fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu

Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu Hakkında

Öğrencileri çok seven, alanında uzman eğitmenlerle, çocuklar için ve okul öncesi kurumu açısından gerekli fiziksel şartların sağlandığı huzurlu ve sevgi dolu Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu, 2006 Eylül ayında hizmete girmiştir. Eğitim, araştırma, bilgi, deneyim ile kazanılan birikimleri Küçükçekmece Tatlı Çocuklar Anaokulu aracılığı ile aile ve tatlı çocuklarla buluşturmaktadır. . İngilizce yıllık eğitim planı sınıf eğitmenlerinin ders programları ile paralellik gösterir. Bunun nedeni de, öğrencilerin kendi ana dillerinde tanışıklık kurdukları kavram ve sözcükleri, yabancı bir dilde daha iyi anlayabilecek olmalarıdır. Halk Oyunları dersi ile çocukların fiziksel gelişimleri ile birlikte onlara, milli ve kültürel bir takım değerlerin verilmesi, sosyal birlikteliğin aşılanması hedeflenmektedir. Jimnastik dersi ile çocukların büyük ve küçük koordinasyon hareketlerini yapabilmeleri ve fiziksel gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Okulda müzik öğretmeni ile birlikte çeşitli müzik enstrümanlarını kullanarak ritim ve hareket yoluyla kendilerini sanat yolu ile ifade etmeleri sağlanmaktadır. Yaz okulunda verilen yüzme derslerindeki hedef, çocukların yüzme sporundan zevk almalarını ve eğlenmelerini sağlamaktır. Bunun yanı sıra güven duygularını geliştirmeyi ve basit formda yüzme tekniklerinin öğretilmesini amaçlanmaktadır. Drama uygulamaları vasıtası ile özellikle empati duygusunu kullanan çocuklar yeni deneyimler diniyorlar. Farklı konular ekseninde kendini bir durum veya bir nesne ile bütünleştirip farklı hallere geçme fırsatı buluyorlar. Yağmur olup toprağa dalmak, kendimizin ve karşımızdakilerin duygularını öğrenmek vb. uygulamalarla ufukları açılıyor.

Yorumlar (3)

 • biz yavrumuzu 2 yaşında verdik Tatlı çocuklara şu an 5 yaşında ve devam ediyoruz. keşke ilkokul kademesi de olsa bu kurumun. Gözümüz kapalı emanet ediyoruz Allah tüm öğretmenlerinden razı olsun ... Bir anne babanım hiç ama hiç düşünmeden çocuğunu emanet edeceği mutluluk dolu bir anaokulu.

 • NC

  Tatlı çocuklar anaokulunu anlatmaya kelimeler yetersiz kalır. Oğlumla iki yıldır devam ediyoruz. Bu yıl 6 yaş olduk ve artık ayrılıyoruz hem buruk hem gururluyuz Inşallah diğer çocuğumla da devam edeceğiz. Burası sadece bir okul değil,sevgi deposu. Gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz,en az sizin kadar iyi bakan,sevgi dolu,sonraki okul yaşamına çok güzel hazırlayan,tatlı mı tatlı bir okul .

 • NB

  her yerde anaokulu ve kreş bulmak mümkün ancak, çocuğumuzun hem bakımı hem ahlaki açıdan hem özgüven açısından sevilerek ilgi ile eğitildiği tatlı çocuk anaokulu benim ve oğlum için milattır , tatlı çocuklar eğitmenleri ve özel müdüresi ile tanıştığım için çocuğumu güvende kendimi de huzurlu hissediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah., Lale Sok., No.: 58/1 Tepeüstü – Küçükçekmece/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum