeni bilgiler öğrenmekte hem de çok güzel vakit geçirmektedirler. Müzik etkinliklerinde çocuklar basit müzik aletlerini çalmayı ve yeni şarkılar öğrenmektedirler. 5-6 yaş gurubu için özel olarak hazırlanmış etkinlikler ile çocuklara ilkokula hazırlık branş dersleri verilmektedir. Türkçe, matematik, fizik ve fen gibi derslerin bulunduğu bu eğitimlerde esas olan ezber değildir. Uygulayarak, deneyerek yeni bilgiler öğrenen çocukların bilgilerinin daha kalıcı olması sağlanmaktadır. Yaz okulu uygulaması da bulunan okul, 12 ay hizmet vermektedir. Çocuklara yaş guruplarına özel programlar dahilinde satranç dersleri de verilmektedir.

Yorumlar (6)

 • R

  Kızımın 3 senedir ikinci evi olarak gittiği,bizim gönül rahatlağı ile gönderdiğimiz,müdüründen öğretmenlerine hepsi ile irtibat halinde olabildiğimiz; sağlıklı,doğal ve bol aktiviteli bir okul. Teşekkürler harikalar diyarı.

 • İS

  İki yıldır bir tanecik oğlumu size emanet ediyorum. İkinci evi gibi artık içim çok rahat sayenizde. Orada geçirdiği vakit hem güzel hem öğretici. Allah sizden razı olsun.

 • ÖT

  Sağlıklı beslenme alışkanlığını çocuklara aşılıyorlar. Gözüm arkada değil o nedenle. Günleri dolu dolu geçiyor. Öğretmenlerin çocuklar üzerindeki ilgisi muhteşem.

 • PS

  Çocukları, faaliyet ve deneylerle meraklı araştırmacı olarak yetiştirmeyi hedefleyen bir okul. Okul öncesinde bu donanıma sahip olmaları ilkokul için önemliydi. Muhteşem öğretmenlere ve idareye sahip bir yuva. Çok değerli insanlar. Güvenerek kızımızı emanet edebiliyoruz. Sağolsunlar gelişime büyük katkıları var.

 • BY

  Bulunduğumuz bölgede zaten çokça adını duyduğumuz bir okuldu Harikalar Diyarı. İlk kayıttan bugüne her şeyden memnunuz. Çocuklar fiziksel aktivitelerini de rahatca yapabildikleri bir ortam var.

 • Veli

  yakın bir tanıdığınıza emanet eder gibi teslime edebilirsiniz çocuğunuzu. Verilen sözler yerine getiriliyor okulda. Kaliteli bakılıyor çocuklara. Yemekler olsun eğitimi olsun. Her şey güzel kısaca

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Harikalar Diyarı Eğitim Kurumları Robotik Akademi Şubesi İletişim Bilgileri

4.etap 1.kisim Orkide Sokak V1 M 16 Bodrum+Zemin+1 Normal Kat Başakşehir/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum