fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu

Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu Hakkında

Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir eğitim kurumudur. 17 yıllık tecrübeyle, güler yüzlü, çocuk psikolojisine ve eğitime doğru yön veren, üniversitelerin ilgili alanlarında eğitim almış yeniliğe her daim açık öğretmenleriyle 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim vermektedir. Kurum Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda özgüvenli, sosyal, başarılı, sorumluluk sahibi, farkındalığı gelişmiş bilinçli, yaratıcı düşünme becerisine sahip, topluma ve çevresine faydalı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu milli eğitim müfredatına dayalı, waldorf atölye sistemi, montesorri eğitim yaklaşımı ve çoklu zeka kuramına entegre edilmiş bir eğitim benimsemektedir. Tercih edilen eğitim yöntem ve teknikleri çocukların sosyal, duygusal, ruhsal, ahlaki, fiziksel ve zihinsel açılardan dengeli bir biçimde çok yönlü olarak gelişmelerini sağlamaktadır. Çocuklar bir gün içinde tek bir sınıfta kalmayarak 7 farklı atölyede eğlenceli, aktif ve keyifli bir süreç geçirmektedirler. Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu 12 ay boyunca açıktır. Ekim ayından haziran ayına kadar; haftanın 4 günü İngilizce, 1’er günü bale, satranç, halk oyunları robotik kodlama branş öğretmenlerimiz çocuklarımız ile derslerini yapmaktadır. Yaz aylarında ise okul yaz okulu eğitimiyle devam etmektedir. Yazın ise binicilik, jimnastik, doğa yürüyüşleri ve yüzme aktiviteleri yapılmaktadır. Ayrıca okulda psikolog hizmeti bulunmaktadır. Çocukların gün içerisinde sosyal ortamdaki yaklaşım ve davranışları gözlemlenerek bireysel notlar tutulmakta ve velilerle görüşmeler sağlanarak çocuklar hakkında yönlendirmeler yapılmaktadır. Yemekler özenli şekilde, günlük ve hijyenik mutfak ortamında hazırlanmaktadır. Çorbalarda kemik suyu kullanılıp, mevsim meyvelerine göre taze reçeller yapılmaktadır. Yemekler günlük olarak tıpkı anne eli değmiş gibi lezzetle çocuklara ve öğretmenlere sunulmaktadır. Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu servis hizmeti sunmaktadır. Servis esnasında çocukların yanında bir hostes öğretmen bulunmaktadır. Çocuklar en güvenli şekilde ulaştırılmaktadırlar.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

Yorumlar (3)

 • Şa

  Okulun iç işleyişi olsun, öğretmenler arası iletişim, öğrencilere karşı hassas ve özenli yaklaşım, velilere yönelik bilgilendirmeler iletişim halinde olmaları çok güzel. Eğitimi ve bireyi önemseyen bir kurum çokmu çok seviyoruz okulumuzu ve öğretmenlerimizi.

 • ET

  Kızım bu yıl ilk kez anaokuluna başladı. İlk günden itibaren güler yüzleri her türlü sorunda iletişim kurabileceğimiz yakınlıkta olmaları bir ebeveyn olarak bana güven veriyor. Eğlenceli etkinlikleri ve güleryüzleri için tüm eğitim kadrosuna teşekkür ediyorum:)

 • Et

  Atölye sisteminde ilerleyen guleryuzlu eğitimi çok farklı bir okul.Ben oğlumu verdim 6 ay oldu çok mu çok mutluyuz.Tam aile okulu.Ascisi kurulunun annesi servis şoförü kurucunun eşi.Iyi ki yollarımız kesilmiş sizinle.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kartal Parlayan Melekler Anaokulu İletişim Bilgileri

Atalar Mahallesi, Seyrantepe Sk. No1, Kartal / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum